8

Wczoraj śmiechy z Realu były, dzisiaj męczenie buły w dogrywkach xD

0

Komentatorzy mówiący "Kvaradona", uwielbiam :D

1

Sędziowie już pod Inter gwiżdżą, spalony którego nie było i brak faulu, czuje karny z tyłka dla Interu

1

Dobra jedziesz Kvaradona z tymi cieniasami

3

@Sensible Zaraz ktoś Ci napisze, że jakiś Seba dwóch typów wyzywał w autobusie

0

@Crystal37 Powiedz Messiemu, że nie wygrał ekstraklasy

0

Pierwszy niemiecki rap w Polsce


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 No w boksie też są wałki, słaby przykład

0

Komentarz usunięty

1

@ViscaelBarca2007 Tutaj również xD

0

@ViscaelBarca2007 Ich gra jest dalej rzadka, niech się cieszą, że ten Casemiro się zgodził na transfer do nich

1

@Faro Spokojnie nie będzie powodów, by hejtować Napoli

0

@DonMatteo901 Taktyk

1

@Deviler Dasha Taran

0

Jezu jakie to Lazio żałosne nawet z jakimś Leczo X2 nie potrafili ogarnąć

1

@koksik2700 Nie no nie mogę znieść u kobiet takich kresek zamiast brwi, dobrze że później miała już normalne

29

@VegetaPolska Powiedz, że już trollujesz i nie piszesz poważnie, bo to smutne zaczyna się robić, a nie śmieszne czytając taką desperacje xD

2

@4drian0 Po prostu robi im zasięgi, a o to w tym chodzi, jak ktoś jest rzadki i nie poddymia, to po 1/2 walkach wypada

0

@Encore Nie przegra, Ferrari dostanie na dziób w 30 sekund maks

2

@Rust_Cohle W ogóle jaka ogromna różnica w pozycjach na jakich grał w Benfice, a gdzie gra w Liverpoolu, w Benfice często po skrzydle śmigał, a w Liverpoolu Klopp go trzyma sztywno w okolicach pola karnego

1

@cris2706 Ponieważ? Uważam, że ten serial po 1 sezonie jest ciężki do oglądania, schematyczny, przewidywalne zwroty akcji niczym z jakichś telenoweli, odczucia jak przy oglądaniu tasiemca gdzie twórcy pomysłu nie mieli na serie, im dalej w las tym tylko gorzej. W gimnazjum jeszcze szło to obejrzeć jak jeszcze w tv się natrafiło.

2

@cris2706 Prison Break czyli serial dla dzieci z bujną wyobraźnia, gdzie z każdego więzienia chłop sobie ucieka xD

3

@Faro Bo to legenda PSG w końcu, prowadź Leo

0

@arsenallondyn0 tabula rasa/girl from nowhere/you

5

W społeczeństwie dalej beznadziejna sytuacja
https://m.jbzd.com.pl/obr/2833277/podwojne-standardy

4

Mi psycha siada? Stary mam tak mocną psychike, ty nie wiesz jaką ja mam mocną psychike


14

4

@Encore Duży kebsik na talerzu wleciał po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?