Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Ciekawe to jest bycie zegarem
0
@koziar Dużo komentuje wydarzeń live jak meczyk jakiś jest grany stąd tyle pewnie
1
@Deviler Bez kitu, karpia na promce niech lepiej poszukają, albo matuli okna pomogą umyć xD
10
I cyk dzień wolny od tyrki
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/O7NkSCyAW1ZoD16tEpUOV85lTFkZIjRy.png
4
@MESSIah16 U mnie jest tak ślisko, że prawie orła wczoraj wywinalem
2
@MESSIah16 Łymyn
1
@Herato Mój stary gdyby nie kontuzja w 82
0
@MesQueUnClub96 Czy wiesz, że jutro za brak pracy domowej z majzy lufe dostaniesz?
0
Kolejna koreańska perełka na netflixie, polecam
https://www.filmweb.pl/serial/Niezwyk%C5%82a+prawniczka+Woo-2022-10014992
0
@Colon Zemdlalbym chyba tam będąc obok tylu ludzi
5
Dlaczego wykonałem ten dziwny gest po odebraniu nagrody? Ponieważ Francuzi mnie wygwizdywali. Mam gdzieś dumę
XDD Niezły łeb, dobrze że z Arsenalu odszedł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dla mnie to jest chyba najlepszy teledysk w historii, idealnie nadający klimat tekstu i samego utworu
21
@Comentateiro Zawsze jak coś się dobrego dzieje to jest tam Bóg, a jeśli giną niewinni ludzie, dzieci na wojnie to mowa o Bogu wyparowuje, bo nagle Bóg nie wpływa na losy ludzi xD
0
@marcin62 Miałem na myśli, że go nie było xD
0
@Sysia11 Zdaniem jednego z byłych piłkarzy trener nie ma dużego wpływu na drużynę
0
@MesQueUnClub_87 To nie wina Mbappe, że Francja nie potrafiła nic zrobić do 70 minuty w ataku pozycyjnym
1
@Kidd Czyli jednak stawiasz flachen xD
0
@Patriskos Tak tak, wybacz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Skończony Brazol nie zapomniał o przyjacielu
https://www.instagram.com/p/CmUfJsFOYg1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@HERORICH2 iQ200
4
Kvaradona wiesz co robić
https://zapodaj.net/images/60f256d34ffdb.jpg
0
@Barca_bwo Co powiedział?
6
@Qba2312 Paweł Dybala swój chłop, fajnie że dostał szansę w konkursie rzutów karnych, bo przez pozycję Messiego na boisku nie może specjalnie grać w repce
4
Haha, ale to PSG na social mediach widzę musi smarować pod Mbappe żeby ten wszystkich nie pozwalniał xD
20
Sztos jest ta fota
https://zapodaj.net/images/bdd413721499c.jpg
2
@Katalończyk 99 8 złotych piłek, bo to raczej formalność po takim turnieju
2
@Emhyr Wojtula w ostatnim czasie też sporo karnych wyciąga, czy to w Juve, czy w repce
18
Nie dziwię się, że Messi dostał note 9.5 za ten mecz, ciężko sobie przypomnieć takiego Messiego w jakimkolwiek meczu jak ten dziś, harował w środkowej części boiska, genialnie napędzał akcje, w zasadzie każda piłka zagrywana celnie i do przodu, ile razy on dzisiaj gubił balansem ciała zawodników Francji? Ciężko zliczyć, odebrać mu dziś piłkę było praktycznie niemożliwym, pewny karny na 1:0, świetne podanie przy kontrze, no i na 3:2 też wystawił piłkę na gola, a potem sam dobił, w konkursie karnych jak na treningu to zrobił. Jedyny minus to ta strata na 2:2 dla Francji, tak czy siak perfekcyjny występ dziś, zagrać coś takiego w finale najważniejszego meczu w życiu? Chyba tylko on mógł to zrobić, to Copa zdjęło presję mocno na nim najwidoczniej, bo w poprzednich turniejach miał mecze gdzie zawodził czasem, nie trafiał karnych i się snuł po boisku. Wybitny występ w finale i całym turnieju.