Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@Hubsao Tylko dzbany mogly to traktować w jakiś konflikt xD
1
@Danny Gaucho Jak ten Penaldo to nie istnieje w ważnych meczach
0
@draxidox To niech robia i rodzą dzieci jak się tak martwią i wklejają statystyki wszyscy, ciekawe ile ten Krzysztof ma dzieciokow
3
@Kondziubarca Ukraińcy wcale lepsi od ruskich nie są
0
Jak to wygląda, ja dupia
1
@Luciano99 Kur.. powiedz, że gdzieś masz tą przeróbkę Pati z tiesto xD
3
@Ojciec5tkidzieci Wersow na powiekszenie war zabraknie
2
@Jakub1513 Oszczędzam uszy i nie słucham
7
@barcelonaLM Ciekawe, który odważny tam pójdzie do tego psychiatryka
0
@piasqnfcb Myślałem, że nowa dodali, ale na YT oglądałem ten remaster
0
@Janas11224 Oglądałem na YT, zasnąłem. On przecież jest za darmo na gamepassie
2
@Kondziubarca Niemcy powinno się bombardować dla zasady
20
@ToWinaSedziego Po prostu powoli chce nam coś wyznać
1
Jeśli już mowa o Isco, no kurde dla mnie to obok Iniesty najładniej prowadzący piłkę przy nodze zawodnik, nikt inny mi na myśl nie przychodzi. Szkoda, że sie wypisał z wielkiego grania w najlepszym wieku dla zawodnika, dupka zawróciła za bardzo w głowie
2
@Arkon Ja nie narzekam, uwielbiam -2 i śnieg
3
@Arkon A teraz w góry śmiga z rodzinka :)
11
Oglądałem dla fabuły
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_PwKkfS1rkb56N9l88zfe2Fle7sGP7bXF.jpg
0
@Kengo Można grać, oglądać seriale, chlac i nikt Ci dupy niczym nie truje, jedyny minus, że nie mogę na działce pogrzebać przy gruzie xD
0
@Krzychu1010 Chwała, ale trzeba czekać do marca na drugi sezon :x
5
@MesQueUnClub96 Jak usuniesz konto
17
@MesQueUnClub96 Toure, Eto'o który potem z Mourinho zdobył wszystko w Interze i wywalił Barce z LM? Czy Toure, który w City jako pomocnik 20 bramek załadował w lidze i 10+ asyst w jednym sezonie?
21
@Antimadridista_WR 120 baniek za pół świetnego seoznu xD
0
@BorzyKrzys Wyje.. wszystkich dziadów nietykalnych i machina ruszyła
2
@Kidd w LM przeciwko drużynom grającym z Realem działają szamani i inne klątwy rzucone na rywali xD
1
@Ptasior Guardiola sympatyzuje za Arsenalem tylko oficjalnie wstydzi się o tym mówić i ze względu na City
8
Po prostu Guardiola chce sprezentować mistrzostwo Artecie za cały wkład i trud włożony w pracę u jego boku jako asystent, dzięki Pep, ukłony
3
@Kidd Coman vibe
1
@MesQueUnClub96 Aha xD
1
@MesQueUnClub96 Przecież Ty jeden mecz City obejrzałeś pewnie w tym seoznie i się wypowiadasz xD
2
@Encore Pep już nie takich wypuszczał jak Eto'o, Toure, Zlatan i wielu innych