1

@Rust_Cohle Dżeko go zjada


1

Ale ten Liverpool chodzi matko święta

2

@Lola120 Były w lodówce, ale coś nie tak z nimi, babcia chyba wykończyć mnie chce, dom chce komuś innemu przepisać najwidoczniej

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 Allegriball

1

@Adran360 Czlowiek 1.5+ ma, eh

4

@norbi77 Dobra nuta

0

@Danny Gaucho W końcu nie musisz znikać na dłuższy okres czasu :) xD

0

@Colon nie wygrał? Trzeba anulować

2

Jak on to ze szczegółami opowiadał xD

5

@Rust_Cohle Klasyka niestety

1

@Rust_Cohle Nie było gały niestety

0

No i X1 pięknie siedzi, jeszcze Juve 1.5+ w meczu Inter win Porto win i -3.5 w Espanyolu

0

@Rust_Cohle W szatni grając w piłkarzyki

0

Pino kolejny udany

1

Militao jaki czeresniak xDDD Jak można mieć tyle czasu taką pozycję i tyle się nad strzałem zastanawiać xd

0

2

Modric jest genialny

0

Może tego Setiena Barca, by zatrudniła

0

@AlexDark00 PiS rozdaje karty, umacnia się złotówka dzięki ruchom naszych rządzących

0

3

@koksik2700 Miałem dzisiaj dziwny sen z koniem i laską

16

4

Ci co są za wprowadzeniem Euro powinni uważnie śledzić co się dzieje u Chorwatów xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/oOkUppLgl4ksQ9piDMzIDaBPFiuP1eT7.jpg

3

@Danny Gaucho Ronaldo tylko 13 w PL? To mnie zaskoczyłeś, myślałem że z 25 tam nastrzelał

1

@Kessie Jest bardzo wciągający i ma genialne dialogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?