Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Pamiętam takie rzeczy
0
@tristan87 Jeszcze godzine temu pisales, ze nie xD
1
@Compadre Xhaka zazwyczaj wyżej ustawiony grał dobrze, to tyle jeśli o czerpanie się xD
1
Andy Caroll w championship? Zaraz tam Darwin trafi
2
Mocarny początek Arsenalu
4
@DonMatteo901 Przyganiał kocioł garnkowi, kibic PSG nie powinien się wypowiadać na temat jakiegokolwiek klubu w kwestii finansów
0
@Comentateiro Eh, bo mi się podobają
3
@Deviler Nie oglądam Azjatek tylko jbzd przeglądam, a że akurat Azjatka wylewu dostała, to nie z mojej winy xD
4
Nie wytrzymam xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/zeA1qjIr0wUMbmHbcv7boTvFDU7d6jni.mp4
1
@Kidd Przej*bane stary, dużo zdrówka dla brata
1
Też nie lubiłem tych paczek, ja starałem się kupować fajne rzeczy, a ja dostawałem zgnite mandarynki i obdarte kubki :/
1
Dobrze, że jestem biedny, bo bym skończył pewnie gorzej niż ten Pan
16
Inteligencja boiskowa Dembele uwieczniona w jednej akcji
1
@lucas/catalan Wątpię żebym oglądał choć nie wykluczam, wpisałem w google
1
@lucas/catalan W wieku 24 lat tyle filmów nastukać xD
0
@Roobo Z remisu zły nie będę, chociaż fajnie byłoby u siebie ciągle wygrywać
3
Ty stary szybciej, bo przypał
0
@HighestInTheRoom Fajnie latał w LM, ale mimo wszystko chłop jeden sezon zagrał na mocnym poziomie w lidze ukraińskiej, coś czuje że to będzie wtopa na miarę tej z Pepe
0
@Lola120 Już 14 będzie na stałe powinnaś się cieszyć, wnusia dostanie sowity prezent na urodziny i na święta :)
2
@Encore Martinelli będzie grał na 9 jeśli przejdzie ten Mudryk
1
@Encore Już gorzej być nie może w takim razie
0
@RichardWinters Ja wiem, że Japończycy podczas wojny byli gorsi od Niemców
1
@Faro Nie no do herbaty przegotowaną, chociaż ja na co dzień nie pije herbaty.
2
@Faro Pije tylko kupna
10
Ja tylko wspomnę, że Amerykanie nie ponieśli do dzisiaj żadnej odpowiedzialności za to co zrobili
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/xAsUe0NwIx6DDovNFjaYvMNWDyCrYk6b.mp4
8
@macio_944 Potem ten Seba kazał zwolnić miejsce dwóm Paniom uderzając w szybę, byłem tym kierowcą tak było
6
@KrychaFCB Nowoczesna Europa, to kocham. Padać na kolana przed nowym porządkiem świata, tak sobie pięknie pościelili
0
@escarabajo Nie każdemu zależy na jakiejś tam karierze bycia najlepszym kopaczem, swoje zarobi, zwiedzi świat, w końcu udaje mu się osiągnąć swój zamierzony cel podbicia serca Juleczki. Pokój, dobro, miłość tego wam życzę.
6
@PatrychoO Boli dupka, że Puchacz sobie obraca niunke 10/10, a Ci zostaje przeglądanie story Antonelli? Hahaha
3
@michaleu Puchacz kuje żelazo póki gorące, teraz wypożyczenie do Grecji, jak myślicie czemu? Dupeczki uwielbiają wakacje w Grecji, każdy krok przemyślany, jeszcze miesiąc i urobi ja tak, że nie będzie wiedziała jak się nazywa. Dajesz Tymek!!