Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore Arsenal znowu 4 :)
2
@AnnaMarianna Skąd my mamy wiedzieć? Zależy od faceta, jednego czekoladki ucieszą, a inny będzie marudził na widok konsoli
0
@4drian0 Pięknie to dupnie
9
@Kgorecki2500 Jeszcze 2 lata temu po 3 ziko xD
Jednak nie, jakieś 4.5, ale ciągle kupony były dostępne na nie za tyle
0
@Encore Ładnie mu stacja United zryła głowę
4
@Hubsao Szczerze mi się średnio to podoba
3
@Tomo1989 To tak prześmiewczo już, jak można jeździć samochodem w którym musi się stresować, czy wystarczy Ci prądu żeby cudem znaleźć jakąś stacje i robić to 3 razy w przeciągu 500 km ostatecznie dojeżdżając na oparach? W dodatku płacąc jak za benzynę
0
@ranger3120 Gdybyś słuchał Sentino nie musiałbyś pytać jak obejść bana na tinderze :)
3
@Tomo1989 Rowerem szybciej bym pokonał tę trasę xDD Kupujcie elektryki kochani, to będę miał więcej powodów do śmiechu
1
Nucim hity Sentina, lecgou:
-Twoja koleżanka lubi abu dabi a ja lubię kiedy mówi do mnie tatuażyk tatuażyk tatuażyk zobaczysz coś się stanie to nie za plecami
-Sento big bos niech żyje król nie ten z marseille ale pije jak żul powiem jak jest
lubię alkohol piję tequile, więc dajcie mi sól
-Nie będzie w peel drugiego jak mnie chcieli mnie dobić jak konkurencje głośno się śmiali gdy było źle ale wróciłem i robię co chcę
-Ile hajsu tutaj trzeba by zakryć te blizny o takich ludziach jak nas w stanach kręcą filmy nie myślę już o rolkach marzą mi się wille
-Lato w marbelli pod klubem mirasz zielone oczy anioła twarz myślę że umrę nie wiem czy to przez hasz ale ona mnie kręci mieszanka tylu ras
-Krótka piłka wódka w litrach budzi we mnie złe emocje a dalej karmie złego wilka cała cegła bryła jest fisz skejl z nigerii to fleks
-Nie chciałem być jak inni zawsze chciałem być gangsta oni się czują winni niedługo najdzie zemsta
1
@tristan87 Jednym z miejsc do których bym nie chciał trafić to brazylijskie więzienie xD
Nigdy nie możesz być pewnym, czy Twoja głowa następnego dnia nie posłuży skazanym za piłkę
6
Kur.. jak ja słyszę jak ktoś mlaska zaciągając jeszcze nosem przy tym to mam ochotę mu łeb do tego jedzenia włożyć, siedzę sobie stolik obok Janusza jakiegoś i żre to jakby pierwszy raz jedzenie dostał do ręki. Mało co mnie nerwowo tak wyprowadza z równowagi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ulubiony utwór Post Malone'a?
Mój chyba ten:
A może na równi z "leave" i "blame it on me"
4
@tristan87 PO/PiS dalej głosujcie na jednych i drugich.
2
@jeyx77x Ahh ta moda na emo dziewuchy, które usilnie próbowały pokazać, która jest smutniejsza, też znałem takie z pociętymi udami i rękoma w gimnazjum
7
@Hubsao Każdy jest inny, teraz dzieciaki sa bardziej narażone na problemy z psychika. Nie wierze, że w tamtych czasach dzieciaki również nie miały takich prób.
Przykład tego, że kiedyś nikt nie zwracał uwagi na ubiór kogoś innego, ubierał ciuchy brat po bracie, często załatane i się szło do szkoły, byle czyste było, nikt nie interesował się tym, czy masz telefon, Instagrama, tik toka, a dziś? Dziś wyznacznikiem człowieka są rzeczy, a nie to kim właściwie jestes. Nie będziesz modnie wyglądać, nie będziesz miał telefonu i zostajesz z jednym znajomym, albo całkowicie samemu
17
@Hubsao I pewnie też nie byłeś prześladowany/bity/nie byłeś wykluczony ze społeczeństwa/wyzywany/nie miałeś patologii w domu itp
0
@gumaz Bardzo rzadko, może raz na miesiąc blacka mojito, jak mnie najdzie ochota
1
@Batys W dodatku kontrast ich osób, jeden z wywalonym ego, wszędzie go pełno, kontrowersyjny, z drugiej strony skromny, cichy i ułożony. Jedyne co ich chyba łączy to fakt, że żaden trener nigdy nie narzekał na pracę z nimi i ich profesjonalizm.
trochę rywalizacja jak z filmu ;D
3
@chosenone Na kogoś to musiało paść, akurat za naszego życia, za 1000 lat będą płakać, że -20 jest
52
@ranger3120 Najlepszy był Coutinho, który załadował w dwumeczu dwa gole Barcelonie w LM będąc na wypożyczeniu do którego Barca dopłacała połowę xDD
3
@Sysia11 xD Te transfery wynikają z tego, że Chelsea ma bogatego właściciela, dużo płacą zawodnikom i liga jest atrakcyjna dla zawodników.
3
@Mns21 Też tak ubolewales jak Barca brała Griezmanna Coutinho Dembele De Jonga? Przypomnę że Barca w lato w czasie kryzysu 150 mln ponad wydala, a wcześniej jeszcze 5 lata temu wydali 400, 4 lata temu 300 mln więc naprawdę kibic Barcelony powinien cicho na dupie siedzieć w kwestii nierozsądnie wydawanych pieniędzy na transfery
8
@Kidd Dobrze, że w tej Anglii bajecznej pogody nie ma, chociaż to odciąga niektórych zawodników przed transferem tam xD
1
Dzisiaj sporo meczów, jakieś gotowe kupony?
1
@Hellrider Jezusie święty przecież te wszystkie Jekateriny i Kaliny masowo targną się na swoje życie jak w Jonestown
0
@Faro Miałeś nie ściągać spodni pod przedszkolem
2
@DonCarletto Pierwszy raz props dla Chelsea xDD
6
@Faro Enrique to już pokazał na mundialu swoje sympatyzowanie za poszczególnymi zawodnikami i szybko został zweryfikowany.
Gość coś tam wygrał mając w prime Neymara, Suareza i Messiego, nawet Michniewicz, by tego nie spier..