0

Oj widzę te Chinkę w finale, oby przeszła Białorusinke

0

@sevs To nie oddawaj, z czym problem

0

@Anonymus0608 Jak Feyenoord wygra mistrzostwo Holandii to chyba świat się skończy

0

Ale dobry poziom meczu Azarenki z ZHU, aż ciężko uwierzyć, że to kobiety grają

2

@Tomo1989 Fajne emocje na Hurkaczu były

1

@Bocheno1 Niestety za słabo, zawiedliśmy

0

No cóż szkoda, gość w ciężkich dla siebie momentach najlepsze piłki zagrywał i tak brawo dla Hurkacza, w końcu dobry występ na AO

1

O boże, dobra koniec

0

Akurat w tym momencie gość odpala takie zagrania.
Chyba Hurkacz się podłamał

0

Nie no to są jaja, że chłop w takim momencie takie zagranie robi

2

Dobra lepiej żeby to wygrał i nie zmarnował mi połowy nocy xD

0

@MesQueUnClub96 Biegał za każda piłka, może być lipa

1

@MesQueUnClub96 A czemu nie? Monils grał tak często, czy Kyrgios

0

Kur.. ten Jankes też ma nerwy ze stali

0

@betonito Korda i średniak xD

1

@MesQueUnClub96 Niestety..

0

Dobra niech kończy tego Jankesa, koniec zabawy

1

@FcPortoFan1999 Przydałoby się wygrać mecz xD

0

@MesQueUnClub96 Teraz najważniejszy gem moim zdaniem

0

Hurkacz mental top od 4 seta

1

@MesQueUnClub96 Tak to jest w meczach tenisistów z dobrym serwisem i nie odbijających piłeczki 30 razy, albo poprawiających gaci pół minuty xD

1

@FcPortoFan1999 Żeby na podobnym sezonie return funkcjonował to będzie pięknie

0

No i szacun, będą emocje

0

@FcPortoFan1999 5 set będzie na noże

0

Szkoda, że Medvedev bardziej nie zmęczył Kordy

0

Jeszcze dwa gemy serwisowe

0

Eh i Japoniec metr przed kiblem.. Trzeba coś nowego złożyć

0

Jaki lefreks chudego byka u Kordy

3

@MesQueUnClub96 Najważniejsze żeby Arsenal wygrał

0

@q1 Byle wygrał tego seta, bo mam na kuponie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?