0

Tam 500 kibiców na trybunach jest? XD
Dobra można wyłączyć

1

Ja na szczęście miałem na tyle iQ żeby połowę schować xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/gDQd98bomz8RDVDuhsNqmRu4eVfBQQ5U.mp4

15

@Borneo Już widzę jak ruskie atakują USA, by ich z powierzchni ziemi zmietli xD

7

@Comentateiro Oczywiście, po prostu dzieciaka trzeba wychować

13

@MesQueUnClub96 Napoli miało spuchnąć, a to Milan spuchł, hahahaha

2

@draxidox Typowa p0lka w 2021/2023 roku

1

@Czajka90 Albo żerują na facetach/rodzicach, tak to bardziej prawdopodobne

0

@BorzyKrzys Przegryw, w pamiętniku ponad połowę filmu też chodził jak smutna pipka

2

@MesQueUnClub96 Zagrałem, ale co z tego jak PSV to wiadomo kim sa

5

@Wielkastopa Nie mają na podpaski, ale mają na robienie klakow, rzęs, brwi, ust, paznokci, wydawanie w Rossmanie na mazidła, pudry itp xD Ciekawe skąd mają na to pieniążki, hmm

23


Haha, dobrze że jednych i drugich nie lubię i można się pośmiać xD

4

@koziar Zdaniem większości tu nie jest top10 w historii xD Gość na boisku robił rzeczy, których nikt inny nie potrafił

2

@macio_944 Weneryczny Xavi top

7

Bardzo fajne sformułowanie kochani


0

Myślałem, że ta laska z Alvesem poszła sama do toalety, a teraz się okazuje, że chłop za nią poszedł i na ubraniach tej laski były ślady spermy xD 3 razy zmieniał zeznania, zwalnia prawników, zatrudnia nowych, ale no póki nie ma wyroku, to nie ma co oceniać xDD Tym bardziej, że ta kobieta nie chce podobno żadnych pieniędzy od niego

0

@AllBundy O kurde też go oglądałem, całe życie na 35 lvlu xD

0

@Sulimo Na pl'a nigdy bym nie wrócił, nawet tego starego, szkoda czasu, a ten nowy to gorzej niż privy wygląda.
Wystarczy, że w 2013 roku bm'a do 79 wyexpiłem xD

0

Czy Kermitowsky to największy metinowy chad? Jak jego oglądam to ta gra wydaje się taka przyjemna, że człowiek chcialbym wrócić, a potem sobie przypominam, że musiałby. zapierdzielac każda godz wolnego czasu na dungu żeby jedna rzecz zrobić xD Wcześniej się oglądało zwierza i Walandera, który niestety samobója walnął z wieżowca

16

@draxidox Ja tak dla jasności tylko dodam, że ona ma 15 lat, a wygląda jakby była po dwóch porodach i rozwodzie

3

@DaPidejpi Tylko, że ja nie mam na imię Damian, zdjęcie dowodu mam wysłać? xD

0

@janman8888 Totalna cebula

0

@verdant Trzymałem kciuki za sympatyczna Chinkę.. Dzisiaj też, by z Pegula wygrała grając na tym poziomie co z Białorusinką

14

@Mario96w I 10 miejsce w plebiscycie fcbarca.com, które było dla niego mega ważne xD

4

@tbas Mój kupon też

2

@Kidd Straszny shit

0

@MysticCat Na ekranie mi trzyma 4.5/5h, ale dla mnie to już mało xD
Teraz mam 4.5h i 35%, ale ładuje jakoś przy 20/25%

4

@Kessie Do szyi nie mógł przywiązać?

0

@mrboom O to git :D

0

Wymieniał ktoś baterie w jakimś serwisie w xiaomi? Mam x3 pro i z racji, że codziennie korzystam bez przerwy po półtorej roku bateria zostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o żywotność, a raczej za podobną cenę ciężko dostać coś podobnego. Jaki koszt takiej wymiany jest i pytanie, czy montują oryginalną baterię fabryczną

0

@Gall Dokładnie ten sam, gość niezła bekę sobie tam ciśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?