1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ćpajcie, bo skończycie jak ta dziewczyna w piachu w wieku 22 lat
#58 nutka na dziś
Lil Bo Weep - Codependency



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141

0

@Medium
#58 nutka na dziś
Lil Bo Weep - Codependency


9

@Esteban_ I potem leży ten toster przez rok nieumyty z zaschnietym serem

0

@MesQueUnClub96 Widziałem praktycznie wszystkie jego gole na YT xD

4

@MesQueUnClub96 Tak właśnie wyglądały bramki Lewego przez całą karierę
@P33ck Lewy wali z 30 metrów po oknach jak Payet

4

@MesQueUnClub96 Dlatego w tamtym sezonie w fazie pucharowej łącznie strzelił 9 bramek przeciwko Chelsea PSG i City, nowy dzień, ten sam poziom kompromitacji z Twojej strony

9

@Rastafarnianin Bzdura, miliony ojców nie płaci dobrowolnie alimentów i na kaszojady musi bulic państwo. Poza tym jeśli ojciec ma opiekę nad dzieckiem to również pobiera 500+ i przysługują mu alimenty od matki dziecka.

22

@Sawik_10 Po co im Talisca?

0

@Kgorecki2500 Są wartościowe anime jak Texhnolyze na przykład, czy perfect blue

1

Widzę kolejny cudowny występ Romero, dwie bramki na swoim koncie xD


0

@ranger3120 Paulina Sykut w niebieskiej faworyt

0

No i co trzeba w następnym sezonie znowu kibicować PSG

0

#57 nutka na dziś
Jorja Smith - Teenage Fantasy



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141

0

@Medium
#57 nutka na dziś
Jorja Smith - Teenage Fantasy


2

@Huck Piłkarz 20 lat i jakaś laska tyle samo, co to może mieć w głowie xD

6

@Lanosss Ania, by się nie zgodziła

21

Opinia o Podolskim? Dla mnie szacun, śmiali się z faceta, że nigdy nie przyjdzie, a on z kibicami na mecze jeździ, widać że żyje tym klubem, tym miastem, dla mnie props dla gościa, bo myślę że jeszcze spokojnie grube miliony mógłby robić u arabów

0

Chyba powtórkę trzeba obejrzeć takie meczycho

3

Richarlison 1 gol w Tottenhamie w premier league xD

1

@Rust_Cohle z polo śląskie xD

2

8 stopni, ale nie ma co marudzić xD
https://zapodaj.net/images/77a2f244f1e84.jpg

0

@Emhyr Widzę fotę z idolem zrobiłeś xD

2

@takisobiektos To już fanatyzm, każdemu klubowi debile kibicują

0

@Limaker Export, bo w zabce promka ja 3 po 3.5 za szt, to 6 wziąłem

0

@takisobiektos A co Ci Napoli zrobiło? Dlatego, że tam jest biednie i dużo przestępczości?

0

@tomek8756 BvB sparaliżowane jest na samą o mistrzostwie

1

Szkoda tych ludzi, miało być szaleństwo, a pewnie dla nich zawód, na wyjeździe to nie to samo :/

3

@Comfortable_ Dlatego dziś perełki

0

@takisobiektos Ja tam świętuje :) xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?