1

@arsenallondyn0 Samotność podąża za mną zawsze i wszędzie. Jest ze mną w barach, sklepach, w samochodach, na ulicach. Nie ma ucieczki. Jestem samotnym dzieckiem Boga.

0

@kamyk_23 Oboje macie racje, ale to Kevin zagrał najlepiej w tym filmie

0

Meczycho w Lyonie, jazda Lille

2

Co z tą babcią jest nie tak xDD
https://zapodaj.net/images/ad7ecafb47841.jpg

1

@hayek W dzisiejszych czasach trudno zostać nieuchwytnym mordercą, chyba że za cel obierasz sobie jakieś osoby, które nie mają żadnej rodziny i nikt się nimi nie interesuje

4

@Danny Gaucho Dałem czyste Lille, a tu Lyon wszystko wykorzystuje

0

@koziar Ronaldo na pewno tak myśli i każe jej pisać te wiadomości, a Messi na pewno nie ma nic wspólnego z tym co braciak mówi xD

2

@MesQueUnClub_87 Fakty bywają szowinistyczne i rasistowskie, nie ma dla nich miejsca w obecnym świecie
Dla kontrastu inteligentna zawodniczka


46

Przerażające, że tyle ludzi nie rozumie tego xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/AFMjdVDj7SitYtNgQU8mZjQJOQA7DBiO.mp4

17

@MesQueUnClub96 Randomowy członek rodziny xD

1

@Kuba_1 Więcej niż jakieś łebki ze strony internetowej xD

3

@Cotutajsiedzieje Nicola wziął Nicol

1

Piękne rzeczy


1

@Encore Ja się podpaliłem w ostatnich kolejkach i za karne punkty transfery robiłem xDD

1

@Encore Widziałem, że na potrójnym go ustawiłeś, już mnie w fantasy łyknąłeś, ja wysiadam xD

15

Przećpał to przećpał po co drążyć.
Dzisiaj trzeba liczyć na efekt nowej miotły w Leeds i urwanie punktów United

1

@Kengo


Biedny Majkel, p0lki nie wyczuł
Nie wierze już w miłość...

13

@arsenallondyn0 Tylko z czuba

1

@jeyx77x Co się z tymi ludźmi dzieje xD To nie z ludźmi się dzieje tylko po.. czasami
@bartas97 ludzie dla sportu i z lenistwa sobie odbierają życia

2

@Joe_Pesci Pięknie załatwił Real w LM

0

@kiper09 Może nie zadowala, ale lepsze to niż nic szczególnie patrząc na ceny biletów środków transportu, na ulicę i tak nie wyjdziemy, to co mam płakać, że cena ropy poszła w dół na stacjach? XD

2

@Virusk3 Zielu dobrze by siadł w Barcelonie przy tym stylu gry Xaviego

2

@maroon I pewnie Cię nie dziwi to, że dajesz radę za 50 zł przejechać z domu do stacji i na zakupy, a potem znowu trzeba za 50 zatankować

2

Diesla za 7.2 znalazłem, cuda jakieś, Obajtek gorączki dostał?

0

@Janas11224 Siebie warci, ale to jeszcze bardziej pokazuje materializm jakim się owa dziewczyna kieruje, nawet będąc traktowana w sposób jaki była nie puściła ręki, która karmi i zapewnia wygody :)

2

@Vampir707 Czym się przejmuje? Zobaczyłem wątek w gorących, więc wszedłem i co się posmialem to moje.
Lubię normalne i mądre, ale coraz mniej takich, facetów w porównywalnym stopniu nie lubię xD

10

@Hubsao Polacy oddadzą w podatkach :)

3

@Sysia11 Tak średnio zaraz może być z tym hajsem po tym jak ekipa poszła w swoją stronę

4

@Luciano99 Turcja też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?