Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler To samo co kobiety wysyłające swoje nudesy jakiemuś Sebkowi z którym sa 2 tygodnie, a później płacz i depresja, że całe miasto je widziały xD
0
@dv7wisnia wpisz na Twitterze "Ramos video"
0
@PatrykBarca No najwidoczniej mało wiesz o rapie, bo w Stanach skąd się wywodzi rap takie akcje są na porządku dziennym, ale co ja będę tłumaczył słuchaczom dukaczy
2
@klopx Zna zasadę, że z lewą ręką to jak z baba praktycznie
4
@Barwindg Spoko ja jeszcze 2 szlugi zarzucam, czasem jest eldorado
9
@gumaz Moim zdaniem kobiety powinny być uprzywilejowane do obrony naszego państwa skoro tak bardzo krzyczą, że mają gorzej od facetów w życiu i są na każdym kroku pokrzywdzone
1
@SteuerFreiMoney Weź chłopie się nie nakręcaj normalna akcja w rap grze, a jak Benny the Butcher skroił łańcuch Freddy Gibbsa? Sentino to jedyny OG, który kreci sie koło PL.
Sentino porywa turecka mafia, a Polskich raperów okradają ich fani na koncercie i ochroniarze do ziemi sprowadzają na własnych koncertach xD Tyle w temacie
1
@maroon Pewnie z jakąś laska na kamerce był i go nagrała
1
@Kuba_1 Przecież to idol Ronaldo z czasów dzieciństwa, ładnie wam na leb siada
3
@VegetaPolska Ostatnio widziałem, jak w Katowicach w klubie się lizała w kiblu
0
@paweldunajecfcb https://www.filmweb.pl/serial/It%27s+Okay+to+Not+Be+Okay-2020-842620
I kolejny z kolei koreański
https://www.filmweb.pl/serial/Dwadzie%C5%9Bcia+pi%C4%99%C4%87+i+dwadzie%C5%9Bcia+jeden-2022-10007063
15
@Kuba_1 Ja żadnego piłkarza nie obserwuje, bo jak wiadomo jaranie się piłka nożna to pedalstwo
0
Ale ten refren jest potężny
1
@Janas11224 Dawaj na letnich pod biedre
1
@mich_l Przecież wy to wszystko nakręcacie, jedna dyskusja broniąca Holendrów i atakująca Argentyńczyków na 50 broniących zachowania Argentyny xD
2
Co ta Legnica, ja bym pieszym jeszcze więcej przywilejów dał
5
Imagine być 15 latkiem w dzisiejszych czasach
https://x.com/oocNastolatki/status/1601563223635152897
0
@koziar Zgadzam się
3
Ah smutny Gosling
4
Już za tydzień z pucharem będzie paradował
8
Hahaha kolejny uliczniak wyjaśniony xDD
Całe życie się bił na ulicy żeby uciekać i dostać na łeb
3
@John_Doe Nie mogę z gościa xD
2
@Awtameok_Klana 25 procent xD
2
@Oskar00 Było już tak
14
Najpiękniejszy
0
@Nazio87 Brazylia copa wygrala chociaż kilka lat temu xD
4
Już za 4 lata na pewno się uda, najśmieszniejsze że Anglia chyba zagrała najlepszy mecz z silnym przeciwnikiem od 20 lat i odpadają xD Mieć takie pokolenie i nic nie osiągnąć, fenomen
1
Ale blisko, no nic papa
2
Magłaja robi robotę w ataku
0
Nie no piękna łydka dwie minuty dostanie xD