Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Transu96 Odkąd złożyłeś złomka i kupiłeś biurko strasznie jesteś opryskliwy xD
3
@Comentateiro W Polsce 18% inflacji, w Argentynie 100%, niech sobie mają puchar i będą zaraz za Wenezuela
0
@Transu96 Marudzisz, wejdź sobie na filmweb dla rozjaśnienia
7
@shahman Na kacu nie będzie biegał na jakimś wyjeździe z drużyną, której nazwy nie zna
0
Wiecie, że żółty power Rangers zginął w wypadku, zielony walnął samobója, a czerwony jest oskarżony o przestępstwa finansowe? Kimberly to by mogła usiąść na twarzy dalej
1
@AllBundy kolęda o 9 rano w tygodniu? XD
1
@Rust_Cohle Zaległe kolejki lepiej podlicz xD
1
@DaPidejpi 70 pkt w fantasy i spadłem o 20 miejsc xDD Tragedia
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/ncH3sYMfJ6UxUFqm20ln1cJuYLmOxbxe.jpg
Same przecież tak mówią, że pokazanie waginy w internecie to czyn chwalebny i odważny to mają
2
@BulaKG Kontuzja przed Bayernem i pora na cs'a
1
Po MŚ i tak jak przeczuwałem Neymar wakacje xD
0
@paweldunajecfcb Włącz powtórkę
0
Cancelo ława xD
1
@Kgorecki2500 Chcesz dwójkę zrobić do Gangesu?
0
@zuang1995 Była zmęczona
5
Widzę dobre agenty w tej Argentynie xd
Rodrigo De Paul został mistrzem świata z drużyną Argentyny.
Jednakże, zamiast świętować to ze swoją rodziną, prosto z lotniska udał się, aby zrobić niespodziankę swojej dziewczynie Tini.
Jego była żona i dzieci czekały na niego w domu z prezentami i uściskami, ale piłkarz nigdy się nie pojawił.
Był zbyt zajęty przeżywaniem nowego związku, a na przytulenie swoich dzieci… przyjdzie czas, nieco później...
1
@Colin94 Po prostu synek szybko dorasta, a ten tatuaż na komunię zrobił sobie
1
@mordini123 Nie no legit, wygląda jak ten gościu w jakiejś komedii, który napisał na kartce że ma 12 lat i był uprawniony do gry w baseball
4
@Messiah10 Powiem Ci więcej, potrafię po minucie zapomnieć co miałem sprawdzić w internecie
45
Ronaldinho wyciera oczy
2
@kynio302 I o to chodziło w piłce, a nie o to żeby mieć najładniejsze łydki po depilacji
0
@Azacca Dobrze zrób sobie research odnośnie zatruwania naszej planety, co, kto, w jakich ilościach przyczynia się w największym stopniu do degradacji planety ziemia, a później wróć i mi przedstaw dane, jestem bardzo ciekawy wyników, które w sumie i tak znam xD
Obawiam się, że jeżdżenie furkami odpowiada za marginalny procent całkowitego CO2, przykro mi.
0
@HighestInTheRoom Taka prawda, wyginiemy przez wojny/głód, czy inny kataklizm, a ludzie sobie na naiwniakach zarobek znaleźli poprzez ochronę planety, organizacje tworzą do prania kapuchy, a potem tacy siedzą i myślą co to będzie, bo w grudniu 5 stopni więcej jest niż przed rokiem. Jak miesiąc temu było -8 to nikt nie gadał o tym.
1
@Murazor Czy on tymi 33 samochodami jeździ na raz? Stać go to ma i może mieć 1000, ma do tego prawo
Ciebie co martwi niby? Myślisz, że Twoje życie ma jakiś sens, czy istnienie ludzkie? Jesteśmy sekunda w skali wszechświata, nawet ta planeta jest prochem w stosunku do tego co w kosmosie xD Prędzej, czy później ludzkość i tak wyginie
1
@DaPidejpi a Ty Areczku szukaj stacji na ładowanie swojego samochodziku o ile Cię jakimś cudem będzie stać xD
0
@Azacca No niesamowite historia.
Może pogadamy ile żegluga, kontenerowce itp emitują spalin.
2
@DaPidejpi Tacy zawodnicy jak Messi, czu Maradona odnaleźliby się w każdych czasach na boisku, nie wiem jak można nad tym myśleć w ogóle. Wiadomo Diego gdyby przenieść dosłownie, to by dostał dożywotni zakaz za ćpanie po pewnym czasie xD
1
@Objectivo Wtedy red flag dostajesz od dupeczek jak się przyznasz
2
@TaughtMule Chłopie ale co Ty tu wstawiasz, ramblowcy wydali opinie, że kiedyś w piłkę nikt grać nie potrafił i w dzisiejszych czasach taki Maradona, by się nie odnalazł, a Ty Gadoche wklejasz? Śmiech
2
@Rl9k1nG Zgadzam się, te z zabki się nadają do śmietnika przy tych z Orlenu