3

@michaleu Serial i tenis sam się nie obejrzy

3

@tristan87 taki galafighter, a na boisku się od wiatru wywalał

2

@tristan87 Kasztanie z Espanyolu, który nie trafiłeś w piłkę na pusta bramkę, dzięki
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDE3NDUyMjgwMTrrolhoYboPv7OPb30%3D

1

@Tomo1989 Takie oklepane teksty mozna mówić do dziołch z zawy

0

@Encore liga hiszpańska to dziadostwo

5

@Pawel13sz Szczególnie w LM

9

@okiemtypera_lucaxx95 Instagram to ogólnie kupsko

0

@NaFazieHitman Karty znowu w górę poszły?

3

@MesQueUnClub96 Napoli dalej nie spuchło :/

3

@cchesterr43 Szkoda, że Espanyol z Betisem nie grał, 1 gola do 400 zabrakło

13

Osimhen 13 bramka w lidze i Napoli 2:0

3

Werder przyjmuje na zęby manite w 36 minut xD

1

@Lionel_Messi10 Jak chłopy na pustą w piłkę nie trafiają to tak jest
Dobra zagrane na pałe https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDIxNjE2ODcwMDqz2efPnrYZaOMCbTI%3D&source=SB

1

@Rust_Cohle Nie, jak jest doliczony to już na nic nie licze, pojawia się tylko, kiedy mam czyjeś zwycięstwo i rywal strzela xD

1

Haha, bez faulu xD

1

@Lionel_Messi10 U mnie to samo, eh
Nie ma co się poddawać, jutro też jest dzień

1

@Lionel_Messi10 Podziękujmy jakiejś sierocie co na pustą w piłkę nie trafia z Espanyolu

2

@P33ck Wiem, czekam

4

@barcelonaLM Dla szpitali w Barcelonie

2

Niech chociaż z 15 minut w tym Betisie doliczy, 2023 rok i 1.5+ nie zrobić, eh

2

Hahaha chłop na pusta z Espanyolu nie trafił w piłkę, niesamowite

2

Myślałem, że Liverpool z Chelsea to dramat do oglądania, później włączam hiszpańską i jest jeszcze gorzej

4

@Encore No dobra, a inne ligi ile mają -15 punktów przyznane? No właśnie

0

@Janas11224 Faul, a mam 1.5+, kurde niech to strzela, bo mi 3 mecze do 400 zostają

2

@P33ck Oby do spadku

3

@4drian0 Pewnie jakiś Mirek sobie pierwszego drona kupił i nie ogarnął tematu xD

0

Dobra gol, ez xDDDD

8

@Encore Wygrał puchar króla z Messim w składzie, ja mu wierze

14

@Adran360 Moim zdaniem połowę lżejsze od tej którą mógłby dostać oskarżony, ktoś może trafić na 10 lat do paki za czyn, to taka szczurzyca dostaje 5lat za kłamstwo i spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?