Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Medvedev w końcu jakiś zryw, oby grali jak najdłużej
1
@Popitek12 Z nożem wyjdzie na Hurkacza i będzie go ganiał po korcie?
0
@HighestInTheRoom Ona na tym jedynie może stracić, dla niego to wiesz xD
0
@HighestInTheRoom Wejdź sobie na relacje roxie
60
@VegetaPolska xDD Gość z zakolami, z bebzonem, z dzieciokiem, 8 lat starszy sobie obraca gwiazdę nastolatek, a Ty się uzalasz nad laska z neta, że Ci nie odpisała, masakra
2
@Derean Odrzucił Milan, BVB i Napoli niby, to dam mu szansę, jak ma armatkę w sercu
28
Za 12 lat może być ciekawie
1
Oj Korda będzie piekielnie ciężki dla Hurkacza
3
Panie Arteta jak ktoś Pana szantażuje niech Pan mrugnie dwa razy..
2
@DonCarletto Skończy jak Bielik
0
@Kidd Pewnie fakt u Artety przemawia za tym, że ma najwięcej podań z całej Spezi , ale to tyle w sumie jeśli chodzi o wyróżniające go kwestie
1
@DaPidejpi Wpadnij do @BorzyKrzys na piłeczkę
6
@abram3k O kurde, jakoś mam mieszane uczucia, mnie Kiwior nie przekonuje, robi duże błędy w obronie, a w takiej fizycznej lidze może przepaść
2
Korda luz już złapał, może być po rusku
7
@JimMorrisonFCB Powiedz to Vegecie xD
1
@DonCarletto Zawsze miał łeb do interesu
6
Dodi ma swoje 5 minut na Rambli xDD
1
@Popitek12 Aż mi się przypomniał mecz Shapovalova z Djokovicem na Wimbledonie xD
0
Łooo wybronił się
0
@JimMorrisonFCB Pośpieszyleś się xD
2
Niesamowite frajerstwo Hurkacza, nie rozumiem jak można mieć taki dobry serwis i nie skończyć meczu przy własnym podaniu
1
Korda wygrywa 1 seta! 4 h minimum pogra z Medvedevem
0
@AmigoBlancos Tak tylko Hurkacz gra 3:30 min, a Medvedev z Korda kończą 1 set i mają godz 30
1
Psycha wróciła, no i fajnie, tym bardziej że Medvedev/Korda dzisiaj po ciężkim maratonie będzie
3
@fcbarcafan19 Pewnie wyjdzie na korcie gdzie gra Hurkacz
1
Hurkacz chyba tego już nie odda, najs
2
@AmigoBlancos 5 setowy mecz u Pań, a to Ci dopiero xD
1
Shapovalov połowe trafia, a połowę wyrzuca i tak to się kręci xD
Korda drugie przełamanie
1
@AmigoBlancos Psycha siedzi i pije drinka u Hurkacza póki co
1
@Kidd Na przestrzeni ostatnich 5 lat mniej więcej tak, w przeszłości mimo wszystko grały lepsze tenisistki