Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cotutajsiedzieje Przecież to jakiś Tomeczek jest co oglądać tylko skróty z bramek spotkań, wszędzie się tacy znajdą, nie wiem po co wy przeżywacie pojedynczych rodzynów
1
@kuz Tylko Sousa sam z dnia na dzień zrezygnował z funkcji, a lada chwila były baraże do mundialu, kogo na szybko mieli wytrząsnąć?
0
@Emhyr Widziałem co moja znajoma pisała właśnie i się zastanawiam w jakim oni świecie żyją xD
2
@GeneralXavi Mam na myśli, że to wcale nie jest takie pewne
1
@AllBundy wystarczy kontuzja i po rekordzie
0
@VegetaPolska Ja już się wystarczająco na mundialu namęczyłem oglądając naszych kopaczy, chyba do Euro sobie odpuszczę xD
6
Łymyn
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/afb05BfLnpgxbmQ0RoL0yMWbW7bmpzpq.jpg
30
Zaraz Stanowski kolejna pokrake intelektualną za cel sobie obierze i ludzie będą się nim podniecać xD
1
@escarabajo Zaha i Trossard jedynie przekonują z PL, Muriel niestety jest za dużym leniem całe życie żeby w tym wieku grać w top klubie. Dembele w PL bym widział ze względu na ilość miejsca dla skrzydłowych w tej lidze, ale no nie oszukujmy się on jest za głupi trochę xD
1
@Kidd Tego Thurama jedynie na mundialu widziałem, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć o nim, moim zdaniem najlepszym wyborem byłby Felix, który przypomina mi swoją grą Jezusa właśnie i w tych samych strefach boiska się porusza co Brazol, myślę że to byłby transfer na plus, gdyby nie fakt że Atletico chce za niego 120 baniek xDD
1
@Kidd A ok bo przeszedł operację.. Czyli do marca będą ciężary, do tego czasu mistrz ucieknie znając życie. Ciekawe co zarząd wykombinuje, mówi się o Mudryku, tylko on gra na pozycji Martinelliego, chyba że Gabriel na 9 pójdzie
Giroud mógłby przejść xD
1
@Kidd Powinien wrócić pod koniec stycznia, ale fakt lepiej żeby kogoś na 9 wzięli, bo Nketiah mnie nie przekonuje
0
W pon ruszamy z walka o majstra w PL, oby Arsenal się nie zesrał pod siebie po tej przerwie
0
@SitvMen Niby dalej, to tylko nawiązanie do tego, że przebitki widziałem w internecie jak razem coś dukaja na koncercie i nagrali wspólny utwór
1
@wojopancer Głębokie
0
@Comfortable_ Nie interesuje mnie już specjalnie polski rap, a już całkiem jeśli chodzi o tych dziwolągów xD
1
@HighestInTheRoom Bedoes póki co dociska głowę Wersow, każdy musi ustawić się grzecznie w kolejce po wielkiego Bediego
0
@Worny Jeszcze najbardziej polubiony komentarz osoby zdziwionej, że celebrytka/instagramerka, czy kim ona tam jest udaje w necie kogoś kim nie jest i normalnie korzysta z używek xD
4
@FCB24 Fajna taka szara myszka zgrabna, pewnie wiadomo z czego robi wiatrak
10
@VegetaPolska Puchacz wyrwał Wieniwawe, więc i na Ciebie przyjdzie w końcu czas
https://www.pudelek.pl/tak-wygladalo-spotkanie-julii-wieniawy-z-tymoteuszem-puchaczem-tance-przed-klubem-i-wymiana-czulosci-zdjecia-6846540289588064g
1
Niech Santos widzi co stracił
3
@Encore Potem Ci ktoś powie, że to w latach 90 obrona była żałosna xD
0
@Janas11224 Fajna dupeczka z talentem
1
@draxidox O siusiaka chodzi
23
@TheNekro94 Na kogoś musiało paść, pomyśl sobie, że po naszej śmierci będzie kilkunastu geniuszy w danym sporcie o których my nie będziemy wiedzieć
1
@JimMorrisonFCB Mnie nie pytaj, gość brał pieroga w łapę i się schylał pod stół
7
@Deviler Szkoda słów
1
@kubix05 Jak dziś pamiętam jak ziomek pod stołem pierogi wpierdzielal rękoma xDD
0
@Rl9k1nG Hmm, zawsze mi się Śląsk kojarzył z patologia
2
@Colin94 Chciałem zdechnąć, ale jeszcze kilka dni zostało