Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ilona_VeB A gdzie Ty czytasz takie rzeczy, bo tutaj widzę co innego?
0
I już będzie biegać jak sarenka po korcie, brzydzę się takimi zagrywkami nieczystymi
0
Świątek się Djokovica naoglądała
0
O Rybakina wstała z kolan, można pooglądać
0
@Adamski69 Dobra nieważne xDDDD
9
@Encore 179 vs 180
1
@Worny I tak byłem w szoku, że tak zasuwał do tej minuty non stop sprint do przodu z piłką
1
@Czajka90 Oby Midlesbourough awansowało :D
0
@Uukasz_93 Beks?
0
@mekston U siebie tak, na innym gruncie do ugryzienia i tu widzę szansę Interu przy bezbłędnej grze w defensywie
8
16 mecz City u siebie z rzędu z wygraną, u siebie nawet pierdnąć nikomu nie dali w tym sezonie, chociaż widziałem bardziej bezradną drużynę od Arsenalu u nich :)
0
@DonMatteo901 Kiedyś dostali w łeb od wilkiego Poznania to się nauczyli
0
@tbas Właśnie dzwoniłem, zapomnialem ze gra gwiazdeczka
0
@Emhyr Nie jestem fachowcem i to samo pisałem xD Wystarczyło obejrzeć ich ostatnie mecze w lidze, czy chociażby z Bayernem u siebie
0
@borys27 Bayern zmietli
0
@MesQueUnClub96 Przypomnę co pisałeś o lidze angielskiej
1
@Encore Co @MesQueUnClub96 się naprodukował, że City leje każdego w angielskiej, bo tam same ogóry i przereklamowane zespoły to jego, u siebie są nie do zajechania
1
@clyde Zobacz kto pobił rekord goli w premier league i kto ma najwięcej w obecnej LM, jeśli wygrają potrójną koronę to dostanie ZP, czy Ci się to podoba, czy nie
5
A śmiali się z Arsenalu, że był bezradny, Real z własnej połowy nawet nie wyszedł xD
1
Kurtuła co :o
2
Zidane chyba wyklaskał przed telewizorem awans Realu xD
2
Ale młyn na trybunach
2
Panie Toney nie możesz ćpać jak jesteś dilerem, do zoba za 8 miechów
3
#65 nutka na dziś
Frank Ocean - In My Room
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13090683
@Kessie
0
@Medium
#65 nutka na dziś
Frank Ocean - In My Room
6
@danio1899 Chyba nie oglądałeś Tottenhamu z Liverpoolem
1
@takisobiektos Ten beton z gówno składem wygrał im ligę i jakby nie patrzeć awansował do 1/2 LM, troche szacunku xD
0
@AmigoBlancos Inter teraz złapał formę, w grupie posada trenera wisiała na włosku, bo grali paździerz w lidze, wyniki z Barca uratowaly posade
2
@regatta52 Syndrom Higuaina
6
Milan bez finału w LM i poza top 4 w Serie A, zawsze mieli łeb do interesów