Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
@gaucho104 Ja już dwa razy umarłem, ale dałem rozpocznij w mieście
14
@draxidox No i po co Ci te maski?
1
@Rust_Cohle A tu akurat zgoda
0
@Rust_Cohle Aż tak to nie mam, chyba że coś fizycznie robię w 27+ stopni
0
@Rust_Cohle Może Ty jeszcze nogi golisz?
1
@MesQueUnClub_87 Za dzieciaka też mi nic nie przeszkadzało i się nie myślało nawet jaka pogoda za oknem, czy żar/ulewa/śnieg brało się piłkę i grało xD
0
@Rust_Cohle Nie mam tkanki tłuszczowej, a cieknie ze mnie jak z Nadala po pierwszym gemie w meczu
2
@DonCarletto Halsey xD
3
Wolę te 5/10 stopni xD
https://i1.jbzd.com.pl/comments/2023/01/normal/I1vxiBjFdNLi9ua0g83cSoDbvyzft9Zm.jpg
0
@Ojciec5tkidzieci Chyba najbardziej mnie odrzuca kino polskie ostatnimi czasy, filmy z Linda, Pazura itp wszystkie obejrzałem praktycznie, ale z nowych to chyba Slepnac od świateł w całości obejrzałem jedynie, Furioze po godzinie wyłączyłem, tak samo było z Wołyniem, czy Bożym Ciałem
2
@Rust_Cohle Dzisiaj stawiam wino na blat
0
@BartqRKO Niektórzy tak się wczuwają, że wątpię
0
@negreanu Już mniejszy wstyd anime oglądać, albo filmy Vegi, niż te udawane rzucanie się na siebie
2
@tbas Jak zwolnią Xaviego i odmłodzą Messiego o 10 lat
1
@P33ck Najlepszy skrzydłowy jaki był w Barcelonie, mowa oczywiście o Dembele xD
0
Znacie podobne piosenkarki z Rosji do Ooes i Luny/ЛУНA?
15
Kiedyś to było
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1673431019ARiFWWAazTdCWkrNWUI2ST,w400.jpg
7
@Transu96 YouTube nie zasługuje na Testovirona Rambli
22
@Emhyr A co on będzie w Gabonie robił?
3
@Kidd Bo Diego był na diecie proszkowej
5
Mlody wie o co chodzi
3
@Rust_Cohle Inni debile
3
@FCB24 Dla mnie i tak jest jednym z najlepszych w historii, gość miał niesamowita wizję, szkoda że rekordu asyst nie udało mu się pobić w PL
10
@Kidd Jak może komuś coś takiego przyjść do głowy, oby schylanie po mydło było dla nich codziennością
0
@Krzychu1010 The call/porwana pamięć/kierowca/wyśniona kraina
@Toretto Dla mnie Bielmo słabe, do obejrzenia i zapomnieni
0
@pioz123 No w samochodzie w trasie
26
Jak mnie te papierowe słomki irytują, po chwili pić się przez to nie da
1
@escarabajo Fifa w prawdziwym zyciu
0
@kuz Żebyś byl zbyt zadowolony z życia
1
@arasz1819 Zobacz sobie za kogo United ostatni raz puchar jakiś wygrało i kto wicemistrza robił z drewnami. Ostatnie 3 puchary za Mourinho i tyle