0

@tristan87 Pamiętam takie rzeczy

0

@tristan87 Jeszcze godzine temu pisales, ze nie xD

1

@Compadre Xhaka zazwyczaj wyżej ustawiony grał dobrze, to tyle jeśli o czerpanie się xD

1

Andy Caroll w championship? Zaraz tam Darwin trafi

2

Mocarny początek Arsenalu

4

@DonMatteo901 Przyganiał kocioł garnkowi, kibic PSG nie powinien się wypowiadać na temat jakiegokolwiek klubu w kwestii finansów

0

@Comentateiro Eh, bo mi się podobają

3

@Deviler Nie oglądam Azjatek tylko jbzd przeglądam, a że akurat Azjatka wylewu dostała, to nie z mojej winy xD

1

@Kidd Przej*bane stary, dużo zdrówka dla brata

1

Też nie lubiłem tych paczek, ja starałem się kupować fajne rzeczy, a ja dostawałem zgnite mandarynki i obdarte kubki :/

1

Dobrze, że jestem biedny, bo bym skończył pewnie gorzej niż ten Pan


16

Inteligencja boiskowa Dembele uwieczniona w jednej akcji


1

@lucas/catalan Wątpię żebym oglądał choć nie wykluczam, wpisałem w google

1

@lucas/catalan W wieku 24 lat tyle filmów nastukać xD

0

@Roobo Z remisu zły nie będę, chociaż fajnie byłoby u siebie ciągle wygrywać

3

Ty stary szybciej, bo przypał

0

@HighestInTheRoom Fajnie latał w LM, ale mimo wszystko chłop jeden sezon zagrał na mocnym poziomie w lidze ukraińskiej, coś czuje że to będzie wtopa na miarę tej z Pepe

0

@Lola120 Już 14 będzie na stałe powinnaś się cieszyć, wnusia dostanie sowity prezent na urodziny i na święta :)

2

@Encore Martinelli będzie grał na 9 jeśli przejdzie ten Mudryk

1

@Encore Już gorzej być nie może w takim razie

0

@RichardWinters Ja wiem, że Japończycy podczas wojny byli gorsi od Niemców

1

@Faro Nie no do herbaty przegotowaną, chociaż ja na co dzień nie pije herbaty.

2

@Faro Pije tylko kupna

10

Ja tylko wspomnę, że Amerykanie nie ponieśli do dzisiaj żadnej odpowiedzialności za to co zrobili
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/xAsUe0NwIx6DDovNFjaYvMNWDyCrYk6b.mp4

8

@macio_944 Potem ten Seba kazał zwolnić miejsce dwóm Paniom uderzając w szybę, byłem tym kierowcą tak było

6

@KrychaFCB Nowoczesna Europa, to kocham. Padać na kolana przed nowym porządkiem świata, tak sobie pięknie pościelili

0

@escarabajo Nie każdemu zależy na jakiejś tam karierze bycia najlepszym kopaczem, swoje zarobi, zwiedzi świat, w końcu udaje mu się osiągnąć swój zamierzony cel podbicia serca Juleczki. Pokój, dobro, miłość tego wam życzę.

6

@PatrychoO Boli dupka, że Puchacz sobie obraca niunke 10/10, a Ci zostaje przeglądanie story Antonelli? Hahaha

3

@michaleu Puchacz kuje żelazo póki gorące, teraz wypożyczenie do Grecji, jak myślicie czemu? Dupeczki uwielbiają wakacje w Grecji, każdy krok przemyślany, jeszcze miesiąc i urobi ja tak, że nie będzie wiedziała jak się nazywa. Dajesz Tymek!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?