12

Najobrzydliwszy i najbardziej patologiczny piłkarz na trybunach, hatfu!

2

Ale dla Ronaldo to nie jest faul, czyste wejście xD.

0

Dlaczego Ronaldo nie powalczył o te piłkę? Przecież spadła jakieś dwa metry od niego xD.

11

6

Porównanie Aury obu Panów, odpowiedź chyba oczywista:




15

@Popitek12 przemawiający do Ronaldo przed dzisiejszym meczem:


3

@blakkudium A to jest w końcu nasz Cancelo, gdzie ja to czytałem, że ma nie grać. No i oczywiście creme de la creme Cristiano "Kriszczianuuu" Ronaldo.

@Popitek12

13

Z cyklu "Przeżyjmy to jeszcze raz" :)
Co za wspaniałe wspomnienia, do tego jaki hat trick i to w El Classico.


3

@kubix05 Wszystkiego najlepszego @kundee

2

@Popitek12 Kibicuj Popiters dobrze aby Ronaldo dziś zapakował hat tricka jak Messi ;p

21

Z uwagi na dzisiejszy mecz potężnego Kriszczianuuu przypomnijmy sobie jego aktualną formę z poprzedniego meczu:



@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @Bolton @macio_944 @majkiii @Eklerek @BillyButcher @Popitek12

6

HAHAHAHA a Zidane pewnie ma flashbacki z El Classico i okej ;p

4

@macio_944 A Ronaldo już zadba o te kilka bram... zmarnowanych setek ;p

6

Chore, to jest po prostu nienormalne co wyrabia na boisku 38, prawie 40 letni Messi.
Facet po prostu musi być młodszy o dekadę bo inaczej tego nie rozumiem xD.

I naprawdę są na tym świecie ludzie którzy na trzeźwo myślą, że ten GOAT piłki nożnej jest gorszy od Ronaldo?


17

O kurwa Messi co za brama !!!
On nie ma 38 lat, on musi być z 10 lat młodszy nie ma uja XDDDD.

0

Ciekawe jak będzie dziś "sędziował" tajny agent śmietankowych. Choć to jest chyba oczywiste ;p

1

@macio_944 Dużo to mówi o naszych gwiazdach xD. Ale jest jak jest.

7

Messi uśmiechnięty to od razu człowiekowi banan pojawia się na twarzy :)

4

No to co Panowie, zasiadamy do meczyku z jakimś piciem, jedzeniem i oglądamy GOATA w akcji :)


3

@macio_944 Jeszcze w pierwszej połowie wyglądało to jakby mecz był bardziej wyrównany. No ale coś chyba Irańczycy nie dojechali na drugą połowę, Norwegia się przejechała.

3

@Spider_Man Może kiedyś się uda choć bardzo w to wątpię. Ale też jest to mój wymarzony transfer do Barcy.

3

Aaa szkoda, mógł być hat trick Haalanda.

4

I okej...


2

@macio_944 Które już piwko?

0

@tbas Ławę grzeje na to wychodzi.

6

Skład Argentyny na mecz z Algierią:



Messi coś czuję z golem i asystą :)

4

@Eklerek A ja chciałem iść się zdrzemnąć aby wstać na mecz Argentyny. A tutaj naprawdę póki co super meczyk. Oby druga połowa również dowiozła.

4

@Pawel13sz To teraz czekać na podobny strzał Norwejgijczyka ;p

4

O kurde ja myślałem, że to wpadło w okienko xD. Co za strzał Irańczyka.

1

Co pisałem przed meczem? Proszę bardzo:

https://zapodaj.net/plik-bg6EHtOfgZ

Haaland po króla strzelców!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?