Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Już w 21 jak widziałem Mbappe Neymara i Ronaldo to mi się sr.. chciało, na obronie oczywiście Mendy Varane i Gomez xD A szkoda gadać, co ja miałem swoimi ulubionymi Insigne, czy Mertensem niby zrobić xD
30
W du.. niech sobie te slomki wsadza..
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/iNAwKNeTXcQvivOJJXeD98kMMJcv0Wpo.jpg
1
@PatrychoO Pier**lnij se komarka i leć po większym rondzie w lewo
1
@Kondziubarca Ziemniaczków nigdy za dużo
0
@dominiczek12 Echa, 7 żyć Lei, Chwała, My Name, Tabula Rasa
4
@Comentateiro Musisz być naprawdę stary skoro z własnej nieprzymuszonej woli jesz gorzką czekoladę
5
@Fabik87 Nie ma co się martwić, przecież Dudu i Morawieckie będą bronić pierwsi każdego skrawka ziem polskich, tak jak pierwsi są do machania szabelką
0
@tomek8756 Żywność i napoje chyba 30/40
1
@Bezhistorii Imię i nazwisko proszę, albo pseudonim artystyczny
4
@Kondziubarca Gdzie ja żyję xDDD
0
@Lionel_Messi10 Uśmiechnięci, bo zbliża się oklep od Bayernu i fajrant do nowego sezonu
0
@Encore Chciałbym w mojej żabce chociaż taką Lewandowską po roku w rosji
34
Kiedy @VegetaPolska wchodzi do żabki i zalotnym wzrokiem prosi o hot doga z obliczoną kwotą 5.99 zł
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/e0QnMQmdCySSS2vRD9YcNsLK5uJCV0rv.jpg
27
@Coutinho007 Na kiego wy tego cymbala wklejacie ciagle? Zawsze debilom reklame robicie
3
@Encore Zaraz będą pisać, że żałosne zachowanie zawodników Wolfsburga xD
5
@Ojciec5tkidzieci Ja w to nie będę grać, już wolę żużel pooglądać
3
Różnice
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/MQBX9NJxwUAySmjxNmFg5UHvcMoL1E3u.jpg
4
@LaRoja Sprawa wygląda na tyle poważnie i wiarygodnie, że jestem w stanie uwierzyć, że im się srogo do dupy dobiorą.
Wolałbym jednak żeby nie odbierali im tytułów, jakoś bym nie chce żeby Liverpool i United mieli dopisane puchary
0
@kynio302 Udowodnić xD Już jest udowodnione tym, że papierków nie składali i nie chcieli współpracować, ponad 100 zrzutów poleciało w ich stronę
0
Już wiadomo czemu Guardiola mówił, że liga go w tym sezonie nie interesuje i żeby sobie ktoś inny wygrał xD
3
@require Hahaha, Haaland come to Besiktas
1
@require jak mi przykro
0
@Encore
1. Mbappe
2. Haaland
3. Osimhen
5
@Faro Witam w gorącej :D
11
@masq Trochę podrasowane zdjęcie, ale tutaj ładnie. Ogólnie mi się nie podoba
3
@4drian0 Równie dobrze siana mogli sypnąć, cyberpunk też miał być top i w ogóle
1
@TheNekro94 Ciekawe jak Polacy żyli w czasach bez alkoholu
6
@MesQueUnClub96 Hahahaha xD
2
@Kamilos84 Raczej niezbyt dobry
20
@Faro W Fifie u jakiegoś psychola