29

@Hubsao Tylko dzbany mogly to traktować w jakiś konflikt xD

1

@Danny Gaucho Jak ten Penaldo to nie istnieje w ważnych meczach

0

@draxidox To niech robia i rodzą dzieci jak się tak martwią i wklejają statystyki wszyscy, ciekawe ile ten Krzysztof ma dzieciokow

3

@Kondziubarca Ukraińcy wcale lepsi od ruskich nie są

0

Jak to wygląda, ja dupia


1

@Luciano99 Kur.. powiedz, że gdzieś masz tą przeróbkę Pati z tiesto xD

3

@Ojciec5tkidzieci Wersow na powiekszenie war zabraknie

2

@Jakub1513 Oszczędzam uszy i nie słucham

7

@barcelonaLM Ciekawe, który odważny tam pójdzie do tego psychiatryka

0

@piasqnfcb Myślałem, że nowa dodali, ale na YT oglądałem ten remaster

0

@Janas11224 Oglądałem na YT, zasnąłem. On przecież jest za darmo na gamepassie

2

@Kondziubarca Niemcy powinno się bombardować dla zasady

20

@ToWinaSedziego Po prostu powoli chce nam coś wyznać

1

Jeśli już mowa o Isco, no kurde dla mnie to obok Iniesty najładniej prowadzący piłkę przy nodze zawodnik, nikt inny mi na myśl nie przychodzi. Szkoda, że sie wypisał z wielkiego grania w najlepszym wieku dla zawodnika, dupka zawróciła za bardzo w głowie


2

@Arkon Ja nie narzekam, uwielbiam -2 i śnieg

3

@Arkon A teraz w góry śmiga z rodzinka :)

11

0

@Kengo Można grać, oglądać seriale, chlac i nikt Ci dupy niczym nie truje, jedyny minus, że nie mogę na działce pogrzebać przy gruzie xD

0

@Krzychu1010 Chwała, ale trzeba czekać do marca na drugi sezon :x

5

@MesQueUnClub96 Jak usuniesz konto

17

@MesQueUnClub96 Toure, Eto'o który potem z Mourinho zdobył wszystko w Interze i wywalił Barce z LM? Czy Toure, który w City jako pomocnik 20 bramek załadował w lidze i 10+ asyst w jednym sezonie?

21

@Antimadridista_WR 120 baniek za pół świetnego seoznu xD

0

@BorzyKrzys Wyje.. wszystkich dziadów nietykalnych i machina ruszyła

2

@Kidd w LM przeciwko drużynom grającym z Realem działają szamani i inne klątwy rzucone na rywali xD

1

@Ptasior Guardiola sympatyzuje za Arsenalem tylko oficjalnie wstydzi się o tym mówić i ze względu na City

8

Po prostu Guardiola chce sprezentować mistrzostwo Artecie za cały wkład i trud włożony w pracę u jego boku jako asystent, dzięki Pep, ukłony

3

@Kidd Coman vibe

1

1

@MesQueUnClub96 Przecież Ty jeden mecz City obejrzałeś pewnie w tym seoznie i się wypowiadasz xD

2

@Encore Pep już nie takich wypuszczał jak Eto'o, Toure, Zlatan i wielu innych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?