Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nhyz Przesada xD
1
@Bezhistorii Trzymam, aczkolwiek czuje oznaki braku cytozyny xD
17
@fotohobby Barcelona umoczyła 150 mln na niego
1
@Transu96 dalej będziesz go bronił?
2
@Bezhistorii Jak kogo, City
0
@Bezhistorii Kij z tym pucharem, trzeba ich ograć w lidze
0
@Kondziubarca Jak chce grać w championship to powodzonka xD
4
@Kondziubarca Ja bym Ziela widział w Arsenalu za Xhake
8
@tomek8756 Ostatnio miałem wrażenie, że ciągle Barca na Eleven leci, więc nic dziwnego xD
0
@tbas Moim zdaniem Sabalenka niestety
1
@Kessie Hahaha, tego nie zauważyłem xD On może naprawdę jest takim flegmatykiem miłosnym xD
7
@TheNekro94 To prawie tak jak z Twoimi historiami xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11114507
4
@Luciano99 Śmieszny opis, daje +
1
@VegetaPolska A będzie tak
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/5j1HLXBw3r2l1aKkCpdKtjzQhGhTJs80.mp4
0
@Szpenser Mi tylko na dłużej udało się ze zwykłych zrezygnować, jak e peta paliłem, ale wiadomo też była nikotyna
1
@aleksandrowielki Już od początku czułem, wiem jak próbowałem rzucać i jaki chodziłem wkur..., wystarczyło że ktoś się do mnie odezwał żebym zaciskał pięść, a teraz kompletnie nic, no i też nie jestem tak skołowany
0
@aleksandrowielki Z dnia na dzień odstawiłem po wzięciu pierwszej tabletki "recigar", zero nerwów, czy skołowania, trochę depresyjne myśli jedynie
1
@LambiPL Takiego czerwonego LD bez śniadania, mmm
5
@barcelonaLM Dzień dobry, ciągle rosną koszty
0
@KrzysiekM Dzięki, ja po 11 latach też chciałbym już sobie dać z tym spokój :D
7
https://zapodaj.net/images/331fff1af657e.jpg
Nieźle idzie, nawet po piwie się nie chce palić, najgorsze są przyzwyczajenia, po obudzeniu się pierwsze co mam w głowie to żeby iść na balkon, albo po wyjściu z samochodu żeby zapalić, a tak to luz. Dzisiaj ciężary będą, bo zapomniałem do pracy tabletek xD
1
@Vebrol Dla mnie to sprzedawczyk. :)
0
@joloskyy Genialna przyjaciółka top
0
@Qba2312 Dla mnie to legenda PSG
4
Lewy za mało urlopu ma xD
1
@shvead20 O kur rzeczywiście, to chyba juz za dużo piw i na coś innego patrzałem
1
Odkąd Kovac odszedł z Wolfsburga nie przegrali meczu poza tym towarzyskim xD
7
Haller asysta na 2:1, piękny powrót
2
@Uukasz_93 Bandyta z kamerką xD
2
Nigdy nie przestanie bawić
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/ayiUp3aw4IfvcjBmWh6YYx4mVX3k9KvC.png