3

@Ilona_VeB A gdzie Ty czytasz takie rzeczy, bo tutaj widzę co innego?

0

I już będzie biegać jak sarenka po korcie, brzydzę się takimi zagrywkami nieczystymi

0

Świątek się Djokovica naoglądała

0

O Rybakina wstała z kolan, można pooglądać

0

@Adamski69 Dobra nieważne xDDDD

9

@Encore 179 vs 180

1

@Worny I tak byłem w szoku, że tak zasuwał do tej minuty non stop sprint do przodu z piłką

1

@Czajka90 Oby Midlesbourough awansowało :D

0

@Uukasz_93 Beks?

0

@mekston U siebie tak, na innym gruncie do ugryzienia i tu widzę szansę Interu przy bezbłędnej grze w defensywie

8

16 mecz City u siebie z rzędu z wygraną, u siebie nawet pierdnąć nikomu nie dali w tym sezonie, chociaż widziałem bardziej bezradną drużynę od Arsenalu u nich :)

0

@DonMatteo901 Kiedyś dostali w łeb od wilkiego Poznania to się nauczyli

0

@tbas Właśnie dzwoniłem, zapomnialem ze gra gwiazdeczka

0

@Emhyr Nie jestem fachowcem i to samo pisałem xD Wystarczyło obejrzeć ich ostatnie mecze w lidze, czy chociażby z Bayernem u siebie

0

@borys27 Bayern zmietli

0

@MesQueUnClub96 Przypomnę co pisałeś o lidze angielskiej

1

@Encore Co @MesQueUnClub96 się naprodukował, że City leje każdego w angielskiej, bo tam same ogóry i przereklamowane zespoły to jego, u siebie są nie do zajechania

1

@clyde Zobacz kto pobił rekord goli w premier league i kto ma najwięcej w obecnej LM, jeśli wygrają potrójną koronę to dostanie ZP, czy Ci się to podoba, czy nie

5

A śmiali się z Arsenalu, że był bezradny, Real z własnej połowy nawet nie wyszedł xD

1

Kurtuła co :o

2

Zidane chyba wyklaskał przed telewizorem awans Realu xD

2

Ale młyn na trybunach

2

Panie Toney nie możesz ćpać jak jesteś dilerem, do zoba za 8 miechów

3

#65 nutka na dziś
Frank Ocean - In My Room



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13090683
@Kessie

0

@Medium
#65 nutka na dziś
Frank Ocean - In My Room



6

@danio1899 Chyba nie oglądałeś Tottenhamu z Liverpoolem

1

@takisobiektos Ten beton z gówno składem wygrał im ligę i jakby nie patrzeć awansował do 1/2 LM, troche szacunku xD

0

@AmigoBlancos Inter teraz złapał formę, w grupie posada trenera wisiała na włosku, bo grali paździerz w lidze, wyniki z Barca uratowaly posade

2

@regatta52 Syndrom Higuaina

6

Milan bez finału w LM i poza top 4 w Serie A, zawsze mieli łeb do interesów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?