0

@DonCarletto Przyszło Arsenalowi, że są na szczycie PL, a United gdzieś tam bije się z Tottenhamem dodatkowo z bilansem 27/20 najsłabszym z całej top 6

1

@mrboom Gdzie ja napisałem, że same ogóry? Chodzi mi o to, że grał w LE z jakąś Omonia, czy innym Tiraspolem, jestem ciekaw jak zagrają z silnymi w drugiej części sezonu, bo w pierwszej wygrane z Liverpoolem i Arsenalem były w słabym stylu gdzie rywale dominowali na boisku

4

@DonCarletto Akurat łatwy terminarz miał, fachura to Jose

0

5

@abram3k Bez tego "sprzedajnych" się zgadza

0

@Transu96 Widzisz mam taką pracę żeby zarobić, a się nie narobić, bo narobić się i zarobić to każdy głupi potrafi

0

@dv7wisnia Wtedy już na pewno byłoby przeludnienie na ziemi

1

Gdybyście mieli jedno życzenie to czego byście sobie życzyli? Ja bym sobie życzył żeby tym (wstaw dowolne inwektywy) politykom bieda do dupy zajrzała i musieli liczyć każdy grosz przy kasie w sklepie

2

Człowiek wstawiony umówił z dupka na film, a dziś już mi się nie chce z nią spotykać, bym najchętniej w cyberpunka pograł po robocie

0

@gumaz Do żadnej

2

@tomek8756 @BorzyKrzys już nie możemy sprośnych rzeczy o "hejkatulenka" pisać

9

@hayek Jak to nie, najlepsza kolumbijska mąka to dużo

0

@Khajio I gitara, im wiecej dobrych grajko w PL tym lepiej

3

@konajoncek Kiedyś to było

0

@Chaoss Żeby ojro kupić hurtem

4

@Janas11224 Niezła przeróbka


0

@Rust_Cohle W Toruniu to nawet pierniki mają słabe

0

@Cotutajsiedzieje Haha xDDD No nie mam życia, ale ja nie robię się czerwony jak ktoś powie/napisze, że Ronaldo jest najlepszy na świecie, siuuuu

0

@Cotutajsiedzieje Odważne słowa jak na kogoś kto żyje tylko Messim i Ronaldo xD

1

@Cotutajsiedzieje Koszulka PSG w ramce wisi pod kluczem jak na legendę klubu przystało

0

@dawidor9 Dobre, ale więcej nie próbuj żartować xD

0

@4drian0 Gwóźdź i młotek

1

@Peszko07 Jak co, Rosja zgarnie Donieck i Ługańsk, za kilka lat kolejne tereny przygarną.

1

@BorzyKrzys Studniówka nie jest obowiązkowa zacznijmy od tego, poza tym kur.. ja ze swojej nawet nie pamiętam kto tam był i jak wyglądał, bo się schlałem i obciachu sobie narobiłem xD

1

Mocarne staty jak na gościa grającego w ataku


5

@kuz Sociedad co roku mocno zaczyna, a w drugiej części sezonu tracą punkty, już prędzej w Bilbao wierzę niż w nich

2

@kuz Kosztem kogo stracą LM? Na bank wyciągną top4

6

0

@bartekvisca A wystarczyło kupić kompa i HDMI pociągnąć xD

2

@JimMorrisonFCB Chyba nie padło
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/FPiT0tYg6r72VEav3a2aa8yUHC1XKFPr.jpg
W sumie większość pisze, że padło, a drudzy, że nie padło xD




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?