Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borry Stary jutro praca na dworze z 3/4h, w niedzielę z wyra nie wychodzę
1
@mrboom https://www.filmweb.pl/ranking/vod/netflix/film/Thriller/24
Wybierz któryś z góry, a jak chcecie płakać cud w celi nr 7, ewentualnie pamiętnik jak nie ogladaliscie
2
@wojtekwojtkowski999 Chyba u 5 bukach konto zakładałem i nigdy nic nie przyszło, nie musisz się mamuśką przejmować.
Pamiętam jak przewalilem jedna z pierwszych wypłat z pracy u buka, a miałem wypłatę na matki konto jeszcze, były dymy w domu
0
@L3OM3SSI o król Rambli
0
@Holsik Wyluzuj, pomysl że Napoli i Arsenal majstra zgarną, ja dupie
46
Bez kitu xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/SOM20VdZaVXVaDZgONB57m7RjYtjJzvL.jpg
30
Już niedługo :)
https://zapodaj.net/images/6ae0689fb427b.jpg
0
@kuz No cóż, ile ludzi tyle podejść do sportu/życia :D Ważne żeby był systematyczny w tym co robi
25
@Transu96 Czekam na aktualizację listy Forbesa najbogatszych ludzi na świecie, wtedy będziemy wiedzieć jak się nazywasz
0
@kuz Jak ktoś śpi na pieniądzach i chce wydawać na diety specjalne/suple i trenera personalnego to luz. Jest tyle materiałów na YT i w internecie, że można sobie na początku samemu poradzić wiedząc co chce zrobić ze swojego ciała
0
@kielon93 Nie mam 6 zmysłu żeby wywnioskować po zdaniu "chce zacząć chodzić na siłownię", że już trenowałeś, tak czy siak nie sądzę żeby komuś początkującemu jak Ty potrzebny był trener personalny
3
@kielon93 Kocham jak ludzie od dupy strony zaczynają chodzenie na siłownię, idź na ta siłownie, zobacz czy się spodoba, poczytaj w internecie, a nie trenerów personalnych szukacie
1
@Janiama Dwóch Polaków ze Scudetto
1
@MesQueUnClub_87 Tak
5
@Rust_Cohle Ronaldo mu wrzątek wylewał na głowę
3
@kuz Fajne miała wejście, a im dalej to wszystko na jedeno kopyto
3
@Rust_Cohle Ruch to zdrowie
0
@Rust_Cohle Jak Ty SDI byś nie opanował
7
@Encore Oczywiście, że nie, Hurkacz zgarnia nagrodę po wygraniu Wimbledonu i US Open
17
@Tomek_TF Diego wiadomo ikona, legenda, ale słowa Kempesa to puste brednie
0
Kozak
1
Ale by człowiek takim na śniegu posmigal
0
@Ogorinho1974 2.5 k dałem, tyle że płyta i procek używka
3
@kryhaa Krzywe linie Boga
2
@Kamiloza91 Amrabat
0
@guetta256 Rzeczywiście masz rację, coś mi się pomieszało :D
2
@Jakchcesz Żebyś wiedział, ale nie mam na co narzekać patrząc na innych xD
0
@guetta256 Tylko z tego co kojarzę 1070 jest słabsza nawet od 1060 6gb, a może i 3, a 1650 mocniejsza od 1060
1
@jeyx77x Fajnie, że nie solą, chociaż z ruda szmata będzie mniej problemów w przyszłości
0
@kiper09 Nie pomyślałeś, że samochód dopiero odebrał?