Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@DonMatteo901 Przerwane w najlepszym momencie :)
Łymyn
9
Lens 4 pkt za PSG w lidze, niezłe zaskoczenie
1
@Comentateiro Nieprzypadkowo Pele na avatarze
5
@Rl9k1nG Czego?
1
Jeszcze Czelsioki stracą punkty, jaki piękny wieczór ku...
42
Mistrz stania na hydrancie, poznajcie sposób w jaki opanował tego skilla do perfekcji
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/kmTWS7l6kUEnZDSUeBrDEEOxBX6SaZvU.mp4
3
@MesQueUnClub96 A po co Ci ono?
0
Tottenham na łeb, co za piękne przywitanie nowego roku
2
@Sysia11 Ławka, bo takich ludzi w piłce nie trzeba i nie będzie bronił w Aston
1
Conte zaraz poleci znając życie xD
0
@FCB_dimiC Ani troche, każdy na kacuwie gra
3
Son zaczął z maską i ją wyrzucił po 18 minutach, ten klub mnie rozbraja xD
0
Cienki ten Gil jest, zaraz bedzie w jakims Elche gral
1
@Sensible Uwielbiam jak taki pusty w rozum patus sam siebie uszkadza
0
Cash ława, Emery robi porządki w Aston widzę
0
@RomanHoffer Nie
0
@draxidox Teraz będę żył jak król
4
@bartekvisca Bez przesady
8
@MarioVeB! W kime po tym ruskim szampanie poszedłeś, rozumiem
0
@Arkon Chłopak zginie w premier league.
1
@MarioVeB! Ale pewnie przez okno oglądałeś
5
@Striker Też tak mam, pisze na kompie kilka h, a później na telefonie wysyp wiadomości
8
@Kubix93 Dokładnie, chłop specjalnie skrócił krok żeby nadepnąć na Lewego, klarowne czerwo
6
Panowie no czego mogę sobie i wam życzyć? Wygranej Arsenalu w lidze oczywiście :)
3
@kulek22 Pięknie jest, za 2 tyg po -10, to ja wolę ten15
0
@AmigoBlancos Nie no to musi być fejk xD
8
@VegetaPolska Konia można zwalić
1
@tomek8756 Chciałbym żeby Jenna mnie sponiewierała
2
@MesQueUnClub96 Nie dla wiadomo kogo kiełbasa
0
Martinelli!!!! Ale to chodzi Panowie