0

@BorzyKrzys Niezłe zoo

7

@Kgorecki2500 Jedna bułka? XD Mi na śniadanie i na drugie schodzi pół bochenka chleba xD

5

@Kitek1640 Ciepły i mięciutki

0

@Janas11224 Lepiej wydawać na najdziwniejsze przyjemności dla siebie niż wydawać na p0lke

1

@Encore Swego czasu widziałem go w Arsenalu

3

okej chodzi Ci o inny wyścig z czasem xD Polecam ten drugi z 2011 z Cillianem i Timberlakem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lola120 W końcu znajdziesz czas dla mnie, ciszę się :)

1

@HypeR Pff facet ciężkie wybory
1. Bonson
2. Corbin/Spooky Black, aczkolwiek nie jest to do końca raper
3. Quwbonafide "eklektyka"
4. Corbin "Mourn"
5. Sentino/Bisz/Kaz
6. Hopsin/Asap Rocky

0

@Emhyr Tylko Vinicius ma 22 lata, a Dembele 25

1

@Bogan Tak, w Tychach pod klubami

4

@Marcelinho99 To pomyśl sobie, że Vinicius w tym sezonie ma staty takie jakich Dembele w Barcelonie nie miał xD

7

Ale ze w koszulce United można świnie wyrwać?


33

@Paradoks Kolega z Podlasia widzę

1

@NaFazieHitman Satanizmem xD

1

@urbipl choroby psychiczne takie bywają
Policja jaka zesrana, boja się dziewczynki xDD

1

@MesQueUnClub96 Masz kwadratowa szczene i vifona na głowie?

3

@TheNekro94 Wszystko możliwe, wczoraj wszedłem na twitcha i kliknąłem na jakiś stream typiary co ma 500 osób oglądających, a tam w top wysyłających kasę trzech typów, którzy przelali ponad 5k za to, że gada do monitora xD

1

@Nano22 Poważnie przelał 200 zł jakiejś dupie z neta? XD

0

@Emhyr I nie ma żony, ani dzieci, a takie piękny monolog o wychowaniu powiedział xD

8

@VegetaPolska to z którą w końcu Ci się układa, z tą co zmieniałeś sobie nicki na FB, ta co opisy o byłym dodawała na ig, czy ta co wystawiła Cię na spotkaniu?

1

@cris2706 Przecież to ta laska z drugiego sezonu "You" jest mega irytująca xD

19

@Sysia11 Z tym niewinny bym tak nie szalał

4

@BoreekxD W końcu ta gra upadnie

0

@VegetaPolska Uścisk dłoni płodnej Juleczki

1

@Mow_mi_Douglas xD Ramsdale spadał za każdym razem z ligi jak przechodził do jakiejś drużyny, a nikt nie kwestionował jego poziomu sportowego, nie rozumiem co w tym śmiesznego

0

Neymar z Marsylia jutro ma zagrać?

0

@sonek Długi

4

@Mow_mi_Douglas Czym jesteś taki oburzony? Jasno jest napisane, że chodzi o bramkarzy z największą ilością interwencji xD

9

Ja tylko informacyjnie napisze, że według statystyk FBI 13% odpowiada za 56% morderstw, 36% rabunków, 30% włamań i 27% gwałtów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?