1

@Rust_Cohle I oglądanko

1

@LionelM95 Mam 20 dni, to sobie 5 wezmę

2

@Rust_Cohle Córa da radę to opędzlować?

1

@LionelM95 Ja ten tydzień idę i urlop :D

0

@gumaz Na mnie, sushi stawia

0

@Klaudiaa8 Szczęśliwa? :D

0

Osimhen klepie majstra

2

City do końca musi się pilnować i fajnie :D

4

@Comentateiro Tam każdy na bombie

0

Odegard jedzie dalej

0

@Rust_Cohle I prawidłowo

2

@Klaudiaa8 Wiesz co Klaudia...

2

@Lisek Znaczy moim zdaniem powinien zakończyć karierę w Barcelonie europejską, tak jak to było w przypadku Henrego w Arsenalu, ale nie żeby od niego oczekiwać cudów, wszystko co bo możliwe osiągnął i nie musi nic udowadniać

0

Też uważacie tak jak ja, że Messi tu nie powinien przychodzić jako ktoś kto wyprowadzi Barcelony na top europejski tylko jako ktoś kto zostanie pożegnany jak na największy legendę piłki przystało? Moim zdaniem może zostać kozłem ofiarnym kolejnych niepowodzeń europejskich Barcelony, a chyba o to tu nie chodzi.

7

Zielu jest na 8 miejscu z liczbą 324 meczy jeśli chodzi o zawodników z największą liczbą rozegranych meczy w historii Napoli, dla mnie zaskoczeniem jest Callejon przed Polakiem z liczbą 349 meczy rozegranych, na pierwszym miejscu znajduje się Hamsik mający 520 meczy na koncie

2

@DonCarletto Chyba chcą pensje ukrócić po prostu, dla mnie Zielu zjada Lobotke

9

@Comentateiro Na miejscu kibiców Liverpoolu bym przypomniał sobie gdzie byli przed Kloppem, jeśli ktoś myśli o zwolnieniu Niemca

0

@Emhyr Newcastle będzie dobrym wyborem

2

@Albatros Przecież Ty nigdy żadnego artykułu nawet nie przeczytałeś tego typu

4

@Michael24 Oprócz Ciebie nie pomyślał nikt nigdy

8

@DonCarletto Hahahaha xD Ten dobrym ananasem zawsze był

0

@TheBigShow I co z tego, że studiuje? xD Jak wy tak traktujecie dziewczyny, to ja się nie dziwię, że one potem mają wymagania sięgające stratosfery

1

@BulaKG 4 lata od płaczu Alby w szatni przy 0:1 do przerwy, to był ten mental

4

@TheBigShow xDDD Garnitur ubierz i brutalem się popsikaj

1

@Saviola88 Klopp odgapia od Guardioli schematy i Artety xD
To samo było z Cancelo i Walkerem, a u Artety Zinchenko tak ciągle gra xD

0

@koksik2700 Dresiki Nike i niby biedny

11

@koziar Spokojnie to wasz najlepszy skrzydłowy, trzeba podpisać kontrakt 5 letni, po 200 dniach w szpitalu wylosuje dobry mecz z Elche

5

@daniel32778 Nie widzi xD
@Rust_Cohle Tak, haha

3

@BorzyKrzys Laska tańcząc kankana na ostatnim poziomie wstrzymywania potrzeby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?