Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Niezłe zoo
7
@Kgorecki2500 Jedna bułka? XD Mi na śniadanie i na drugie schodzi pół bochenka chleba xD
5
@Kitek1640 Ciepły i mięciutki
0
@Janas11224 Lepiej wydawać na najdziwniejsze przyjemności dla siebie niż wydawać na p0lke
1
@Encore Swego czasu widziałem go w Arsenalu
3
okej chodzi Ci o inny wyścig z czasem xD Polecam ten drugi z 2011 z Cillianem i Timberlakem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lola120 W końcu znajdziesz czas dla mnie, ciszę się :)
1
@HypeR Pff facet ciężkie wybory
1. Bonson
2. Corbin/Spooky Black, aczkolwiek nie jest to do końca raper
3. Quwbonafide "eklektyka"
4. Corbin "Mourn"
5. Sentino/Bisz/Kaz
6. Hopsin/Asap Rocky
0
@Emhyr Tylko Vinicius ma 22 lata, a Dembele 25
1
@Bogan Tak, w Tychach pod klubami
4
@Marcelinho99 To pomyśl sobie, że Vinicius w tym sezonie ma staty takie jakich Dembele w Barcelonie nie miał xD
7
Ale ze w koszulce United można świnie wyrwać?
33
@Paradoks Kolega z Podlasia widzę
1
@NaFazieHitman Satanizmem xD
1
@urbipl choroby psychiczne takie bywają
Policja jaka zesrana, boja się dziewczynki xDD
1
@MesQueUnClub96 Masz kwadratowa szczene i vifona na głowie?
3
@TheNekro94 Wszystko możliwe, wczoraj wszedłem na twitcha i kliknąłem na jakiś stream typiary co ma 500 osób oglądających, a tam w top wysyłających kasę trzech typów, którzy przelali ponad 5k za to, że gada do monitora xD
1
@Nano22 Poważnie przelał 200 zł jakiejś dupie z neta? XD
0
@Emhyr I nie ma żony, ani dzieci, a takie piękny monolog o wychowaniu powiedział xD
8
@VegetaPolska to z którą w końcu Ci się układa, z tą co zmieniałeś sobie nicki na FB, ta co opisy o byłym dodawała na ig, czy ta co wystawiła Cię na spotkaniu?
1
@cris2706 Przecież to ta laska z drugiego sezonu "You" jest mega irytująca xD
19
@Sysia11 Z tym niewinny bym tak nie szalał
4
@BoreekxD W końcu ta gra upadnie
0
@VegetaPolska Uścisk dłoni płodnej Juleczki
1
@Mow_mi_Douglas xD Ramsdale spadał za każdym razem z ligi jak przechodził do jakiejś drużyny, a nikt nie kwestionował jego poziomu sportowego, nie rozumiem co w tym śmiesznego
0
Neymar z Marsylia jutro ma zagrać?
0
@sonek Długi
4
@Mow_mi_Douglas Czym jesteś taki oburzony? Jasno jest napisane, że chodzi o bramkarzy z największą ilością interwencji xD
9
Ja tylko informacyjnie napisze, że według statystyk FBI 13% odpowiada za 56% morderstw, 36% rabunków, 30% włamań i 27% gwałtów