Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak gra mistrz Anglii sezonu 22/23
1
Cudowny Arsenal, Pep jeszcze parę potknięć
1
Haaland jest niesamowity, świr xD
4
Cavani brameczka dla Valencii
1
@barcelonaLM Teraz mają Chelsea wyjazd i Spurs u siebie
4
Wyciagajacy piłkę z siatki Pickford to jeden z lepszych widoków w premier league, jak ja nie trawie jego gęby
0
Cancelo znowu ława, co ten Guardiola odwala..
0
Pora na normalną piłkę, City - Everton
2
Lewy cieniasie już z nami więcej nie grasz
2
Alba iQ200 xDDDD
2
Xavi nowy Guardiola xD
0
Dwa razy wyszli z własnej połowy i karny xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore Masz szczescie, ze ten Rashford trafil xDD
1
@daniel32778 Bociana litrowego
14
Lewy wygląda jakby wczoraj 50 skończył xD
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/322339408_1409065372832908_1473840667870437115_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FhIw5hrX_D8AX8rGDIL&_nc_oc=AQkwxTjtJhTmnu8nK0YVZk9aZ0s7SofwdDo0a0bKIjUNG2awNzz3CG-lbioYwbhmsME&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfB9bdmC_zRaHEZaRl_zToEMgAj-6XnHFj3H76lU3SFz9Q&oe=63B578EF
0
To United skończy na 8 miejscu w lidze ten sezon, przecież tego oglądać się nie da xD
3
200 mln euro za sezon gry w wieku 37 lat, chłop niemożliwy jest, GOAT
6
Liverpool do ligi konferencji
0
@arsenallondyn0 Szlug na warę i kręcimy
3
@tomek8756 Brawo Maja, całym sercem z Tobą
0
Ale on był dobry
5
@PatrykBarca Czemu cymbały? Gdyby nagle taki Benzema miał zagrać z Barceloną na 24h przed meczem to byś pierwszy płakał xD
0
@RobiS gość ma 37 lat, ten sezon grał bez okresu przygotowawczego z własnej głupoty xD
1
@Rust_Cohle Wszystko przez Ciebie, pier.. o tym Nunezie to go wrzuciłem xDD
0
@FcPortoFan1999 Jaki piękny wieczór ku*wa
O i po challengu
0
@Encore Martinelli u mnie od początku się sprawdza
4
@Encore Za dużo, nie wiadomo jak gość się zaadaptuje na taki przeskok poziomu
Tak wlatuje na te kolejke
https://zapodaj.net/images/f3f8fc39fed5e.jpg
1
@David_Beckham Już widzę jak Angol idzie grać do Włoch xD
11
@xvcWinterSoldier Nie, Pioter był kiedyś dobrym świrem