1

@JimMorrisonFCB Patrząc na formę obu przed AO to tak

0

@krzywy Tottenham od każdego z top6 dostawał baty, a Ty ich z City na wyjeździe dałeś? XD GG

0

@takisobiektos Dla mnie to największe zaskoczenie póki co z tych co odpadli

7

@draxidox Bardzo ładny, pisiory mogą przepi.. kolejny hajs i kraść

1

@Ascend chyba live wleci na shapo i korde

0

Shapovalov na pełnej wleciał w 3 set jak Sinner w nocy

0

@AmigoBlancos Złota malina w tym sezonie jedynie dla Realu będzie xD

0

@JimMorrisonFCB Jedyny argument za tym transferem jaki przemawia, to fakt że jest Angolem i to wszystko xD

4

@eckov 35 mln za 20 letniego połamanca, który zagrał 9 meczy w tym sezonie i to trzy razy tylko pełne 90 minut xDD

0

@budel17 Dwóch gości bez psychy na wygrywanie xD

0

@Nhyz 1. Metin 2
2. Diablo 2
3. Serious sam

0

@cinero1996 Raczej Kanadyjczyk i tak, by ten punkt wygrał

1

@Kubavilla7 Niesamowicie irytuje pasywność Polaka w wymianach

1

@MesQueUnClub96 Szkoda, że w następnej Medvedev xD

0

Hurkaczowi coś przeskoczyło w głowie?

9

0

@Rust_Cohle na eurosporcie

1

Kanadyjczyk zaczyna rozdawać karty

2

@MesQueUnClub96 A Ty młody co, lekcje skrócone, czy ferie?

9

@bartas97 Czemu? Jak robi sobie ryż z kurczakiem na 3 dni i zupę na 3 to możliwe, chleb raz na dwa dni, plus jakiś ser/szynka co 3 dni, nie każdy wpierdzielac musi jakieś wykwintne dania xD

1

Ale ze Norrie blisko odpadnięcia z Czechem, tego się nie spodziewałem, szczególnie że każdego lał praktycznie przed turniejem

1

@BorzyKrzys tylko to pasuje

3

@P33ck Koledzy już doinformowani, to mi się podoba

1

@Rust_Cohle No raczej się mylisz, to okienko zimowe, a Brighton w górze tabeli, dopiero co Trossarda stracili, więc nic dziwnego, że odrzucają takie pieniądze obecnie, w lato jestem pewny, że zaakceptowaliby taką sumę

3

@Tomo1989 Fajny macie ten sport

1

@Encore Wątpię żeby poleciał, nikogo nie ma na rynku oprócz Zidana, który do Chelsea nie pójdzie xD

20

@Encore Co to dla nich, drobne pieniążki, FFP milczy, a w la liga nie da się darmowych transferów zarejestrować, lecimy

2

Sinner przy 0:2 się obudził i włączył tryb zniszczenia Węgra

2

@Transu96 No niestety nie śledzę tych instagramowych celebrytów, wpadło mi teraz w oko przeglądając internet i zaśmiałem xD

3

O Kubanczyk już z Ola Ciupa nie jest, no kto by się spodziewał, a tacy piękni amerykańscy na Instagramie byli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?