Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Weneryczny Xavi będzie uspokajał środek pola
2
City w lidze
Everton wyjazd
Chelsea u siebie
Brighton wyjazd
Brendford wyjazd
Potrzebny remis i porażka, punkty teoretycznie mają gdzie tracić jeśli złapią zadyszkę przy tym maratonie jaki mieli i mają nadal
Arsenal
Brighton u siebie
Nottingham wyjazd
Wolves u siebie
Teoretycznie dużo przyjemniejsza sytuacja, ale każde potknięcie kończy marzenia o mistrzostwie
2
@bartas97 A Ty co, piwo będziesz podawał?
0
@arasz1819 Prawdę mówiąc już byłem przekonany, że jednak podpiszą jak Tebas mówił, że powrót Messiego jest możliwy, czy coś takiego xD
4
@marcin62 Skandal
2
@arasz1819 Czyli redakcja pisze pudelkowe artykuły? No ładnie
5
To tyle z Messiego i jego mówienia, że chce zostać w Europie xD
1
@Emhyr Bardziej godny podziwu spokój przy tym niż czas i wytrwałość
0
@tbas A dzieją się dużo tragiczniejsze historie na świecie
4
@marcin62 xD Również nie widziałem i nie jestem milionerem :(
3
@Kidd Haaland jutro pakuje hattricka ku uciesze @MesQueUnClub96
0
@bartekvisca I cyk głos na PiS leci
0
@bartoszplucinski dzięki wielkie
2
#63 nutka na dziś
070 Shake - Skin and Bones
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
@Kessie
0
@Medium
#63 nutka na dziś
070 Shake - Skin and Bones
5
@Bartula To tylko wierzchołek góry lodowej
0
Gdzie obejrze powtórkę meczu Newcastle Arsenal?
0
Filadelfia miała być dojechana w końcówce xD
2
@MesQueUnClub96 3 mecz w życiu koszykówki oglądasz?
0
Lacazette tyle goli w lidze co złota piłka Mbappe xDDD
9
@Bartula Oby, bo tych głupot co się naczytałem o jednej z najlepszych druzyn w europie w trakcie sezonu...
2
@czudi17 Maszyna lepsza
3
Nikt przewagi nie robi, Verstappen na miękko to bierze
5
Magnusem robi Leclerca xDDD
1
@mekston Gasly 4, grubo
1
Jazda Alonso
6
@TaughtMule Aż przed ekranem telefonu człowiek nuci
5
@Janas11224 Widzę, że to audi od starego Ci na łeb padło
0
United zaraz poza LM xDD
0
De Laurentiis jaki spokojny, nie wierze :D