3

@ptrx Masz na myśli gest z rękawica? Cały piłkarski świat, setki miliony ludzi to oglądało, plus na stadionie byly światowe osobowości, a chłop się zachowuje jak na imprezie wiejskiej po flaszce, pochwalajcie jeszcze takie coś xD

12

@bartekvisca I cały świat zna głównie z tego, że zrobił z siebie wieśniaka

0

@MesQueUnClub96 więcej osób niż rzucanie lotką w tarczę

1

A wy się jakimś mundialem jaraliscie xD

0

@P33ck Bo widziałem co tutaj ludzie pisali jak Lewy był w Bayernie

0

@P33ck Gdyby tak Real komentował, albo Bayern pierwszy byś wylewał żale

4

@michal26 U mnie każdy leży w łóżku chory xD Oczywiście muszę zaraz połamany iść zrobić zakupy i po choinkę, a potem ją ubrać, chociaż w tym roku kłótni nie będzie, więc git

19

@ProMILs przegiołem co?

0

@Gaz Okej przepraszam najmocniej

8

@mekambe7 Nie była, miała jakiegoś chłopa, którego zostawiła, a ten simp jeszcze powiedział, że nie gniewa się, bo to Messi xD

0

@PatrychoO Okej od jutra robię kampanię Mbappe na fcbarca

1

@Encore Podobno chcą sprzedać jakąś część klubu

0

@Encore To prawda, nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem jego talentu, może przez wzgląd na to w jakim klubie grał, ale liczby wykręcał konkretne

3

Dele Alli w pucharze Turcji w 28 minucie wędkę dostał i to nie przez kontuzje xD
Chłop 26 lat i tak się stoczył

2

2

@Comentateiro Tak czy siak trochę racji w tym jest, dzisiaj kępka trawy lekko wystaje, piłka zmieni delikatnie kierunek podania i po meczu ryczą o jakość murawy. Tak czy siak każdego gracza powinno sieporownywac ze względu na osiągnięcia w czasach w których grał, a tu Messi deklasuje każdego i kropka

2

@kubix05 Aj pamiętam jak się ze starym jechało 300 km fiatem 126p, przy 110 w srodku było głośniej niż u patusow na domówce, o wygodzie lepiej nie wspominać xD

6

@BorzyKrzys Zawsze mi się kojarzyło jaranie tym chłopem z debilizmem

0

@BorzyKrzys Nie przepierdziel na głupoty, proponuje świąteczny kupon za Zygmunta w pon zagrać

2

@Kaamilos87 W którym miejscu dałem do zrozumienia, że się zaszczepiłem? Na nic się nie szczepiłem

3

@MesQueUnClub96 Tam dzieci nie umieszczają, jeszcze będzie Twój czas

0

@Kluivert_P Nie no nie szczepiłem się xd

2

@Jakchcesz Przy 43 stopniach gorączki za gnoja halucynacje miałem xD

1

@Rust_Cohle No mnie to samo od wczoraj, stawy, mięśnie i plecy

0

@TheNekro94 Odkąd miałem covid ponad 2 lata temu to nie byłem chory, a w tym roku idzie się wykończyć

0

Człowiek miesiąc temu rozwalony w łóżku leżał tydzień z gorączką i teraz znowu wszystko boli, i do łóżka układa, masakryczny sezon grypowy

1

@MesQueUnClub96 Już po wigilii klasowej? Co ładnego dostałeś w paczce?

6

@FCB24 Bzdura, Messi dyrygował całym zespołem w każdym meczu, z Meksykiem wziął odpowiedzialność na siebie i to był kluczowy moment na mundialu dla Argentyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?