0

@FCB_dimiC Ciekawe to jest bycie zegarem

0

@koziar Dużo komentuje wydarzeń live jak meczyk jakiś jest grany stąd tyle pewnie

1

@Deviler Bez kitu, karpia na promce niech lepiej poszukają, albo matuli okna pomogą umyć xD

10

4

@MESSIah16 U mnie jest tak ślisko, że prawie orła wczoraj wywinalem

2

@MESSIah16 Łymyn

1

@Herato Mój stary gdyby nie kontuzja w 82

0

@MesQueUnClub96 Czy wiesz, że jutro za brak pracy domowej z majzy lufe dostaniesz?

0

Kolejna koreańska perełka na netflixie, polecam
https://www.filmweb.pl/serial/Niezwyk%C5%82a+prawniczka+Woo-2022-10014992

0

@Colon Zemdlalbym chyba tam będąc obok tylu ludzi

5

Dlaczego wykonałem ten dziwny gest po odebraniu nagrody? Ponieważ Francuzi mnie wygwizdywali. Mam gdzieś dumę

XDD Niezły łeb, dobrze że z Arsenalu odszedł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dla mnie to jest chyba najlepszy teledysk w historii, idealnie nadający klimat tekstu i samego utworu

21

@Comentateiro Zawsze jak coś się dobrego dzieje to jest tam Bóg, a jeśli giną niewinni ludzie, dzieci na wojnie to mowa o Bogu wyparowuje, bo nagle Bóg nie wpływa na losy ludzi xD

0

@marcin62 Miałem na myśli, że go nie było xD

0

@Sysia11 Zdaniem jednego z byłych piłkarzy trener nie ma dużego wpływu na drużynę

0

@MesQueUnClub_87 To nie wina Mbappe, że Francja nie potrafiła nic zrobić do 70 minuty w ataku pozycyjnym

1

@Kidd Czyli jednak stawiasz flachen xD

0

@Patriskos Tak tak, wybacz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Skończony Brazol nie zapomniał o przyjacielu
https://www.instagram.com/p/CmUfJsFOYg1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

0

@HERORICH2 iQ200

4

0

@Barca_bwo Co powiedział?

6

@Qba2312 Paweł Dybala swój chłop, fajnie że dostał szansę w konkursie rzutów karnych, bo przez pozycję Messiego na boisku nie może specjalnie grać w repce

4

Haha, ale to PSG na social mediach widzę musi smarować pod Mbappe żeby ten wszystkich nie pozwalniał xD

20

2

@Katalończyk 99 8 złotych piłek, bo to raczej formalność po takim turnieju

2

@Emhyr Wojtula w ostatnim czasie też sporo karnych wyciąga, czy to w Juve, czy w repce

18

Nie dziwię się, że Messi dostał note 9.5 za ten mecz, ciężko sobie przypomnieć takiego Messiego w jakimkolwiek meczu jak ten dziś, harował w środkowej części boiska, genialnie napędzał akcje, w zasadzie każda piłka zagrywana celnie i do przodu, ile razy on dzisiaj gubił balansem ciała zawodników Francji? Ciężko zliczyć, odebrać mu dziś piłkę było praktycznie niemożliwym, pewny karny na 1:0, świetne podanie przy kontrze, no i na 3:2 też wystawił piłkę na gola, a potem sam dobił, w konkursie karnych jak na treningu to zrobił. Jedyny minus to ta strata na 2:2 dla Francji, tak czy siak perfekcyjny występ dziś, zagrać coś takiego w finale najważniejszego meczu w życiu? Chyba tylko on mógł to zrobić, to Copa zdjęło presję mocno na nim najwidoczniej, bo w poprzednich turniejach miał mecze gdzie zawodził czasem, nie trafiał karnych i się snuł po boisku. Wybitny występ w finale i całym turnieju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?