1

Fascynują mnie aktorki z Korei Południowej, a może większość kobiet z tego kraju? W każdym serialu/filmie, który oglądam mam wrażenie, że kobiety w nich występujące mają po 16/25 lat na ekranie maksymalnie, a później wchodzę na filmweba, a tam wszystkie grubo powyżej 30 roku życia, lub 40, chyba mają jakieś tajemnicze serum młodości, lub całe życie odżywiają się zdrowo i dbają lepiej niż przedstawicielki innych krajów o cerę, w sumie jakby się tak przyjrzeć to one nie używają dużego makijażu, a może to tylko przez genetykę? Tak, czy siak zaskakujące widząc Polkę po 30 ze zmarszczkami i zniszczona cera, a później taka Koreankę z nieskazitelną buźką

2

@adi7adi8 Demokracja bywa paskudna

1

@Emhyr Oby wystąpił, coś czuję że skarci The Reds dzisiaj

0

@VamosRakieta November Rain dla mnie jest najbardziej przereklamowana piosenka w historii

jedyny November Rain jaki uznaje

0

Toney ma szansę na grę dzisiaj? Ostatnio przez upojenie nie zastanawiając się wywaliłem tego slabiaka Nuneza zaraz po meczu Liverpoolu i dałem Ivana, a teraz patrzę, że na pomarańczowo jest napastnik Brentford xD

0

@Emhyr No nie wiem, jak leci jakiś mecz na Eleven hiszpańskich drużyn to oczy mi się samoistnie w 1 połowie zamykają, jedyne drużyny które idzie oglądać poza Barca i Realem czasami to Betis, Sociedad, oraz Rayo.
Wiadomo duża w tym zasługa też darmozjada Tebasa, który nie pozwala nawet zarejestrować darmowych transferów xD

2

@DonCarletto A gość w najlepszym wieku dla piłkarza jest, mógł tyle nie machać fajfusem w hotelu tylko sie na piłce skupić xD

0

@Emhyr Puchary rządzą się swoimi prawami, poza tym Chelsea ostatnio daleko zachodziła w LM, Liverpool i City wiadomo poziom top, a drużyny w Pl głównie się na lidze skupiają, bo gra jest o dużą kasę z praw telewizyjnych. Z hiszpańskiej kto ostatnio w LM? Real przechodzący na farcie w ostatnich latach, a tak jeden wyskok Villarrealu.

0

@Emhyr Jeżeli liczyć od początku to nic w tym dziwnego, Arteta miał trudny start, od połowy zeszłego sezonu dopiero wszystko poukładał i dostał zawodników, których potrzebował

0

@Emhyr Z tym, że poziom w Hiszpanii jest żałosny i nie da się tej ligi oglądać w porównaniu do PL

0

@takisobiektos Rafa się skończył

1

@Rust_Cohle Wstyd być nominowanym przez niego xD

1

@Transu96 Mnie nawet nikt nie nominuję xD
Nominacja=oski

8

Boczek nie żyje już 3 lata? Jak to wszystko zapier*ala..

8

@IronSanHybrid Czyli Polacy > Austriacy. Poza tym ja już przed wigilia slyszalem jedna orkiestrę dęta na żywo, która grała w Wiedniu w tym roku

9

@paweldunajecfcb A na boisku jak widły w gnoju ostatnimi czasy

1

@gumaz Brata i siostrę, z racji że siostra rok młodsza to z gnoja była gnębiona, teraz sporadyczny, bo mieszka w innym kraju, z bratem dobry

5

@MesQueUnClub_87 Ogarniety człowiek, który wypowiada się merytorycznie i z sensem na większość tematów poruszanych na Rambli

1

@Rust_Cohle Okej już mi przeszło, dzięki i powodzenia xD

5

@DonCarletto Wygrać tyle na fortunie żeby w następnym roku nie pracować

0

@gumaz To najmniejsze zmartwienie akurat, więc pomyśl jakie ciężary sa xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1672606876kOu4OnNXlKS3egwazLCQND.gif

1

Nowy rok, a ja już mam dość

0

@Rust_Cohle W końcu

1

@DonCarletto O kurde tego nie wiedziałem

2

@DonCarletto Włącz sobie amerykańską wersję bez cenzury xD

0

@tomek8756 Alchemia Dusz :((

3

@Rust_Cohle Niestety czuje się gorzej niż Vegeta po odrzuceniu przez laske, której nigdy na oczy nie widział

9

@DonCarletto Uwielbiam jak są otyłe osoby jakieś i żeby im smutno nie było, to byle kogo na początku przekreślają kto i tak się niczym specjalnie nie wyróżnia, a dopiero zaraz potem otyłą osobę xD

0

Nie no jak można czekać miesiąc na 2 sezon serialu, jeszcze główną bohaterkę ma zastąpić inna aktorka, pierwszy raz w życiu czuje pustkę przez jakiś serial, humor niesamowicie popsuty :(((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?