0

@Borry Stary jutro praca na dworze z 3/4h, w niedzielę z wyra nie wychodzę

1

@mrboom https://www.filmweb.pl/ranking/vod/netflix/film/Thriller/24
Wybierz któryś z góry, a jak chcecie płakać cud w celi nr 7, ewentualnie pamiętnik jak nie ogladaliscie

2

@wojtekwojtkowski999 Chyba u 5 bukach konto zakładałem i nigdy nic nie przyszło, nie musisz się mamuśką przejmować.
Pamiętam jak przewalilem jedna z pierwszych wypłat z pracy u buka, a miałem wypłatę na matki konto jeszcze, były dymy w domu

0

@L3OM3SSI o król Rambli

0

@Holsik Wyluzuj, pomysl że Napoli i Arsenal majstra zgarną, ja dupie

30

0

@kuz No cóż, ile ludzi tyle podejść do sportu/życia :D Ważne żeby był systematyczny w tym co robi

25

@Transu96 Czekam na aktualizację listy Forbesa najbogatszych ludzi na świecie, wtedy będziemy wiedzieć jak się nazywasz

0

@kuz Jak ktoś śpi na pieniądzach i chce wydawać na diety specjalne/suple i trenera personalnego to luz. Jest tyle materiałów na YT i w internecie, że można sobie na początku samemu poradzić wiedząc co chce zrobić ze swojego ciała

0

@kielon93 Nie mam 6 zmysłu żeby wywnioskować po zdaniu "chce zacząć chodzić na siłownię", że już trenowałeś, tak czy siak nie sądzę żeby komuś początkującemu jak Ty potrzebny był trener personalny

3

@kielon93 Kocham jak ludzie od dupy strony zaczynają chodzenie na siłownię, idź na ta siłownie, zobacz czy się spodoba, poczytaj w internecie, a nie trenerów personalnych szukacie

1

@Janiama Dwóch Polaków ze Scudetto

1

5

@Rust_Cohle Ronaldo mu wrzątek wylewał na głowę

3

@kuz Fajne miała wejście, a im dalej to wszystko na jedeno kopyto

3

@Rust_Cohle Ruch to zdrowie

0

@Rust_Cohle Jak Ty SDI byś nie opanował

7

@Encore Oczywiście, że nie, Hurkacz zgarnia nagrodę po wygraniu Wimbledonu i US Open

17

@Tomek_TF Diego wiadomo ikona, legenda, ale słowa Kempesa to puste brednie

0

Kozak

1

Ale by człowiek takim na śniegu posmigal

0

@Ogorinho1974 2.5 k dałem, tyle że płyta i procek używka

3

@kryhaa Krzywe linie Boga

2

@Kamiloza91 Amrabat

0

@guetta256 Rzeczywiście masz rację, coś mi się pomieszało :D

2

@Jakchcesz Żebyś wiedział, ale nie mam na co narzekać patrząc na innych xD

0

@guetta256 Tylko z tego co kojarzę 1070 jest słabsza nawet od 1060 6gb, a może i 3, a 1650 mocniejsza od 1060

1

@jeyx77x Fajnie, że nie solą, chociaż z ruda szmata będzie mniej problemów w przyszłości

0

@kiper09 Nie pomyślałeś, że samochód dopiero odebrał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?