7

@Encore I wszyscy beznadziejni jak na kwoty, które za nich zapłacili, już ten Pogba chyba najwięcej wniósł z nich wszystkich do gry United

0

@tomek8756 Chłop przejada po prostu cały kontrakt, który ma z Realem xD
Dobrze, że już go w Chelsea nie ma, bo karcił mi Arsenal, a go lubiłem mimo wszystko

1

@Rust_Cohle A co to się stało z tym Brighton, bez Nuneza sobie nie poradzili

0

@patataj Po meczu Arsenalu rzecz jasna

1

@Ghostface W życiu mnie już nic nie zdziwi, nawet gdyby to się okazało prawda co piszesz xD

5

@Janas11224 Kocham PiS ponad wszystko

0

@bartekvisca Trochę trudno pozbyć się kogoś kto ma ważny kontrakt i sam nie chce odejść

0

@DaPidejpi I w całej karierze więcej asyst od Xaviego xD

1

@Survier Wystarczy spojrzeć jak wygląda środek z Casemiro United, gość tam sprząta i myśli za dwóch

1

@Kidd Ostatnie dwa mecze przeciwko Sonego na twardej w trąbę ( ͡° ͜ʖ ͡°) W bezpośrednich 4:2 dla Sonego

5

@BorzyKrzys Haha, tak zadziwiające, że dobra dupa dostała pracę jako sprzedawca w sklepie xD

1

@mekston Szkoda, że się nie skompromitował i z Martinezem nie odpadł, kurs 14 podkusił, ale jeszcze zarobię na jego przegranej w 2/3 rundzie xD
O już w następnej z Sonego, 3.5 elegancki

2

@Rust_Cohle Usłyszał, że z lewą to jak z baba i są efekty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

To teraz młodego wódkę pić stary musi nauczyć
https://static.fangol.pl/content/8/6/d/86d900319351e2f81181d33b24c740e0-598.png

0

@Rl9k1nG Dla mnie niezbyt smutne, lubiłem go dopóki nie przesadzał z odpalami i darciem się na ostatnich turniejach, a już na Wimbledonie przechodził samego siebie, aż ciarki wstydu przechodzą jak co piłkę, lub co przerwę drze się na caly kort jak psychol

0

@Worny O właśnie kompletnie o nim zapomniałem, same świetne informacje, 100 baniek za typa, który strzelił 2 gole w LM i kilka bramek na kartofliskach na Ukrainie xD

1

@Kessie Tylko pamiętaj, że musisz mieć konto, które nie korzystało z okresu 1 miesiąca darmowego, po pracy wyśle na PW

3

No co tam koledzy, 2:0 do przodu z przegrywami ugrane, 8 punktów przewagi, za tydzień jeszcze United na łeb dostaje i zaczynamy chłodzić szampany, oraz pompować balon

Wygrana z Totkami xDD @HighestInTheRoom
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12664564#comment-12664595

W ogóle uważam, że przeszczep włosów u Ter Stegena powinien być traktowany jako doping.

ps. Jakby ktoś nie miał jeszcze Spotify założonego, a chciałby mieć 3 miesiące premium za free, to niech napisze pod komentarzem, to dam darmowy kod z media expert na premium po powrocie do domu

2

@xVENUMx Jak masz 16 lat i ważysz 45 kg to tak

0

@ANTI10 Myślę, że to sympatyczny gest ze strony Atletico

5

@barcanawieki Było lepiej, bo byli młodzi, my też tak mówimy xD

4

Nie potrafię spać dłużej niż 4h nawet po 8 piwach, nie wytrzymam xD

0

@Faro swój chłop

1

@Klaudiaa8 Wywalczy Klauduś:)

0

Łzy w oczach, historyczny mecz

2

@adi7adi8 Oby nikt

0

@Benz Solidny

0

Ja tylko tak dla historii oznacze @BorzyKrzys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?