18

@VegetaPolska obejrzyj, wyciągnij wnioski i działaj
https://streamable.com/2sja2z

0

@Kamiloza91 Katowalo się na kasecie za gnoja w garażu na czarnym radiu

1

@Gwyn Wystarczy być matką p0lką gotowaczka

2

@Deviler Poka

1

@okiemtypera_lucaxx95 Lepiej to nie pracować wcale

20

Peszko po dwóch flaszkach lepiej, by ustawił zepsol od Michniewicza
https://x.com/Matiassowsky/status/1607526002346934272

0

@draxidox

co można więcej dodać

1

@macio_944 Z tymi też ch.. Po prostu jeśli miałoby coś przykuć prędzej mój wzrok to różnica wagi między partnerka, a partnerem niż wzrost, na wzrost się wpływu nie ma

0

@HarveySpecter Nawet nie zwracam uwagi na takich ludzi, jak się kochają to ch.. z nimi. Lepiej tak niż jak chłop waży 70, a baba 90

3

@P33ck Najlepsza rola w American Gangster i Człowieku w Ogniu

2

@brzucho HBO

3

@NaFazieHitman Dla starego obślizgłe parówki po terminie

2

@MesQueUnClub96 No właśnie robisz żarty z których nikt się nie śmieje, ani nie może wyłapać ich xD
Vegeta nieświadomie rozbawia innych :)

9

@MesQueUnClub96 Wystarczy, że Ty jesteś z @VegetaPolska na Rambli

14

0

@Encore Cristiano GOAT

0

@MesQueUnClub96 Akademia dusz fajny serial

0

@Rust_Cohle Boli go wielki Ronaldo, siuuuu

7

@MesQueUnClub96 Żeby wygrać ligę miesiąc wcześniej niż zazwyczaj

2

@MesQueUnClub96 Myślałeś, że do Baja Mynsien pójdzie?

2

@Ali3231 chorzy

2

@Faro Strzał w głowę bramkarza, strzał między nogami bramkarza, strzał w górna czesc bramki przy krawędzi i coś jeszcze

0

@Medium Ale zgadła ostatecznie

0

Baba dostała pytanie w milionerach "w piłce nożnej strzał w okienko to strzał" xD I pół na pół wzięła, dalej nie wie, haha

0

@DaPidejpi Lepiej zsby Szachtar odrzucił każdą ofertę Arsenalu, United przebijajcie!!!

8

@Kondziubarca Co się dziwić jak Zielu miał 6 jedynek na 10 dni przed wystawieniem ocen

3

1

@Joe_Pesci Sylwester nad jeziorem

4

@Janiama Dla niego nastała ulga, sam mówił otwarcie jak mu ciężko żyć, już nie musi się męczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?