1

@Barca1992 Może City takie mocne, jak Guardiola walił każdego po 6:0 z Barca to pewnie z japa otworzona oglądałeś

3

2

Komentarz usunięty

2

#61 nutka na dziś
Moha La Squale - Bienvenue à la Banane



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
@Kessie

0

@Medium
#61 nutka na dziś
Moha La Squale - Bienvenue à la Banane


17

1

@Adran360 Dasha widzę juz weszła w wiek gdzie uroda się pogarsza ;/

2

@Rl9k1nG Ostatnio dziennie z 3/5, czasem 8/10 xD

0

@Awtameok_Klana O no tu lepiej widać

0

@esem91 A co jutro jest?

0

@bartekvisca Przejdź się przykładowo po galerii, czy kawiarniach gdzie średnie wynagrodzenie to z 3k i zobacz kto w takich pracach robi. Gównokierunki typu stosunki międzynarodowe, czy jakieś hotelarstwo.

0

@Awtameok_Klana Oj wątpię, raczej dalej, by go wybiło

3

@Criss18Barca Tak naprawdę poza olimpiadą każdy ten jego rzut ma w piz.. głęboko
Oh zapomniałem, że na olimpiadzie zawsze robi pod siebie

1

@Katalonbar Przez 170 minut szło wszystko zgodnie z planem, a później nikt nie wie co się stało xD

1

@Rust_Cohle W tym sezonie tego nie widzę, ale czekam na wtorek i weryfikacje :D

3

@Katalonbar Przeciwko City? Dla mnie osobiście Real nie strzeli żadnego gola, City jest przepotężne

2

@DonAndresFCB Nowi followersi xD

12

P0lskie witaminki generują zabójczo wysoką dzietność 1.2 przy bezrobociu 58% wśród femoidów xD Do tego wiek emerytalny 60 lat i średnia życia 82 lata przy generacji całych 30% PKB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stanowią także ponad 80% absolwentów gównokierunków i pracowników gównorobót. Może p0lki nie są zbyt mądre, czy pracowite - ale za to górują w ilości samotnych matek i uciekają z kraju w razie wojny

2

@FcPortoFan1999 Ten Stuff placek jakiś prime złapał i w finale zagra xD Obstawiam 6:2 6:3 Alcaraz

1

@Colon xDDD Żałuję, że za młody byłem żeby Brazola w prime oglądać na żywo, w ruchach lepszy od Maradony nawet

4

Nazario inny poziom


0

@Rust_Cohle
1. x / +2.5
2. 1 / +2.5
3. 1 / +2.5
4. x / -2.5
5. 1 / +2.5
6. 1 / -2.5
7. x / -2.5
8. 1 / +2.5
9. 1 / +2.5
10. 1 / -2.5

2

@Barwindg Piątek jest, daj ludziom żyć xD

1

@MesQueUnClub96 Ale po co Ci ta informacja skąd dokładnie jak i tak nie przyjedziesz xD Jak chcesz Cię odwiedze

1

@MesQueUnClub96 Pomorskie

1

@Barwindg Widać, że swój chłopak jesteś, zawsze z uśmiechem na ustach się czyta Twoje komentarze :)

2

@MesQueUnClub96 Bez Roberto Vidala i Rakitica w pomocy nie ma sensu wychodzić na boisko
https://i90.trbna.com/images/uploaded/files/img_20191211_174553.jpg

1

@Dironixu Jeden głowa spuszczona, drugi na urodzinach siostry, a trzeci zastanawiający się, czy Ania z Hiszpanem kawy nie pije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?