2

Tak gra mistrz Anglii sezonu 22/23

1

Cudowny Arsenal, Pep jeszcze parę potknięć

1

Haaland jest niesamowity, świr xD

4

Cavani brameczka dla Valencii

1

@barcelonaLM Teraz mają Chelsea wyjazd i Spurs u siebie

4

Wyciagajacy piłkę z siatki Pickford to jeden z lepszych widoków w premier league, jak ja nie trawie jego gęby

0

Cancelo znowu ława, co ten Guardiola odwala..

0

Pora na normalną piłkę, City - Everton

2

Lewy cieniasie już z nami więcej nie grasz

2

Alba iQ200 xDDDD

2

Xavi nowy Guardiola xD

0

Dwa razy wyszli z własnej połowy i karny xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Masz szczescie, ze ten Rashford trafil xDD

1

@daniel32778 Bociana litrowego

0

To United skończy na 8 miejscu w lidze ten sezon, przecież tego oglądać się nie da xD

3

200 mln euro za sezon gry w wieku 37 lat, chłop niemożliwy jest, GOAT

6

Liverpool do ligi konferencji

0

@arsenallondyn0 Szlug na warę i kręcimy

3

@tomek8756 Brawo Maja, całym sercem z Tobą

0

Ale on był dobry

5

@PatrykBarca Czemu cymbały? Gdyby nagle taki Benzema miał zagrać z Barceloną na 24h przed meczem to byś pierwszy płakał xD

0

@RobiS gość ma 37 lat, ten sezon grał bez okresu przygotowawczego z własnej głupoty xD

1

@Rust_Cohle Wszystko przez Ciebie, pier.. o tym Nunezie to go wrzuciłem xDD

0

@FcPortoFan1999 Jaki piękny wieczór ku*wa
O i po challengu

0

@Encore Martinelli u mnie od początku się sprawdza

4

@Encore Za dużo, nie wiadomo jak gość się zaadaptuje na taki przeskok poziomu
Tak wlatuje na te kolejke
https://zapodaj.net/images/f3f8fc39fed5e.jpg

1

@David_Beckham Już widzę jak Angol idzie grać do Włoch xD

11

@xvcWinterSoldier Nie, Pioter był kiedyś dobrym świrem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?