Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Patrząc na formę obu przed AO to tak
0
@krzywy Tottenham od każdego z top6 dostawał baty, a Ty ich z City na wyjeździe dałeś? XD GG
0
@takisobiektos Dla mnie to największe zaskoczenie póki co z tych co odpadli
7
@draxidox Bardzo ładny, pisiory mogą przepi.. kolejny hajs i kraść
1
@Ascend chyba live wleci na shapo i korde
0
Shapovalov na pełnej wleciał w 3 set jak Sinner w nocy
0
@AmigoBlancos Złota malina w tym sezonie jedynie dla Realu będzie xD
0
@JimMorrisonFCB Jedyny argument za tym transferem jaki przemawia, to fakt że jest Angolem i to wszystko xD
4
@eckov 35 mln za 20 letniego połamanca, który zagrał 9 meczy w tym sezonie i to trzy razy tylko pełne 90 minut xDD
0
@budel17 Dwóch gości bez psychy na wygrywanie xD
0
@Nhyz 1. Metin 2
2. Diablo 2
3. Serious sam
0
@cinero1996 Raczej Kanadyjczyk i tak, by ten punkt wygrał
1
@Kubavilla7 Niesamowicie irytuje pasywność Polaka w wymianach
1
@MesQueUnClub96 Szkoda, że w następnej Medvedev xD
0
Hurkaczowi coś przeskoczyło w głowie?
9
Nie rozumiem fenomenu tego czegoś
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/yQEBDkoLkG1NNWkPWVfWXdvu2v8ph8yD.mp4
0
@Rust_Cohle na eurosporcie
1
Kanadyjczyk zaczyna rozdawać karty
2
@MesQueUnClub96 A Ty młody co, lekcje skrócone, czy ferie?
9
@bartas97 Czemu? Jak robi sobie ryż z kurczakiem na 3 dni i zupę na 3 to możliwe, chleb raz na dwa dni, plus jakiś ser/szynka co 3 dni, nie każdy wpierdzielac musi jakieś wykwintne dania xD
1
Ale ze Norrie blisko odpadnięcia z Czechem, tego się nie spodziewałem, szczególnie że każdego lał praktycznie przed turniejem
1
@BorzyKrzys tylko to pasuje
3
@P33ck Koledzy już doinformowani, to mi się podoba
1
@Rust_Cohle No raczej się mylisz, to okienko zimowe, a Brighton w górze tabeli, dopiero co Trossarda stracili, więc nic dziwnego, że odrzucają takie pieniądze obecnie, w lato jestem pewny, że zaakceptowaliby taką sumę
3
@Tomo1989 Fajny macie ten sport
1
@Encore Wątpię żeby poleciał, nikogo nie ma na rynku oprócz Zidana, który do Chelsea nie pójdzie xD
20
@Encore Co to dla nich, drobne pieniążki, FFP milczy, a w la liga nie da się darmowych transferów zarejestrować, lecimy
2
Sinner przy 0:2 się obudził i włączył tryb zniszczenia Węgra
2
@Transu96 No niestety nie śledzę tych instagramowych celebrytów, wpadło mi teraz w oko przeglądając internet i zaśmiałem xD
3
O Kubanczyk już z Ola Ciupa nie jest, no kto by się spodziewał, a tacy piękni amerykańscy na Instagramie byli xD