Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arsenallondyn0 Samotność podąża za mną zawsze i wszędzie. Jest ze mną w barach, sklepach, w samochodach, na ulicach. Nie ma ucieczki. Jestem samotnym dzieckiem Boga.
0
@kamyk_23 Oboje macie racje, ale to Kevin zagrał najlepiej w tym filmie
0
Meczycho w Lyonie, jazda Lille
2
Co z tą babcią jest nie tak xDD
https://zapodaj.net/images/ad7ecafb47841.jpg
1
@hayek W dzisiejszych czasach trudno zostać nieuchwytnym mordercą, chyba że za cel obierasz sobie jakieś osoby, które nie mają żadnej rodziny i nikt się nimi nie interesuje
4
@Danny Gaucho Dałem czyste Lille, a tu Lyon wszystko wykorzystuje
0
@koziar Ronaldo na pewno tak myśli i każe jej pisać te wiadomości, a Messi na pewno nie ma nic wspólnego z tym co braciak mówi xD
2
Niezły świr
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-01-25/kolumbia-narzeczony-z-usa-zamordowal-popularna-didzejke-cialo-znaleziono-w-walizce/
2
@MesQueUnClub_87 Fakty bywają szowinistyczne i rasistowskie, nie ma dla nich miejsca w obecnym świecie
Dla kontrastu inteligentna zawodniczka
46
Przerażające, że tyle ludzi nie rozumie tego xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/AFMjdVDj7SitYtNgQU8mZjQJOQA7DBiO.mp4
17
@MesQueUnClub96 Randomowy członek rodziny xD
1
@Kuba_1 Więcej niż jakieś łebki ze strony internetowej xD
3
@Cotutajsiedzieje Nicola wziął Nicol
1
Piękne rzeczy
1
@Encore Ja się podpaliłem w ostatnich kolejkach i za karne punkty transfery robiłem xDD
1
@Encore Widziałem, że na potrójnym go ustawiłeś, już mnie w fantasy łyknąłeś, ja wysiadam xD
15
Przećpał to przećpał po co drążyć.
Dzisiaj trzeba liczyć na efekt nowej miotły w Leeds i urwanie punktów United
1
@Kengo
Biedny Majkel, p0lki nie wyczuł
Nie wierze już w miłość...
13
@arsenallondyn0 Tylko z czuba
1
@jeyx77x Co się z tymi ludźmi dzieje xD To nie z ludźmi się dzieje tylko po.. czasami
@bartas97 ludzie dla sportu i z lenistwa sobie odbierają życia
2
@Joe_Pesci Pięknie załatwił Real w LM
0
@kiper09 Może nie zadowala, ale lepsze to niż nic szczególnie patrząc na ceny biletów środków transportu, na ulicę i tak nie wyjdziemy, to co mam płakać, że cena ropy poszła w dół na stacjach? XD
2
@Virusk3 Zielu dobrze by siadł w Barcelonie przy tym stylu gry Xaviego
2
@maroon I pewnie Cię nie dziwi to, że dajesz radę za 50 zł przejechać z domu do stacji i na zakupy, a potem znowu trzeba za 50 zatankować
2
Diesla za 7.2 znalazłem, cuda jakieś, Obajtek gorączki dostał?
0
@Janas11224 Siebie warci, ale to jeszcze bardziej pokazuje materializm jakim się owa dziewczyna kieruje, nawet będąc traktowana w sposób jaki była nie puściła ręki, która karmi i zapewnia wygody :)
2
@Vampir707 Czym się przejmuje? Zobaczyłem wątek w gorących, więc wszedłem i co się posmialem to moje.
Lubię normalne i mądre, ale coraz mniej takich, facetów w porównywalnym stopniu nie lubię xD
10
@Hubsao Polacy oddadzą w podatkach :)
3
@Sysia11 Tak średnio zaraz może być z tym hajsem po tym jak ekipa poszła w swoją stronę
4
@Luciano99 Turcja też