1

@Deviler To samo co kobiety wysyłające swoje nudesy jakiemuś Sebkowi z którym sa 2 tygodnie, a później płacz i depresja, że całe miasto je widziały xD

0

@dv7wisnia wpisz na Twitterze "Ramos video"

0

@PatrykBarca No najwidoczniej mało wiesz o rapie, bo w Stanach skąd się wywodzi rap takie akcje są na porządku dziennym, ale co ja będę tłumaczył słuchaczom dukaczy

2

@klopx Zna zasadę, że z lewą ręką to jak z baba praktycznie

4

@Barwindg Spoko ja jeszcze 2 szlugi zarzucam, czasem jest eldorado

9

@gumaz Moim zdaniem kobiety powinny być uprzywilejowane do obrony naszego państwa skoro tak bardzo krzyczą, że mają gorzej od facetów w życiu i są na każdym kroku pokrzywdzone

1

@SteuerFreiMoney Weź chłopie się nie nakręcaj normalna akcja w rap grze, a jak Benny the Butcher skroił łańcuch Freddy Gibbsa? Sentino to jedyny OG, który kreci sie koło PL.
Sentino porywa turecka mafia, a Polskich raperów okradają ich fani na koncercie i ochroniarze do ziemi sprowadzają na własnych koncertach xD Tyle w temacie

1

@maroon Pewnie z jakąś laska na kamerce był i go nagrała

1

@Kuba_1 Przecież to idol Ronaldo z czasów dzieciństwa, ładnie wam na leb siada

3

@VegetaPolska Ostatnio widziałem, jak w Katowicach w klubie się lizała w kiblu

15

@Kuba_1 Ja żadnego piłkarza nie obserwuje, bo jak wiadomo jaranie się piłka nożna to pedalstwo

0

Ale ten refren jest potężny

1

@Janas11224 Dawaj na letnich pod biedre

1

@mich_l Przecież wy to wszystko nakręcacie, jedna dyskusja broniąca Holendrów i atakująca Argentyńczyków na 50 broniących zachowania Argentyny xD

2

Co ta Legnica, ja bym pieszym jeszcze więcej przywilejów dał


5

Imagine być 15 latkiem w dzisiejszych czasach
https://x.com/oocNastolatki/status/1601563223635152897

0

@koziar Zgadzam się

3

Ah smutny Gosling

4

Już za tydzień z pucharem będzie paradował

8

Hahaha kolejny uliczniak wyjaśniony xDD
Całe życie się bił na ulicy żeby uciekać i dostać na łeb

3

@John_Doe Nie mogę z gościa xD

2

@Awtameok_Klana 25 procent xD

2

@Oskar00 Było już tak

14

Najpiękniejszy

0

@Nazio87 Brazylia copa wygrala chociaż kilka lat temu xD

4

Już za 4 lata na pewno się uda, najśmieszniejsze że Anglia chyba zagrała najlepszy mecz z silnym przeciwnikiem od 20 lat i odpadają xD Mieć takie pokolenie i nic nie osiągnąć, fenomen

1

Ale blisko, no nic papa

2

Magłaja robi robotę w ataku

0

Nie no piękna łydka dwie minuty dostanie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?