2

@Transu96 Odkąd złożyłeś złomka i kupiłeś biurko strasznie jesteś opryskliwy xD

3

@Comentateiro W Polsce 18% inflacji, w Argentynie 100%, niech sobie mają puchar i będą zaraz za Wenezuela

0

@Transu96 Marudzisz, wejdź sobie na filmweb dla rozjaśnienia

7

@shahman Na kacu nie będzie biegał na jakimś wyjeździe z drużyną, której nazwy nie zna

0

Wiecie, że żółty power Rangers zginął w wypadku, zielony walnął samobója, a czerwony jest oskarżony o przestępstwa finansowe? Kimberly to by mogła usiąść na twarzy dalej

1

@AllBundy kolęda o 9 rano w tygodniu? XD

1

@Rust_Cohle Zaległe kolejki lepiej podlicz xD

1

@DaPidejpi 70 pkt w fantasy i spadłem o 20 miejsc xDD Tragedia

3

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/ncH3sYMfJ6UxUFqm20ln1cJuYLmOxbxe.jpg
Same przecież tak mówią, że pokazanie waginy w internecie to czyn chwalebny i odważny to mają

2

@BulaKG Kontuzja przed Bayernem i pora na cs'a

1

Po MŚ i tak jak przeczuwałem Neymar wakacje xD

0

@paweldunajecfcb Włącz powtórkę

0

Cancelo ława xD

1

@Kgorecki2500 Chcesz dwójkę zrobić do Gangesu?

0

@zuang1995 Była zmęczona

5

Widzę dobre agenty w tej Argentynie xd
Rodrigo De Paul został mistrzem świata z drużyną Argentyny.
Jednakże, zamiast świętować to ze swoją rodziną, prosto z lotniska udał się, aby zrobić niespodziankę swojej dziewczynie Tini.
Jego była żona i dzieci czekały na niego w domu z prezentami i uściskami, ale piłkarz nigdy się nie pojawił.
Był zbyt zajęty przeżywaniem nowego związku, a na przytulenie swoich dzieci… przyjdzie czas, nieco później...

1

@Colin94 Po prostu synek szybko dorasta, a ten tatuaż na komunię zrobił sobie

1

@mordini123 Nie no legit, wygląda jak ten gościu w jakiejś komedii, który napisał na kartce że ma 12 lat i był uprawniony do gry w baseball

4

@Messiah10 Powiem Ci więcej, potrafię po minucie zapomnieć co miałem sprawdzić w internecie

45

Ronaldinho wyciera oczy

2

@kynio302 I o to chodziło w piłce, a nie o to żeby mieć najładniejsze łydki po depilacji

0

@Azacca Dobrze zrób sobie research odnośnie zatruwania naszej planety, co, kto, w jakich ilościach przyczynia się w największym stopniu do degradacji planety ziemia, a później wróć i mi przedstaw dane, jestem bardzo ciekawy wyników, które w sumie i tak znam xD
Obawiam się, że jeżdżenie furkami odpowiada za marginalny procent całkowitego CO2, przykro mi.

0

@HighestInTheRoom Taka prawda, wyginiemy przez wojny/głód, czy inny kataklizm, a ludzie sobie na naiwniakach zarobek znaleźli poprzez ochronę planety, organizacje tworzą do prania kapuchy, a potem tacy siedzą i myślą co to będzie, bo w grudniu 5 stopni więcej jest niż przed rokiem. Jak miesiąc temu było -8 to nikt nie gadał o tym.

1

@Murazor Czy on tymi 33 samochodami jeździ na raz? Stać go to ma i może mieć 1000, ma do tego prawo
Ciebie co martwi niby? Myślisz, że Twoje życie ma jakiś sens, czy istnienie ludzkie? Jesteśmy sekunda w skali wszechświata, nawet ta planeta jest prochem w stosunku do tego co w kosmosie xD Prędzej, czy później ludzkość i tak wyginie

1

@DaPidejpi a Ty Areczku szukaj stacji na ładowanie swojego samochodziku o ile Cię jakimś cudem będzie stać xD

0

@Azacca No niesamowite historia.
Może pogadamy ile żegluga, kontenerowce itp emitują spalin.

2

@DaPidejpi Tacy zawodnicy jak Messi, czu Maradona odnaleźliby się w każdych czasach na boisku, nie wiem jak można nad tym myśleć w ogóle. Wiadomo Diego gdyby przenieść dosłownie, to by dostał dożywotni zakaz za ćpanie po pewnym czasie xD

1

@Objectivo Wtedy red flag dostajesz od dupeczek jak się przyznasz

2

@TaughtMule Chłopie ale co Ty tu wstawiasz, ramblowcy wydali opinie, że kiedyś w piłkę nikt grać nie potrafił i w dzisiejszych czasach taki Maradona, by się nie odnalazł, a Ty Gadoche wklejasz? Śmiech

2

@Rl9k1nG Zgadzam się, te z zabki się nadają do śmietnika przy tych z Orlenu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?