0

@Encore Tak, czy siak 97 pkt zrobił w tym sezonie, nie ma zbytnio kogo innego dać

1

@Encore Dałem Toneya za niego, który dziś nie gra, może ktoś z ławki zrobi punkty xD

0

Van Dijk objeżdżany jak dziecko w tym sezonie

1

@Kidd Chyba w jakimś pucharze ma zadebiutować niedługo

0

Co ten Nunez, niesawmowite xD

0

@Emhyr Mi szkoda czasu, jak mam w 3h zrobić 4/5 dungów na privie, to ja wole sobie w cyberpunku kilka misji przejsc xD

0

@Emhyr Na privie typu ervelia dalej jest fajnie, na PL'a nie ma co wchodzić

0

@Emhyr Teraz w isie wierzchowce można chyba kupić, szkoda czasu na takie poboczne zamulanie

0

@Emhyr Dwie nocki bym zrobił ja już w grocie, a reszta w m2, no i po co..

1

@kynio302 Ktoś urzeczywistnił moje sny xD

1

@Encore Widać, że za ziomków byś wyroku na klatę nie wziął

3

@adi7adi8 Hahahaha, ja to wszystko robię w myśl wyższej idei, nie mogę dawać, że Arsenal wygra, bo wtedy nie wygrają

2

@Rust_Cohle Nie no to na pewno jakieś oszustwo jest

1

Komentarz usunięty

2

@ranger3120 Puzon

10

I tak co roku jak go widzę w wyjściowym składzie, za rok Conte przejmie jakaś Romę i Young pierwszy transfer z Perisicem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colin94 xDD Nawet wiem do kogo pijesz

3

@Mario96w Na pewno nie, każdemu czasem zdarza się napisać "zapomniałem" zamiast "zapomniałam"

4

@karolp1593 W metek 2, nagle moja szamanka przestała przychodzić w miejsce naszych spotkań o wyznaczonej godzinie, rana nie do zagojenia, Kasia Ty...

2

@RoberDzik Rozladujcie napięcie w łóżku

3

@Rust_Cohle Piękne to były czasy z Juninho, młodym Ben Arfa, Wiltordem, Benzema, czy Barosem. Niegdyś mocno im kibicowałem.

0

@Cule1234 Niech palą wroty

39

Zawodnik zagra 50 meczy w sezonie na top poziomie, po czym przydarzy mu się jeden kiepski występ -> Ludzie na Twitterze:


1

@Khajio Największy klub emerytów i rencistów z Francji

3

1

@BorzyKrzys Kto to jest i co zrobił?

3

@michal26 Zgadzam się, w moim odczuciu to tyczy się głównie Koreanek i Japonek, kobiety z innych krajów azjatyckich już tak dobrze nie wyglądają, ale wiadomo że to też przez styl życia, gdzie w takich Chinach ludzie są biedni i robią po 10/14 h codziennie

9

@AlexDark00 Uważasz, że Koreanki częściej poddają się zabiegom "upiększającym" od Europejek? W Polsce co chwilę wstrzykują sobie kwas w szczękę, usta, poprawiają nos, robią permanentne brwi, nie mówiąc już o zaleganych zakładach fryzjerskich, doczepianych włosach itp, dlatego mam wrażenie, że dopadł nas atak klonów na ulicach jakby się tak przyjrzeć kobietom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?