Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajajaj, no Trossardzik dawaj dziś brameczka
0
@sidi12843 Podpisują graczy na 6+ lat xD
0
Nudne to City się robi powoli, chyba Guardiola się wypala jak w Barcelonie
2
Dobry ten Trossard
1
@Miszak Daj se spokój małolat
1
@tomek8756 Z prostego podbicia jakby zaje... to uciekać z bramki
0
@Compadre Bo wiadome było, że Arteta ma wywalone w ten puchar, najwazniejsza jest liga i LE
1
Tak jak myślałem Tirney, Vieira, Trossard, ale niestety Holding zamiast Kiwiora
0
@Krzychu1010 Seriale - zajęcia pozalekcyjne, tabula rasa, black mirror, girl from nowhere, you, echa
1
@VegetaPolska pomyśl o takiej dupeczce jaką The Kid LAROI ma na klipie
2
@FrankliN7 Mogę 8p teraz pożyczyć xD
Ale fakt też mi się 8l podobały mocno, tak jak Leony 1 z top sportem
7
@matirix20 Chodzi o moja stara a3 za 6.5k, ludzie nie mogą uwierzyć, że mnie stać było
https://zapodaj.net/images/ed60f3568cdf7.jpg
7
Kobiety są rozdarte między chadem, a dobrym becikiem
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1244fc052c69b788c65762981234ace09b6cca5f03ad12537df0c19bccedad53,w800.jpg?author=GoldenJanusz&auth=eb7c32b68ed643ad153b8e19463a7233
2
@BorzyKrzys Napisze do niej później, może odpowie, ale myślę że jak ubije schabowego to na 8 godzin człowiek najedzony. W sumie napiszę w nocy, bo teraz śpi już aniołek
6
@Gaunter Co to za poważna dziewczyna z którą nie potraficie sobie w 4 oczy wyjaśnić obecnej sytuacji? Wy naprawdę jakimiś NPC życiowymi jestescie. Poza tym gdyby mi laska nie odpisała na wiadomość, bądź po tym jak jednego dnia ja napisałem do niej pierwszy, a ona na drugi dzień nie, to już bym nie miał z nią kontaktu xD
Jeszcze jedna kwestia, Ty nie próbuj zrozumieć tego co kobieta robi, jeśli widzi/wie jak się dobrze bawisz, to ona nie odwdzięcza się tym samym z powodu tego, że tęskni za Tobą, tylko nie może przeboleć, że Ty nie leżysz w łóżku smutny myśląc o niej, one tego nienawidzą.
0
@Gaz Haha, łymyn
1
@Antimadridista_WR Szkoda chłopaka, pewnie kwiata kupił, brutalem się wypsikal, koszule założył, u barbera włos przycięty, a tu lipa
0
@Antimadridista_WR Okej widzę, że nie przyszła xDD
1
@kryhaa Na tym zdjęciu 21 miała, ale i tak się nie starzeje
1
@FCB24 Echa - bardzo spoko
A tak to w koreańskie celuj, dla mnie są nieocenione
16
@Kondziubarca Może śmiało podbijać do Vegety, pocieszy ja
1
@BorzyKrzys Po prostu jak laleczka, atłasowa skóra, w dotyku pewnie jak sumeryjski adamaszek
9
Zgadzam się z Daszką
3
@Czajka90 Ja dupie, ale szastają pitosem
3
@Kidd Temu G klasa nie pomoże
@Kessie 180 kuca po chipie z lapka z dymieniem to nie przelewki xD
1
@Kidd Bym wstawił moje 1.9 TDI, ale trochę boje się dobijających dupeczek na PW
1
@Hubsao Tak trzeba żyć
2
Jezu jaki balsam na uszy
2
@Uukasz_93 nieprzypadkowo trzy kraje ten sport oglądają
2
@Kondziubarca Nie wystawi, na pewno będą roszady w postaci Kiwiora, Vieiry, Tierneya, czy Trossarda