0

@Khajio Ściągać ich do 2 ligi angielskiej za te machlojki

0

@barcanawieki no i co!

3

@lucca87 Szkity też niczego sobie

0

@Barwindg No właśnie widzę, typ na necie zobaczyłem, a potem na buku i odechciało się..

0

@gumaz Jak nie zagra to zwrot, ale chyba kursy spadły xD

0

@Encore Nie wiem, ale Verratti w 24 meczach w tym sezonie 12 razy z kartką kończył.

0

Żółta dla Verrattiego kurs 3? Promka

0

@Emhyr Gdyby to była forma z pierwszej części sezonu, to bym uwierzył, teraz się męczą często na boisku

6

@tristan87 Kvaradona ze złota piłka? Niech będzie

1

@BorzyKrzys Nie no tylu to nie dożyjemy

6

@GeneralXavi Pierwsze o czym pomyślałem to właśnie fakt, że ktoś kto jest homoseksualny potrafił uprawiać seks z kobietą i spłodzić syna, plus żyć tak długo w związku, przecież to się nie klei. Nie wyobrażam sobie pocałować faceta, a co dopiero z nim spać i się migdalić. Rozumiem być "bi" gdzie odczuwasz pociąg do obu płci, ale chłop jawnie się nazwał gejem xD

0

@Kamilos84 Haha i dwa lata młodszy Messi do Arabii, a ludzie tak jechali po grzmocie xD

1

@Kondziubarca To ile leci na czyste City panowie?

1

@Essos Obie strzela i over 2.5, nic ciekawszego tu nie widzę. Chyba że gol Kane'a

9

@Kinginiesta Oni są dobrzy w wlepianiu mandatów małolatom za palenie, albo za przekroczenie prędkości o 10 km/h

4

@Kamilos84 Bawcie się dobrze w tej Warszawce xD

0

@MesQueUnClub96 Takie eunuchy z glutami pod nosem to mi dzień dobry mówią

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

@tristan87 Haha, już się na Ciebie rzucili xD

2

@Emhyr Noooo, wszędzie ładował jak szalony, dolicz do tego gole z repki od młodzieżówek to wyjdzie ponad 400 :D

9

@Martwy Vegety vibe

1

@Emhyr On ma prawie 400 goli, jak nie więcej
W tym sezonie 4 mecze 6 goli i asysta xD

1

@Dawid66 Zainstaluje steam i jak przypomnę sobie login z passami, to napiszę :D

5

@Emhyr Odkąd zostawił żonę dla jej siostrzenicy to nieźle mu idzie xD

0

@Dawid66 Jakie mapy gracie?

0

@DonMatteo901 Szczególnie, że grają na wyjeździe

1

@GeneralXavi Dokładnie, byle na ilość, 20 pączków w cenie 30 zł, a ludzie potem się chwalą, że takich 10 zjedli, na samą myśl mnie mdli. Czasem sobie kupię dobrego z cukierni z budyniem za 5 zł, to chociaż można zjeść ze smakiem, a nie obrzydzeniem do samego siebie. Najgorzej jak szef przyniesie do pracy i pyta, czy chce, to samo w domu bywało xD

1

@GeneralXavi W czwartek kolejne durne święto, każdy będzie wymachiwał kawałkiem syfu z marketu nasiaknietego tłuszczem i tania marmoladą

0

@lucca87 Seryjni mordercy z przeszłości, warto się zapoznać z niektórymi

1

@barcu$ Przynajmniej Bayern nie jest sztucznie wspierany finansowo, wybieram Niemców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?