Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ćpajcie, bo skończycie jak ta dziewczyna w piachu w wieku 22 lat
#58 nutka na dziś
Lil Bo Weep - Codependency
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
0
@Medium
#58 nutka na dziś
Lil Bo Weep - Codependency
9
@Esteban_ I potem leży ten toster przez rok nieumyty z zaschnietym serem
0
@MesQueUnClub96 Widziałem praktycznie wszystkie jego gole na YT xD
4
@MesQueUnClub96 Tak właśnie wyglądały bramki Lewego przez całą karierę
@P33ck Lewy wali z 30 metrów po oknach jak Payet
4
@MesQueUnClub96 Dlatego w tamtym sezonie w fazie pucharowej łącznie strzelił 9 bramek przeciwko Chelsea PSG i City, nowy dzień, ten sam poziom kompromitacji z Twojej strony
9
@Rastafarnianin Bzdura, miliony ojców nie płaci dobrowolnie alimentów i na kaszojady musi bulic państwo. Poza tym jeśli ojciec ma opiekę nad dzieckiem to również pobiera 500+ i przysługują mu alimenty od matki dziecka.
22
@Sawik_10 Po co im Talisca?
0
@Kgorecki2500 Są wartościowe anime jak Texhnolyze na przykład, czy perfect blue
1
Widzę kolejny cudowny występ Romero, dwie bramki na swoim koncie xD
0
@ranger3120 Paulina Sykut w niebieskiej faworyt
0
No i co trzeba w następnym sezonie znowu kibicować PSG
0
#57 nutka na dziś
Jorja Smith - Teenage Fantasy
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
0
@Medium
#57 nutka na dziś
Jorja Smith - Teenage Fantasy
2
@Huck Piłkarz 20 lat i jakaś laska tyle samo, co to może mieć w głowie xD
6
@Lanosss Ania, by się nie zgodziła
21
Opinia o Podolskim? Dla mnie szacun, śmiali się z faceta, że nigdy nie przyjdzie, a on z kibicami na mecze jeździ, widać że żyje tym klubem, tym miastem, dla mnie props dla gościa, bo myślę że jeszcze spokojnie grube miliony mógłby robić u arabów
0
Chyba powtórkę trzeba obejrzeć takie meczycho
3
Richarlison 1 gol w Tottenhamie w premier league xD
1
@Rust_Cohle z polo śląskie xD
2
8 stopni, ale nie ma co marudzić xD
https://zapodaj.net/images/77a2f244f1e84.jpg
0
@Emhyr Widzę fotę z idolem zrobiłeś xD
2
@takisobiektos To już fanatyzm, każdemu klubowi debile kibicują
0
@Limaker Export, bo w zabce promka ja 3 po 3.5 za szt, to 6 wziąłem
0
@takisobiektos A co Ci Napoli zrobiło? Dlatego, że tam jest biednie i dużo przestępczości?
0
@tomek8756 BvB sparaliżowane jest na samą o mistrzostwie
1
Szkoda tych ludzi, miało być szaleństwo, a pewnie dla nich zawód, na wyjeździe to nie to samo :/
3
@Comfortable_ Dlatego dziś perełki
0
@takisobiektos Ja tam świętuje :) xD