1

@Cotutajsiedzieje Przecież to jakiś Tomeczek jest co oglądać tylko skróty z bramek spotkań, wszędzie się tacy znajdą, nie wiem po co wy przeżywacie pojedynczych rodzynów

1

@kuz Tylko Sousa sam z dnia na dzień zrezygnował z funkcji, a lada chwila były baraże do mundialu, kogo na szybko mieli wytrząsnąć?

0

@Emhyr Widziałem co moja znajoma pisała właśnie i się zastanawiam w jakim oni świecie żyją xD

2

@GeneralXavi Mam na myśli, że to wcale nie jest takie pewne

1

@AllBundy wystarczy kontuzja i po rekordzie

0

@VegetaPolska Ja już się wystarczająco na mundialu namęczyłem oglądając naszych kopaczy, chyba do Euro sobie odpuszczę xD

30

Zaraz Stanowski kolejna pokrake intelektualną za cel sobie obierze i ludzie będą się nim podniecać xD

1

@escarabajo Zaha i Trossard jedynie przekonują z PL, Muriel niestety jest za dużym leniem całe życie żeby w tym wieku grać w top klubie. Dembele w PL bym widział ze względu na ilość miejsca dla skrzydłowych w tej lidze, ale no nie oszukujmy się on jest za głupi trochę xD

1

@Kidd Tego Thurama jedynie na mundialu widziałem, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć o nim, moim zdaniem najlepszym wyborem byłby Felix, który przypomina mi swoją grą Jezusa właśnie i w tych samych strefach boiska się porusza co Brazol, myślę że to byłby transfer na plus, gdyby nie fakt że Atletico chce za niego 120 baniek xDD

1

@Kidd A ok bo przeszedł operację.. Czyli do marca będą ciężary, do tego czasu mistrz ucieknie znając życie. Ciekawe co zarząd wykombinuje, mówi się o Mudryku, tylko on gra na pozycji Martinelliego, chyba że Gabriel na 9 pójdzie
Giroud mógłby przejść xD

1

@Kidd Powinien wrócić pod koniec stycznia, ale fakt lepiej żeby kogoś na 9 wzięli, bo Nketiah mnie nie przekonuje

0

W pon ruszamy z walka o majstra w PL, oby Arsenal się nie zesrał pod siebie po tej przerwie

0

@SitvMen Niby dalej, to tylko nawiązanie do tego, że przebitki widziałem w internecie jak razem coś dukaja na koncercie i nagrali wspólny utwór

1

@wojopancer Głębokie

0

@Comfortable_ Nie interesuje mnie już specjalnie polski rap, a już całkiem jeśli chodzi o tych dziwolągów xD

1

@HighestInTheRoom Bedoes póki co dociska głowę Wersow, każdy musi ustawić się grzecznie w kolejce po wielkiego Bediego

0

@Worny Jeszcze najbardziej polubiony komentarz osoby zdziwionej, że celebrytka/instagramerka, czy kim ona tam jest udaje w necie kogoś kim nie jest i normalnie korzysta z używek xD

4

@FCB24 Fajna taka szara myszka zgrabna, pewnie wiadomo z czego robi wiatrak

1

Niech Santos widzi co stracił

3

@Encore Potem Ci ktoś powie, że to w latach 90 obrona była żałosna xD

0

@Janas11224 Fajna dupeczka z talentem

1

@draxidox O siusiaka chodzi

23

@TheNekro94 Na kogoś musiało paść, pomyśl sobie, że po naszej śmierci będzie kilkunastu geniuszy w danym sporcie o których my nie będziemy wiedzieć

1

@JimMorrisonFCB Mnie nie pytaj, gość brał pieroga w łapę i się schylał pod stół

7

@Deviler Szkoda słów

1

@kubix05 Jak dziś pamiętam jak ziomek pod stołem pierogi wpierdzielal rękoma xDD

0

@Rl9k1nG Hmm, zawsze mi się Śląsk kojarzył z patologia

2

@Colin94 Chciałem zdechnąć, ale jeszcze kilka dni zostało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?