Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto Przyszło Arsenalowi, że są na szczycie PL, a United gdzieś tam bije się z Tottenhamem dodatkowo z bilansem 27/20 najsłabszym z całej top 6
1
@mrboom Gdzie ja napisałem, że same ogóry? Chodzi mi o to, że grał w LE z jakąś Omonia, czy innym Tiraspolem, jestem ciekaw jak zagrają z silnymi w drugiej części sezonu, bo w pierwszej wygrane z Liverpoolem i Arsenalem były w słabym stylu gdzie rywale dominowali na boisku
4
@DonCarletto Akurat łatwy terminarz miał, fachura to Jose
0
@ranger3120
5
@abram3k Bez tego "sprzedajnych" się zgadza
0
@Transu96 Widzisz mam taką pracę żeby zarobić, a się nie narobić, bo narobić się i zarobić to każdy głupi potrafi
0
@dv7wisnia Wtedy już na pewno byłoby przeludnienie na ziemi
1
Gdybyście mieli jedno życzenie to czego byście sobie życzyli? Ja bym sobie życzył żeby tym (wstaw dowolne inwektywy) politykom bieda do dupy zajrzała i musieli liczyć każdy grosz przy kasie w sklepie
2
Człowiek wstawiony umówił z dupka na film, a dziś już mi się nie chce z nią spotykać, bym najchętniej w cyberpunka pograł po robocie
0
@gumaz Do żadnej
2
@tomek8756 @BorzyKrzys już nie możemy sprośnych rzeczy o "hejkatulenka" pisać
9
@hayek Jak to nie, najlepsza kolumbijska mąka to dużo
0
@Khajio I gitara, im wiecej dobrych grajko w PL tym lepiej
3
@konajoncek Kiedyś to było
0
@Chaoss Żeby ojro kupić hurtem
4
@Janas11224 Niezła przeróbka
0
@Rust_Cohle W Toruniu to nawet pierniki mają słabe
0
@Cotutajsiedzieje Haha xDDD No nie mam życia, ale ja nie robię się czerwony jak ktoś powie/napisze, że Ronaldo jest najlepszy na świecie, siuuuu
0
@Cotutajsiedzieje Odważne słowa jak na kogoś kto żyje tylko Messim i Ronaldo xD
1
@Cotutajsiedzieje Koszulka PSG w ramce wisi pod kluczem jak na legendę klubu przystało
0
@dawidor9 Dobre, ale więcej nie próbuj żartować xD
0
@4drian0 Gwóźdź i młotek
1
@Peszko07 Jak co, Rosja zgarnie Donieck i Ługańsk, za kilka lat kolejne tereny przygarną.
1
@BorzyKrzys Studniówka nie jest obowiązkowa zacznijmy od tego, poza tym kur.. ja ze swojej nawet nie pamiętam kto tam był i jak wyglądał, bo się schlałem i obciachu sobie narobiłem xD
1
Mocarne staty jak na gościa grającego w ataku
5
@kuz Sociedad co roku mocno zaczyna, a w drugiej części sezonu tracą punkty, już prędzej w Bilbao wierzę niż w nich
2
@kuz Kosztem kogo stracą LM? Na bank wyciągną top4
6
Nie żal nawet
https://x.com/Rusherflyyy/status/1612533852056223744
0
@bartekvisca A wystarczyło kupić kompa i HDMI pociągnąć xD
2
@JimMorrisonFCB Chyba nie padło
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/FPiT0tYg6r72VEav3a2aa8yUHC1XKFPr.jpg
W sumie większość pisze, że padło, a drudzy, że nie padło xD