Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale walka w Neapolu, pięknie się na to patrzy
1
Jezus Maria Simeone
0
@Emhyr Akurat Pato jeden z bardziej zmarnowanych talentów, a kolorowy jednak w Serie A ponad 250 meczów nastukal, po prostu stanął w miejscu
2
@Emhyr Ale się nim pykalo w Fifie 13
5
Zalewski asysta i gol el kolorowego
3
@Esteban_ A wiara jakiś Real ogląda i ogóry z PSG xD
9
Jestem jeszcze gorszy od starych ludzi
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/okhPeNqKWckf3tDH11sp2WKIrl1GOWLw.jpg
2
Tak gra spuchnięte Napoli Spallettiego :) @MesQueUnClub96
1
@BorzyKrzys TransTV mój ulubiony serial
1
Dobrze, że człowiek dzisiaj nie obstawiał xD
2
W końcu można zobaczyć na filmwebie ranking więcej niż top100 filmów/seriali w danym gatunku, jak mi tego brakowalo
0
@MESSIah16 Gdyby Nadal też miał zdrowie to by 30 zrobił
5
Oczywiście w bmce musiały się hamulce popsuć :) xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/zDGwnTpyaw9l4DnrLJsbMlbZIh11XQ7U.mp4
0
@Encore Hiszpański Allegri i podróba Guardioli, faktycznie
1
@MesQueUnClub96 Milan dalej spuchnięty, jak wujas po 30 latach chlania
1
Napisałbym "drugi Dele Alli", ale to byłaby duża obraza dla Angola
8
@fcbarcafan19 Haha 55 z PL xD Strumyczku działaj jak najdłużej
3
@Kessie Niech klika, poogląda se młody, bo jeszcze na ciepłego wyrośnie
1
@DzikiGD Kendall pasztet? xD
0
Kendall > Kylie
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327374139_419450620366476_3637040234937587504_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hhRwl1W0sq0AX8EfBv1&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDmrXNYGTQoczRbaXY3mwEGgDiN57mFjD_TObbCifAyLQ&oe=63DA4F3E
3
@Colin94 Niektórzy pracują i w tydzień wypłatę na ciuchy i chlanie przewalają, więc lepiej insignią jeździć :D
0
@Krisgum Obejrzyj i dobierz do siebie
11
@Rl9k1nG Haha, widziałem że będzie golf IV xD
0
Strasznie dziś Nketiah partoli
0
Aj no niestety, chociaż na kuponie siedzi xD
2
@Darkin O to, że depresja bierze się z lenistwa i wystarczy pójść na siłownie
0
@Darkin Zostaw już @Peciak
0
Chłop pierwszy raz od roku zagrał i sobie bark wybił xD
0
@macio_944 Jeszcze te opinające pośladki spodenki, mmm
2
@takisobiektos Dlatego nadrabiają póki mozna :D