0

Ajajaj, no Trossardzik dawaj dziś brameczka

0

@sidi12843 Podpisują graczy na 6+ lat xD

0

Nudne to City się robi powoli, chyba Guardiola się wypala jak w Barcelonie

2

Dobry ten Trossard

1

@Miszak Daj se spokój małolat

1

@tomek8756 Z prostego podbicia jakby zaje... to uciekać z bramki

0

@Compadre Bo wiadome było, że Arteta ma wywalone w ten puchar, najwazniejsza jest liga i LE

1

Tak jak myślałem Tirney, Vieira, Trossard, ale niestety Holding zamiast Kiwiora

0

@Krzychu1010 Seriale - zajęcia pozalekcyjne, tabula rasa, black mirror, girl from nowhere, you, echa

1

@VegetaPolska pomyśl o takiej dupeczce jaką The Kid LAROI ma na klipie


2

@FrankliN7 Mogę 8p teraz pożyczyć xD
Ale fakt też mi się 8l podobały mocno, tak jak Leony 1 z top sportem

7

@matirix20 Chodzi o moja stara a3 za 6.5k, ludzie nie mogą uwierzyć, że mnie stać było
https://zapodaj.net/images/ed60f3568cdf7.jpg

2

@BorzyKrzys Napisze do niej później, może odpowie, ale myślę że jak ubije schabowego to na 8 godzin człowiek najedzony. W sumie napiszę w nocy, bo teraz śpi już aniołek

6

@Gaunter Co to za poważna dziewczyna z którą nie potraficie sobie w 4 oczy wyjaśnić obecnej sytuacji? Wy naprawdę jakimiś NPC życiowymi jestescie. Poza tym gdyby mi laska nie odpisała na wiadomość, bądź po tym jak jednego dnia ja napisałem do niej pierwszy, a ona na drugi dzień nie, to już bym nie miał z nią kontaktu xD
Jeszcze jedna kwestia, Ty nie próbuj zrozumieć tego co kobieta robi, jeśli widzi/wie jak się dobrze bawisz, to ona nie odwdzięcza się tym samym z powodu tego, że tęskni za Tobą, tylko nie może przeboleć, że Ty nie leżysz w łóżku smutny myśląc o niej, one tego nienawidzą.

0

@Gaz Haha, łymyn

1

@Antimadridista_WR Szkoda chłopaka, pewnie kwiata kupił, brutalem się wypsikal, koszule założył, u barbera włos przycięty, a tu lipa

0

@Antimadridista_WR Okej widzę, że nie przyszła xDD

1

@kryhaa Na tym zdjęciu 21 miała, ale i tak się nie starzeje

1

@FCB24 Echa - bardzo spoko
A tak to w koreańskie celuj, dla mnie są nieocenione

16

@Kondziubarca Może śmiało podbijać do Vegety, pocieszy ja

1

@BorzyKrzys Po prostu jak laleczka, atłasowa skóra, w dotyku pewnie jak sumeryjski adamaszek

9

Zgadzam się z Daszką


3

@Czajka90 Ja dupie, ale szastają pitosem

3

@Kidd Temu G klasa nie pomoże
@Kessie 180 kuca po chipie z lapka z dymieniem to nie przelewki xD

1

@Kidd Bym wstawił moje 1.9 TDI, ale trochę boje się dobijających dupeczek na PW

1

@Hubsao Tak trzeba żyć

2

Jezu jaki balsam na uszy

2

@Uukasz_93 nieprzypadkowo trzy kraje ten sport oglądają

2

@Kondziubarca Nie wystawi, na pewno będą roszady w postaci Kiwiora, Vieiry, Tierneya, czy Trossarda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?