Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ptrx Masz na myśli gest z rękawica? Cały piłkarski świat, setki miliony ludzi to oglądało, plus na stadionie byly światowe osobowości, a chłop się zachowuje jak na imprezie wiejskiej po flaszce, pochwalajcie jeszcze takie coś xD
12
@bartekvisca I cały świat zna głównie z tego, że zrobił z siebie wieśniaka
0
@MesQueUnClub96 więcej osób niż rzucanie lotką w tarczę
1
A wy się jakimś mundialem jaraliscie xD
0
@P33ck Bo widziałem co tutaj ludzie pisali jak Lewy był w Bayernie
0
@P33ck Gdyby tak Real komentował, albo Bayern pierwszy byś wylewał żale
4
@michal26 U mnie każdy leży w łóżku chory xD Oczywiście muszę zaraz połamany iść zrobić zakupy i po choinkę, a potem ją ubrać, chociaż w tym roku kłótni nie będzie, więc git
19
@ProMILs przegiołem co?
10
Pytanie na dziś
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/wVjZsU7FOA5HXRsKeXsXvlCgn20DpkkQ.jpg
0
@Gaz Okej przepraszam najmocniej
1
@mekambe7 https://www.cheatsheet.com/entertainment/lionel-messis-wife-antonella-roccuzzos-ex-boyfriend-said-dumped-soccer-star.html/
Dziwny przypadek, że akurat w 2007 roku xD
8
@mekambe7 Nie była, miała jakiegoś chłopa, którego zostawiła, a ten simp jeszcze powiedział, że nie gniewa się, bo to Messi xD
0
@PatrychoO Okej od jutra robię kampanię Mbappe na fcbarca
1
@Encore Podobno chcą sprzedać jakąś część klubu
0
@Encore To prawda, nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem jego talentu, może przez wzgląd na to w jakim klubie grał, ale liczby wykręcał konkretne
3
Dele Alli w pucharze Turcji w 28 minucie wędkę dostał i to nie przez kontuzje xD
Chłop 26 lat i tak się stoczył
2
Najpiękniejsza pod słońcem
https://www.instagram.com/reel/CmO73n_on5v/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
2
@Comentateiro Tak czy siak trochę racji w tym jest, dzisiaj kępka trawy lekko wystaje, piłka zmieni delikatnie kierunek podania i po meczu ryczą o jakość murawy. Tak czy siak każdego gracza powinno sieporownywac ze względu na osiągnięcia w czasach w których grał, a tu Messi deklasuje każdego i kropka
2
@kubix05 Aj pamiętam jak się ze starym jechało 300 km fiatem 126p, przy 110 w srodku było głośniej niż u patusow na domówce, o wygodzie lepiej nie wspominać xD
6
@BorzyKrzys Zawsze mi się kojarzyło jaranie tym chłopem z debilizmem
0
@BorzyKrzys Nie przepierdziel na głupoty, proponuje świąteczny kupon za Zygmunta w pon zagrać
2
@Kaamilos87 W którym miejscu dałem do zrozumienia, że się zaszczepiłem? Na nic się nie szczepiłem
3
@MesQueUnClub96 Tam dzieci nie umieszczają, jeszcze będzie Twój czas
0
@Kluivert_P Nie no nie szczepiłem się xd
2
@Jakchcesz Przy 43 stopniach gorączki za gnoja halucynacje miałem xD
1
@Rust_Cohle No mnie to samo od wczoraj, stawy, mięśnie i plecy
0
@TheNekro94 Odkąd miałem covid ponad 2 lata temu to nie byłem chory, a w tym roku idzie się wykończyć
0
Człowiek miesiąc temu rozwalony w łóżku leżał tydzień z gorączką i teraz znowu wszystko boli, i do łóżka układa, masakryczny sezon grypowy
1
@MesQueUnClub96 Już po wigilii klasowej? Co ładnego dostałeś w paczce?
6
@FCB24 Bzdura, Messi dyrygował całym zespołem w każdym meczu, z Meksykiem wziął odpowiedzialność na siebie i to był kluczowy moment na mundialu dla Argentyny