Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brak Giroud? No i po kiego grzyba oglądać ten mecz, dajcie spokój
0
@kuz Odcięło mnie po 5h pracy na dworze na tym mrozie, przy oglądaniu serialu odlecialem niekontrolowanie xD
3
Ja dupie najgorzej zasnąć na 1/2 h w dzień, czuje się jakbym był po ciężkim chlaniu xD
2
@FcBarcelonaFanMSN Niech on zdejmie bluzę Napoli xd
1
@MesQueUnClub96 Musisz poćwiczyć nad formą przekazu żartu :/
0
@MesQueUnClub96 No a kogo obchodzisz Ty i Twoje opinie w takim razie xD
2
@Yiamuiaijahaima 2/3 dni powinna być u Ciebie, nie ma żadnych promocji szczególnych, więc lajt
2
@antymadridista100 Jest jak jesteś potencjalnie 7+ w górę i mieszkasz w większym mieście
0
@derlysy1979 A jak mam raka z przerzutami i chce Arsenal obejrzeć?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@DonMatteo901 Ekspert nie potrafi trafić dobrze żadnego meczu, a ja miałem coś na tych MŚ wygrać u buka xD
2
@Encore A kowal to przekleństwo dzieciństwa, ile łez przez sku.. wylałem
1
@NaFazieHitman Piękna broń, nie zapomnę jej nigdy
14
Wystawia człowiek coś po taniości na olxie, w ogłoszeniu podkreśla jasno, że nie ma możliwości negocjacji, a Ci dalej się o 50 zł targują xD
0
@mindbender84 Zacznijmy od tego, że jak kobiecie się ktoś podoba to ona nie zwraca uwagi na to jak ja traktuje, jak się do niej zwraca itp. Jak dla typiary jesteś 10/10 to ona ma w dupie czy ja będziesz wozić, czy kazał żeby do Ciebie zapierdzielala pociągiem xD
(Są wyjątki)
Pamiętam jak grałem w metka2 miałem 18 lat i z typiara gadałem/pisałem ciągle, to ona z jednego końca Polski do mnie jechała na drugi, a ja nic nie miałem, nic do zaoferowania, bo chodziłem do technikum, dodam że to fajna laska była, tylko na punkcie chłopów walnięta
2
@RobiS chłopskie żarło
1
@PiotrR Dokładnie, amen
1
@HighestInTheRoom Trzeba trzymać fason, bo łatwo wyjechać poza bandę
10
@HighestInTheRoom Ja to nawet torta w życiu nie miałem na urodziny, co wy wiecie o samotności xD
9
@BorzyKrzys O kurde Krzysiu nie mamy siebie w znajomych to nic nie wiedziałem, dużo zdrówka, szczęścia, miłości, odwagi w życiu i szarej myszki, buziaki. Sto lat :)
0
Oglądam dorwać byłą, jeszcze Aniston w formie
0
@DaPidejpi akurat ja żadnego Twittera nie prowadzę, najmniej z tego serwisu korzystam
2
@HighestInTheRoom Też znam ludzi co na iPhony za 5/6k kredyt brali/kompy xD
1
@TheNekro94 5 lat odkładał w skarbonkę czekając aż ceny pójdą w dół to się cieszy chlopak
0
@TheNekro94 Po prostu sobie wszystko zbieram z telefonu/pc na jeden dysk
4
@shahman Jakby dostał sanki to nie byłby taki cwany
0
@tomek8756 Pora zapasy zrobić
2
@TheNekro94 Facet ja mam 3789 screenów dokładnie z tej strony od 2011, niestety 3/4 użytkowników zbanowana, albo nieaktywna xD
1
@TheNekro94 Ok xD https://zapodaj.net/images/aebfdb8f530e8.png
4
@Deviler Przecież we wszystko praktycznie pograsz xd