Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khajio Ściągać ich do 2 ligi angielskiej za te machlojki
0
@barcanawieki no i co!
3
@lucca87 Szkity też niczego sobie
0
@Barwindg No właśnie widzę, typ na necie zobaczyłem, a potem na buku i odechciało się..
0
@gumaz Jak nie zagra to zwrot, ale chyba kursy spadły xD
0
@Encore Nie wiem, ale Verratti w 24 meczach w tym sezonie 12 razy z kartką kończył.
0
Żółta dla Verrattiego kurs 3? Promka
0
@Emhyr Gdyby to była forma z pierwszej części sezonu, to bym uwierzył, teraz się męczą często na boisku
6
@tristan87 Kvaradona ze złota piłka? Niech będzie
1
@BorzyKrzys Nie no tylu to nie dożyjemy
6
@GeneralXavi Pierwsze o czym pomyślałem to właśnie fakt, że ktoś kto jest homoseksualny potrafił uprawiać seks z kobietą i spłodzić syna, plus żyć tak długo w związku, przecież to się nie klei. Nie wyobrażam sobie pocałować faceta, a co dopiero z nim spać i się migdalić. Rozumiem być "bi" gdzie odczuwasz pociąg do obu płci, ale chłop jawnie się nazwał gejem xD
0
@Kamilos84 Haha i dwa lata młodszy Messi do Arabii, a ludzie tak jechali po grzmocie xD
1
@Kondziubarca To ile leci na czyste City panowie?
1
@Essos Obie strzela i over 2.5, nic ciekawszego tu nie widzę. Chyba że gol Kane'a
9
@Kinginiesta Oni są dobrzy w wlepianiu mandatów małolatom za palenie, albo za przekroczenie prędkości o 10 km/h
4
@Kamilos84 Bawcie się dobrze w tej Warszawce xD
0
@MesQueUnClub96 Takie eunuchy z glutami pod nosem to mi dzień dobry mówią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
@tristan87 Haha, już się na Ciebie rzucili xD
2
@Emhyr Noooo, wszędzie ładował jak szalony, dolicz do tego gole z repki od młodzieżówek to wyjdzie ponad 400 :D
9
@Martwy Vegety vibe
1
@Emhyr On ma prawie 400 goli, jak nie więcej
W tym sezonie 4 mecze 6 goli i asysta xD
1
@Dawid66 Zainstaluje steam i jak przypomnę sobie login z passami, to napiszę :D
5
@Emhyr Odkąd zostawił żonę dla jej siostrzenicy to nieźle mu idzie xD
0
@Dawid66 Jakie mapy gracie?
0
@DonMatteo901 Szczególnie, że grają na wyjeździe
1
@GeneralXavi Dokładnie, byle na ilość, 20 pączków w cenie 30 zł, a ludzie potem się chwalą, że takich 10 zjedli, na samą myśl mnie mdli. Czasem sobie kupię dobrego z cukierni z budyniem za 5 zł, to chociaż można zjeść ze smakiem, a nie obrzydzeniem do samego siebie. Najgorzej jak szef przyniesie do pracy i pyta, czy chce, to samo w domu bywało xD
1
@GeneralXavi W czwartek kolejne durne święto, każdy będzie wymachiwał kawałkiem syfu z marketu nasiaknietego tłuszczem i tania marmoladą
0
@lucca87 Seryjni mordercy z przeszłości, warto się zapoznać z niektórymi
1
@barcu$ Przynajmniej Bayern nie jest sztucznie wspierany finansowo, wybieram Niemców