Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bolinho89 Wejdź sobie w prezentacje na YouTube tam zawsze pokazują zdjęcia i filmiki jakie wychodzą, ale z tego co kojarzę to M4 jest syfem pod tym wzgledem
30
Niebezpiecznie w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/WNNZ9p8WQTfS7XeTB50VfGjNmxmZ22kO.jpg
0
@Qlewer No właśnie Neymar zakończył dobrą grę coś czuję, może już więcej go na tym poziomie z jesieni nie zobaczymy
0
@Ptasior Szczególnie, że ponad połowa grała w podstawowej 11 reprezentacji i będą głodni gry
3
Jestem ciekawy jak PSG wyjdzie na Bayern, wypompowani mentalnie Neymar Hakimi Mbappe i Messi, ciekawe czy będą potrafili się skupić po takim mundialu na piłce klubowej
1
@Batys Przez lata gry w metka 2 mam tak mocna psyche, że mnie nie ruszają słowa fanów jednego piłkarza, bądźmy poważni
2
Piękny to będzie finał z wygraną Francji, nie zapomnę go nigdy
1
Ez Francja jechane
0
@cris2706 Nie miałeś wyłączyć i filmu oglądać? Słaba psycha
1
Lloris wyjątek z Tottenhamu, ratuje dupę
0
@cold_play Czysto, świetna decyzja sędziego
1
@gacper Drewno, które drugi raz będzie mistrzem świata
0
Giroud następnym razem się uda, musi
3
Karny jest jak sędzia gwizdnie, cisza
1
W Polsce niebezpiecznie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/WNNZ9p8WQTfS7XeTB50VfGjNmxmZ22kO.jpg
1
@Rust_Cohle Mogli przegrywa. Tottenhamu nie wystawiać
0
Ajaj król prawie z golem
1
@ranger3120 Nie szanujesz własnego czasu
2
Ale boli wielka Francja xD
0
Latwiutko Francja robi
0
@mekston Messi pewnie na 11 goli 6 z karnych
4
@Kgorecki2500 Bardzo wyczerpująca opinia, dzięki
0
@marcin62 I jeszczcze te najbardziej przereklamowane aktorki porno, eh
0
@Transu96 Odpalane to tam pół biedy, ale jak szyby zamarznięte od środka i wewnątrz + zaparowane zanim się nagrzeje, to ja dupie
0
@MESSIah16 Diego na bombie xd
4
Ja dupie mieć diesla w te mrozy bez garażu to przekleństwo xD
0
To kto odważny w -11 morsuje?
0
@Encore Nie mogę powiedzieć
0
@Encore Zmień ten avatar, bo zbanoqanego usera mi przypomina xDD
2
@maroon Wpychasz teraz wszystkich do jednego worka, jestem święcie przekonany, że osoby które myślą o samobójstwie myślą też o rodzinie, niektórzy latami aż w końcu się poddają i dokonują autodestrukcji