Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Encore I wszyscy beznadziejni jak na kwoty, które za nich zapłacili, już ten Pogba chyba najwięcej wniósł z nich wszystkich do gry United
0
@tomek8756 Chłop przejada po prostu cały kontrakt, który ma z Realem xD
Dobrze, że już go w Chelsea nie ma, bo karcił mi Arsenal, a go lubiłem mimo wszystko
1
@Rust_Cohle A co to się stało z tym Brighton, bez Nuneza sobie nie poradzili
0
@patataj Po meczu Arsenalu rzecz jasna
1
@Ghostface W życiu mnie już nic nie zdziwi, nawet gdyby to się okazało prawda co piszesz xD
5
@VegetaPolska w alternatywnej rzeczywistości
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1673851376lHwql063spQFzvtPlrRwLr,w400.jpg
5
@Janas11224 Kocham PiS ponad wszystko
0
@bartekvisca Trochę trudno pozbyć się kogoś kto ma ważny kontrakt i sam nie chce odejść
0
@DaPidejpi I w całej karierze więcej asyst od Xaviego xD
1
@Survier Wystarczy spojrzeć jak wygląda środek z Casemiro United, gość tam sprząta i myśli za dwóch
1
@Kidd Ostatnie dwa mecze przeciwko Sonego na twardej w trąbę ( ͡° ͜ʖ ͡°) W bezpośrednich 4:2 dla Sonego
5
@BorzyKrzys Haha, tak zadziwiające, że dobra dupa dostała pracę jako sprzedawca w sklepie xD
1
@mekston Szkoda, że się nie skompromitował i z Martinezem nie odpadł, kurs 14 podkusił, ale jeszcze zarobię na jego przegranej w 2/3 rundzie xD
O już w następnej z Sonego, 3.5 elegancki
2
@Rust_Cohle Usłyszał, że z lewą to jak z baba i są efekty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
To teraz młodego wódkę pić stary musi nauczyć
https://static.fangol.pl/content/8/6/d/86d900319351e2f81181d33b24c740e0-598.png
0
@Rl9k1nG Dla mnie niezbyt smutne, lubiłem go dopóki nie przesadzał z odpalami i darciem się na ostatnich turniejach, a już na Wimbledonie przechodził samego siebie, aż ciarki wstydu przechodzą jak co piłkę, lub co przerwę drze się na caly kort jak psychol
0
@Worny O właśnie kompletnie o nim zapomniałem, same świetne informacje, 100 baniek za typa, który strzelił 2 gole w LM i kilka bramek na kartofliskach na Ukrainie xD
1
@Kessie Tylko pamiętaj, że musisz mieć konto, które nie korzystało z okresu 1 miesiąca darmowego, po pracy wyśle na PW
3
No co tam koledzy, 2:0 do przodu z przegrywami ugrane, 8 punktów przewagi, za tydzień jeszcze United na łeb dostaje i zaczynamy chłodzić szampany, oraz pompować balon
Wygrana z Totkami xDD @HighestInTheRoom
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12664564#comment-12664595
W ogóle uważam, że przeszczep włosów u Ter Stegena powinien być traktowany jako doping.
ps. Jakby ktoś nie miał jeszcze Spotify założonego, a chciałby mieć 3 miesiące premium za free, to niech napisze pod komentarzem, to dam darmowy kod z media expert na premium po powrocie do domu
2
@xVENUMx Jak masz 16 lat i ważysz 45 kg to tak
0
@ANTI10 Myślę, że to sympatyczny gest ze strony Atletico
5
@barcanawieki Było lepiej, bo byli młodzi, my też tak mówimy xD
4
Nie potrafię spać dłużej niż 4h nawet po 8 piwach, nie wytrzymam xD
0
@Faro swój chłop
1
@Klaudiaa8 Wywalczy Klauduś:)
0
Łzy w oczach, historyczny mecz
2
@adi7adi8 Oby nikt
0
@Benz Solidny
0
Ja tylko tak dla historii oznacze @BorzyKrzys