Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kidd Szkoda Lorenzo i Driesa, bardzo chciałem żeby wygrali razem Scudetto :/
42
Maradona w adaptacji Netflixa
5
Jeszcze takiego czegoś nie widziałem xDD
2
@cules100pro Bo to jest fake, tak jak modelki na Instagramie w photoshopie
9
@derus Gościu szczebel po szczeblu wprowadził Raków na szczyt w ekstraklasie, dla mnie zachwyty uzasadnione, w polskiej piłce taka sytuacja ma miejsce raz na 20 lat może
0
@Rust_Cohle Rosja to nie Brazylia zapie...!
6
Ale Franzem powiało w czasie Euro przed Rosją xDDD
4
@Lanosss Nawet poziom na boisku podobny
Only Jesus, ale fota na tle zdjęcia bandery zrobiona w garniaku xD
7
Napromieniowany Salah xD
22
Doje... jak Fernando Torres
1
@draxidox W końcu najlepsza 9 w historii
0
@Encore Co z tego skoro byli dominowani w tych meczach
11
@barcelonaLM I z każdym z top6 dominowani, ale co się naczytałem o potężnym United tutaj to moje xD
0
@Kondziubarca Nierealne
1
@Lionel_Messi10 Potem wychodzi Świątek i mówi, że tenis kobiecy jest bardziej wyrównany od męskiego, kurtyna. Niech ona się zajmie graniem zamiast równouprawnieniem
4
#60 nutka na dziś
Kukon - Celebryta
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
@Kessie
0
@Medium
#60 nutka na dziś
Kukon - Celebryta
3
Diego z góry dumny, córka pewnie też wzruszona :D
https://assets.catawiki.com/image/pr:cw_ldp_l/plain/assets/catawiki/assets/2022/12/8/1/4/8/148d7a1a-0427-4bf7-a6bb-9a78ed87bf30.jpg
1
@Kgorecki2500 Przesadzasz gościu xD
5
Zielu daje czadu w szatni, haha
0
@mekston Jaki piekny wieczór ku...
5
@macio_944 Nawet bez mistrzostwa zdobył więcej niż Tottenham przez 30 lat :)
3
@Adran360 Po odejściu Insigne i Mertensa mistrz, no bym nie przypuszczał za żaden hajs, Spalletti szacun
6
@FcPortoFan1999 Bereszyński > Zielu
8
@zodiak_10 Do Koseckiego trochę brakuje xD
3
@Nazio87 Gdyby to było w Neapolu.. dla nich to coś więcej niż MŚ
31
Zielu 10 zagrożeń przed końcem roku, ale humor gituwa
2
Dymy na stadione Udine, strach pomyśleć, co by było w domu! :D
1
@FcPortoFan1999 Imba jutro
2
@pt9 Kosz to trzecia kategoria sportowa, na wfie to się kopało tą piłką