Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michaleu Serial i tenis sam się nie obejrzy
0
I co Dele, jednym wlatywalo drugim wyleciało
https://www.instagram.com/reel/CkoL66gJ6Q4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
https://www.instagram.com/reel/CkiG95CsuIl/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
xDDD
3
@tristan87 taki galafighter, a na boisku się od wiatru wywalał
2
@tristan87 Kasztanie z Espanyolu, który nie trafiłeś w piłkę na pusta bramkę, dzięki
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDE3NDUyMjgwMTrrolhoYboPv7OPb30%3D
1
@Tomo1989 Takie oklepane teksty mozna mówić do dziołch z zawy
0
@Encore liga hiszpańska to dziadostwo
5
@Pawel13sz Szczególnie w LM
9
@okiemtypera_lucaxx95 Instagram to ogólnie kupsko
0
@NaFazieHitman Karty znowu w górę poszły?
3
@MesQueUnClub96 Napoli dalej nie spuchło :/
3
@cchesterr43 Szkoda, że Espanyol z Betisem nie grał, 1 gola do 400 zabrakło
13
Osimhen 13 bramka w lidze i Napoli 2:0
3
Werder przyjmuje na zęby manite w 36 minut xD
1
@Lionel_Messi10 Jak chłopy na pustą w piłkę nie trafiają to tak jest
Dobra zagrane na pałe https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDIxNjE2ODcwMDqz2efPnrYZaOMCbTI%3D&source=SB
1
@Rust_Cohle Nie, jak jest doliczony to już na nic nie licze, pojawia się tylko, kiedy mam czyjeś zwycięstwo i rywal strzela xD
1
Haha, bez faulu xD
1
@Lionel_Messi10 U mnie to samo, eh
Nie ma co się poddawać, jutro też jest dzień
1
@Lionel_Messi10 Podziękujmy jakiejś sierocie co na pustą w piłkę nie trafia z Espanyolu
2
@P33ck Wiem, czekam
4
@barcelonaLM Dla szpitali w Barcelonie
2
Niech chociaż z 15 minut w tym Betisie doliczy, 2023 rok i 1.5+ nie zrobić, eh
2
Hahaha chłop na pusta z Espanyolu nie trafił w piłkę, niesamowite
2
Myślałem, że Liverpool z Chelsea to dramat do oglądania, później włączam hiszpańską i jest jeszcze gorzej
4
@Encore No dobra, a inne ligi ile mają -15 punktów przyznane? No właśnie
0
@Janas11224 Faul, a mam 1.5+, kurde niech to strzela, bo mi 3 mecze do 400 zostają
2
@P33ck Oby do spadku
3
@4drian0 Pewnie jakiś Mirek sobie pierwszego drona kupił i nie ogarnął tematu xD
0
Dobra gol, ez xDDDD
8
@Encore Wygrał puchar króla z Messim w składzie, ja mu wierze
14
@Adran360 Moim zdaniem połowę lżejsze od tej którą mógłby dostać oskarżony, ktoś może trafić na 10 lat do paki za czyn, to taka szczurzyca dostaje 5lat za kłamstwo i spokój.