1

@MesQueUnClub_87 Już w 21 jak widziałem Mbappe Neymara i Ronaldo to mi się sr.. chciało, na obronie oczywiście Mendy Varane i Gomez xD A szkoda gadać, co ja miałem swoimi ulubionymi Insigne, czy Mertensem niby zrobić xD

30

1

@PatrychoO Pier**lnij se komarka i leć po większym rondzie w lewo

1

@Kondziubarca Ziemniaczków nigdy za dużo

0

@dominiczek12 Echa, 7 żyć Lei, Chwała, My Name, Tabula Rasa

4

@Comentateiro Musisz być naprawdę stary skoro z własnej nieprzymuszonej woli jesz gorzką czekoladę

5

@Fabik87 Nie ma co się martwić, przecież Dudu i Morawieckie będą bronić pierwsi każdego skrawka ziem polskich, tak jak pierwsi są do machania szabelką

0

@tomek8756 Żywność i napoje chyba 30/40

1

@Bezhistorii Imię i nazwisko proszę, albo pseudonim artystyczny

4

@Kondziubarca Gdzie ja żyję xDDD

0

@Lionel_Messi10 Uśmiechnięci, bo zbliża się oklep od Bayernu i fajrant do nowego sezonu

0

@Encore Chciałbym w mojej żabce chociaż taką Lewandowską po roku w rosji

34

Kiedy @VegetaPolska wchodzi do żabki i zalotnym wzrokiem prosi o hot doga z obliczoną kwotą 5.99 zł
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/e0QnMQmdCySSS2vRD9YcNsLK5uJCV0rv.jpg

27

@Coutinho007 Na kiego wy tego cymbala wklejacie ciagle? Zawsze debilom reklame robicie

3

@Encore Zaraz będą pisać, że żałosne zachowanie zawodników Wolfsburga xD

5

@Ojciec5tkidzieci Ja w to nie będę grać, już wolę żużel pooglądać

4

@LaRoja Sprawa wygląda na tyle poważnie i wiarygodnie, że jestem w stanie uwierzyć, że im się srogo do dupy dobiorą.
Wolałbym jednak żeby nie odbierali im tytułów, jakoś bym nie chce żeby Liverpool i United mieli dopisane puchary

0

@kynio302 Udowodnić xD Już jest udowodnione tym, że papierków nie składali i nie chcieli współpracować, ponad 100 zrzutów poleciało w ich stronę

0

Już wiadomo czemu Guardiola mówił, że liga go w tym sezonie nie interesuje i żeby sobie ktoś inny wygrał xD

3

@require Hahaha, Haaland come to Besiktas

1

@require jak mi przykro

0

@Encore
1. Mbappe
2. Haaland
3. Osimhen

5

@Faro Witam w gorącej :D

11

@masq Trochę podrasowane zdjęcie, ale tutaj ładnie. Ogólnie mi się nie podoba

3

@4drian0 Równie dobrze siana mogli sypnąć, cyberpunk też miał być top i w ogóle

1

@TheNekro94 Ciekawe jak Polacy żyli w czasach bez alkoholu

6

@MesQueUnClub96 Hahahaha xD

2

@Kamilos84 Raczej niezbyt dobry

20

@Faro W Fifie u jakiegoś psychola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?