0

@Nhyz Przesada xD

1

@Bezhistorii Trzymam, aczkolwiek czuje oznaki braku cytozyny xD

17

@fotohobby Barcelona umoczyła 150 mln na niego

1

@Transu96 dalej będziesz go bronił?

2

@Bezhistorii Jak kogo, City

0

@Bezhistorii Kij z tym pucharem, trzeba ich ograć w lidze

0

@Kondziubarca Jak chce grać w championship to powodzonka xD

4

@Kondziubarca Ja bym Ziela widział w Arsenalu za Xhake

8

@tomek8756 Ostatnio miałem wrażenie, że ciągle Barca na Eleven leci, więc nic dziwnego xD

0

@tbas Moim zdaniem Sabalenka niestety

1

@Kessie Hahaha, tego nie zauważyłem xD On może naprawdę jest takim flegmatykiem miłosnym xD

7

@TheNekro94 To prawie tak jak z Twoimi historiami xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11114507

4

@Luciano99 Śmieszny opis, daje +

0

@Szpenser Mi tylko na dłużej udało się ze zwykłych zrezygnować, jak e peta paliłem, ale wiadomo też była nikotyna

1

@aleksandrowielki Już od początku czułem, wiem jak próbowałem rzucać i jaki chodziłem wkur..., wystarczyło że ktoś się do mnie odezwał żebym zaciskał pięść, a teraz kompletnie nic, no i też nie jestem tak skołowany

0

@aleksandrowielki Z dnia na dzień odstawiłem po wzięciu pierwszej tabletki "recigar", zero nerwów, czy skołowania, trochę depresyjne myśli jedynie

1

@LambiPL Takiego czerwonego LD bez śniadania, mmm

5

@barcelonaLM Dzień dobry, ciągle rosną koszty

0

@KrzysiekM Dzięki, ja po 11 latach też chciałbym już sobie dać z tym spokój :D

7

https://zapodaj.net/images/331fff1af657e.jpg
Nieźle idzie, nawet po piwie się nie chce palić, najgorsze są przyzwyczajenia, po obudzeniu się pierwsze co mam w głowie to żeby iść na balkon, albo po wyjściu z samochodu żeby zapalić, a tak to luz. Dzisiaj ciężary będą, bo zapomniałem do pracy tabletek xD

1

@Vebrol Dla mnie to sprzedawczyk. :)

0

@joloskyy Genialna przyjaciółka top

0

@Qba2312 Dla mnie to legenda PSG

4

Lewy za mało urlopu ma xD

1

@shvead20 O kur rzeczywiście, to chyba juz za dużo piw i na coś innego patrzałem

1

Odkąd Kovac odszedł z Wolfsburga nie przegrali meczu poza tym towarzyskim xD

7

Haller asysta na 2:1, piękny powrót

2

@Uukasz_93 Bandyta z kamerką xD

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?