Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cris2706 W takim razie nie będziesz miał problemu żeby znaleźć i mi pokazać, może tak bronisz tego Martineza, bo macie parę cech wspólnych, hmm
1
@MesQueUnClub96 Nie mógł być rok trudny, bo wygrał? XD
2
@cris2706 Pokaż mi, kiedy pisałem że Dania wyjaśni Argentynę xD Kilka łyków piwa pod stołem wczoraj namieszało Ci w główce
8
@cris2706 Psycha siada?
1
@Faro Brian Malko i tak zjada ten utwor
0
@MESSIah16 Przecież Salah co roku wrzuca zdjęcie z choinką i zawsze te same teksty od bobów dostaje xD
0
@Rust_Cohle No i skuteczność lepsza od Nuneza
0
@Rust_Cohle Hmm???
0
Komentarz usunięty
11
@kynio302 Nunez xDD
4
Najlepsze bramki w premier league w historii?
1. Klepa Arsenalu z Norwich i gol Wilshera
2. Skorpion Giroud z Crystal Palace
3. Bergkamp z Newcastle
I tyle
0
@Rust_Cohle
1. X/+2.5
2. 1/+2.5
3. X/-2.5
4. 2/+2.5
5. 1/+2.5
6. 2/+2.5
7. X/+2.5
8. 1/+2.5
9. 1/+2.5
10. 2/+2.5
1
@Kessie Byłem mądrzejszy i nie grałem w to gówno
4
@lucas/catalan w kategorii "p0lka"
2
@Kluivert_P Nie musisz dosłownie wszystkiego wynosić z chińskiej bajki xDD
Co wy 6 klas podstawówki zdaliscie?
6
@Criss18Barca Szkoda, że Szczęsny nie dojechał wtedy na ojro jak na MŚ, bo czuję że moglibyśmy 2016 powtórzyć, a może i przebić
11
@VegetaPolska To zacznij być jak Vegeta, a nie ten placek przegryw, jak mu tam, bo już zapomniałem? Yamacha? Przypominasz go, a nie dumnego książę Vegete. Facet był całe życie oschły dla Bulmy, traktował ją jak powietrze, odzywał się jak do śmiecia, skupiał się tylko na sobie, nawet pomimo olbrzymich zakoli Bulma nie mogła się oprzeć takiemu samcowi alfa z którym ostatecznie nastukala dwoje dzieciokow. Zacznij się zachowywać jak Twój idol z bajeczki, bo nawet bajeczki dają do zrozumienia, że trzeba się zachowywać jak facet, a nie przegryw Yamacha. Ostatecznie Yamaha skonczyl jako gość, który nigdy nie miał kobity xD
5
@El dominatore U mnie podobna sytuacja, to co miałem obejrzeć dobrego to obejrzałem, ich platforma nie ma już dla mnie nic do zaoferowania godnego uwagi, pora przenieść się na dwie inne
0
@michal26
1. Messi 350
2. Beckham 257
3. Di Maria 252
Kiedyś nie liczono asyst dokładnie
1
@Encore Legenda PSG
2
@LeoMessi1994 Nie jem
2
@michal26 Skąd to wziąłeś, z transfermarktu? XD
Ma 350
1
@KidusFCB BMW E39
4
Zazdroszczę wam, że potraficie się ekscytować czymś co widzieliście 10+ razy
15
Klasyk
https://x.com/Rusherflyyy/status/1606609963488509953
1
@Kamiloza91 Też bym chciał dostać płytę Obywatela G.C.
2
@Kgorecki2500 tysiak wpadł, można obstawiać w pon angielska
4
Zjedzone, można dalej zdychać w łóżku żeby być gotowym na robienie na złodzieja prywaciarza we wtorek
2
@kulek22 Wypad od Armatek
2
@Emhyr Dopiero przeczytałem, że 30 mln brutto Pique zarabiał, ja pierdziele xDDD Myślałem, że po tych obniżkach chłop z 3/5 mln maks miał