Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Tak, czy siak 97 pkt zrobił w tym sezonie, nie ma zbytnio kogo innego dać
1
@Encore Dałem Toneya za niego, który dziś nie gra, może ktoś z ławki zrobi punkty xD
0
Van Dijk objeżdżany jak dziecko w tym sezonie
1
@Kidd Chyba w jakimś pucharze ma zadebiutować niedługo
0
Co ten Nunez, niesawmowite xD
26
I kolejna
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/nnCsykZpKXZdgGNQbnqKKmsGpFTIJUbe.mp4
0
@Emhyr Mi szkoda czasu, jak mam w 3h zrobić 4/5 dungów na privie, to ja wole sobie w cyberpunku kilka misji przejsc xD
0
@Emhyr Na privie typu ervelia dalej jest fajnie, na PL'a nie ma co wchodzić
0
@Emhyr Teraz w isie wierzchowce można chyba kupić, szkoda czasu na takie poboczne zamulanie
0
@Emhyr Dwie nocki bym zrobił ja już w grocie, a reszta w m2, no i po co..
1
@kynio302 Ktoś urzeczywistnił moje sny xD
1
@Encore Widać, że za ziomków byś wyroku na klatę nie wziął
3
@adi7adi8 Hahahaha, ja to wszystko robię w myśl wyższej idei, nie mogę dawać, że Arsenal wygra, bo wtedy nie wygrają
2
@Rust_Cohle Nie no to na pewno jakieś oszustwo jest
1
Komentarz usunięty
2
@ranger3120 Puzon
10
I tak co roku jak go widzę w wyjściowym składzie, za rok Conte przejmie jakaś Romę i Young pierwszy transfer z Perisicem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colin94 xDD Nawet wiem do kogo pijesz
3
@Mario96w Na pewno nie, każdemu czasem zdarza się napisać "zapomniałem" zamiast "zapomniałam"
4
@karolp1593 W metek 2, nagle moja szamanka przestała przychodzić w miejsce naszych spotkań o wyznaczonej godzinie, rana nie do zagojenia, Kasia Ty...
2
@RoberDzik Rozladujcie napięcie w łóżku
3
@Rust_Cohle Piękne to były czasy z Juninho, młodym Ben Arfa, Wiltordem, Benzema, czy Barosem. Niegdyś mocno im kibicowałem.
0
@Cule1234 Niech palą wroty
39
Zawodnik zagra 50 meczy w sezonie na top poziomie, po czym przydarzy mu się jeden kiepski występ -> Ludzie na Twitterze:
1
@Khajio Największy klub emerytów i rencistów z Francji
3
Taki nasz obraz
https://zapodaj.net/images/3580189a48eb1.jpg
1
@BorzyKrzys Kto to jest i co zrobił?
3
@michal26 Zgadzam się, w moim odczuciu to tyczy się głównie Koreanek i Japonek, kobiety z innych krajów azjatyckich już tak dobrze nie wyglądają, ale wiadomo że to też przez styl życia, gdzie w takich Chinach ludzie są biedni i robią po 10/14 h codziennie
9
@AlexDark00 Uważasz, że Koreanki częściej poddają się zabiegom "upiększającym" od Europejek? W Polsce co chwilę wstrzykują sobie kwas w szczękę, usta, poprawiają nos, robią permanentne brwi, nie mówiąc już o zaleganych zakładach fryzjerskich, doczepianych włosach itp, dlatego mam wrażenie, że dopadł nas atak klonów na ulicach jakby się tak przyjrzeć kobietom.