3

@ranger3120 Chciałbym żeby kobiety, które skończyły 25 lat i nie urodziły dziecka płaciły dodatkowy podatek

0

@ProMILs Każdy ma jakieś zdanie na ten temat, chciałem poznać opinie innych

3

Też uważacie, że wszystkie opętania biorą się z chorób psychicznych?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

The eyes, Chico. They never lie

0

@escarabajo Niestety, Nijmegen jeden strzal i gol, oby cos wcisneli

1

Tak się gra w Belgii, ogólnie w tym meczu równie dobrze mogło Brugge 4:3 to wziąć

1

@Rust_Cohle Nie mam takiego xD

1

@P33ck Oni strzelili 8 goli w lidze, no bądźmy poważni

0

Hahaha bałem się o gola Cardiff, a Ci juz 2 Leeds wcisnęli, Ajax też wygrywa, zostało 5 meczy, czyżby moje Napoli mi podniosło dziś ciśnienie?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDA4MzczMDUwMTqXemEe_FdhAVCK4NE%3D&source=SB

0

Meczycho przednie w hicie belgijskim

1

Jezu, ale akcja Genku coś pięknego jak pograli

12

@Rewolucja123 United kompromitacja xD

0

Chłop co jeździ simsonem po węglu przed Lewym, śmiechu warte

0

Feyenoord tradycyjnie, jak ich nie stawiam wszystko wygrywają, wystarczy x2 postawić i robią fikołka

0

0

Potrafił z laczka kopnąć

2

@Deeespacito Jak TDI to musi być chip

10

@Rewolucja123 Typowy szkot

0

@MesQueUnClub96 Stosunek do niego mam taki jak Hajto do Mandzukica

1

Jak to jest, że oni mogą nawinąć 200x razy w utworze "nigga", a Ty raz napiszesz i Cię zbanuja wszędzie? xD

1

@LM10VeBarca Gorzej gdyby ja zbił na samej górze xD

9

@Danny Gaucho Barca info 11 procent xDDD

0

@Tomo1989 Co Cię boli? Przecież nie spadł

3

@Rust_Cohle Tottenham niech martwi się swoim koniem trojańskim w postaci Conte, a później coś zleca xD

1

Panie Boże chroń Arsenal przed nim
https://x.com/kapisevicius/status/1610933834404757504

3

@LewoSkrzydlowy11 Atalanta chce naprawdę o utrzymanie się bić jak zapowiadali przed sezonem

1

@Kengo Może w końcu to wszystko dupnie

3

1

@PatrychoOna TVP kultura Ryan Gosling z Emma Stone La La Land

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?