MirusAmisz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Powodzenia @kundee
3
@MirusAmisz oraz @Safrani @MessiForeverTheBest @JustJiff @DonCarletto @Vurt @MkBarcafan @esem91 @Pressinho @FCKubanczyk89
15
Star Wars Theory właśnie poinformował, że drugi epizod jego fanowskiego krótkometrażowego filmu o Vaderze właśnie jest gotowy!
https://www.instagram.com/reel/DZne1QbhRSE/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==
Ci którzy nie kojarzą o co chodzi to Star Wars Theory jest największym kanałem o tej tematyce na YouTube. Jego kanał jest poświęcony Star Warsowemu lore, omówieniach filmów/seriali, nowościach z tego świata czy ogólnych wiadomościach z tym związanym itp.
Od kilku ładnych lat pracuje nad kolejną częścią krótkometrażowego filmu o Vaderze tym razem w pełni CGI (pierwsza była live action i ma obecnie 30 milionów wyświetleń).
Wszystko robione od zera bez żadnych assetów czy gotowych materiałów.
Z tego co pamiętam to mówił, że ten projekt drugiej części kosztował go około 1,5 miliona dolarów a nawet więcej.
Niedługo ma pojawić się na jego głównym kanale na YouTube ale najpierw chce zorganizować pokaz w kinie w LA. Wejściówki mają być darmowe chyba, że ktoś będzie chciał zapłacić (pewnie jako forma wsparcia).
Osobiście gościa oglądam już od długiego czasu, może z 7 lat i mega kibicuje temu projektowi. Patrząc, że nie jest on ogromną korporacją jak Disney tylko "zwykłym" gościem nagrywającym na YT o SW to wydanie takiej ilości pieniędzy na krótki fanowski filmik jest czymś interesującym i odważnym.
Jestem bardzo ciekaw jak to finalnie wyjdzie, czy okaże się, że nawet ktoś taki jest w stanie zrobić coś ciekawszego nawet od samego Disneya bo kieruje się przede wszystkim miłością do swojego ulubionego uniwersum oraz ogromną znajomością i zrozumieniem tego jak SW powinno wyglądać, tak jak Lucas by tego chciał.
Jak drugi epizod pojawi się na jego kanale to podlinkuję tutaj i będziemy mogli ocenić jak ten krótkometrażowy film mu wyszedł.
Póki co łapcie pokazany już rok temu krótki teaser albo jak to nazwał scenę otwierającą.
Początkowo film miał mieć premierę w zeszłym roku ale został przesunięty na obecny.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @macio_944 @FiscaelBarca @Bolton @AssisMoreira @norbi77 @BarceloDomo @mekston @Dari0G
Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)
4
@macio_944 Spróbuję wstać ale nie obiecuję xD.
1
@Popitek12 Zatem życzę niezapomnianych wrażeń Popiters. Jak będziesz na kamerze to pomachaj nam okej?
2
@blakkudium Oho, pracują na kilku frontach czyli możemy oczekiwać mocnego wzmocnienia prawda? Prawda?
3
@Eklerek @PatrychoO Przecież wiadomo, że to AI. Po prostu mam bekę z tego. Luźny post ;p
18
Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Urugwaju, tak jakoś.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @Comentateiro @Eklerek @gumaz @kundee @macio_944
1
@Kozinho. Pewnie tak ale podejrzewam, że jeszcze nie widzieliśmy pełnego potencjału Pedriego. Jak go osiągnie to moim zdaniem będzie praktycznie na tym samym poziomie co wyżej wymienieni. A przynajmniej ma do tego ogromny potencjał.
1
@Kozinho. Nie no Pedri bez problemu. Problem tylko w tym, że nie ma z kim tak grać xD.
2
@Luciano99 Ja już mam jej stopy zwizualizowane w pamięci, więc i tak widzę przez buty...
31
To jest chyba jedna z największych kompromitacji piłkarskiego giganta jaką widziałem od lat. Zremisować bezbramkowo z takim dla nich plackiem do bicia jakim jest RZP to naprawdę tragedia.
Oddać prawie 30 strzałów i nie zdobyć ani jednego gola? KATASTROFA!
Żałosna była dziś Hiszpania i szczerze nawet nie zasłużyła na ten głupi jeden punkt.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @macio_944 @majkiii @Comentateiro @BillyButcher @gumaz @kundee
0
Oho uwaga wchodzi cebulowy piłkarz, ale to będzie teraz chodzić uhuhu xD.
2
Oczywiście Cucurella słaby strzał głową bo ma ją pustą jak na śmietankowego przystało.
2
No dobra trzeba się obudzić z krótkiej drzemki i oglądać dalej.
0
@FcPortoFan1999 To w towarzyskim.
0
Z taką Hiszpanią to i Polska miałaby niezłe szansę.
0
Dobra Yamal sory musisz wejść i ruszyć tę całą Hiszpanię bo inaczej się chyba nie da xD.
2
Chyba, że z samym sobą a to już co innego xD.
3
@Spider_Man Demokratycznorepublikokongosłowianie
1
@majkiii oby rekin dziś dublecik nawet, niech forma idzie w górę.
3
@Laminedependencia Ja też jestem mokry jak widzę Pedriego :)
@July_6_BcN
4
To jest ta różnica w kulturze i szacunku do miejsca w które się przyszło i do ludzi dookoła.
Za to naprawdę podziwiam naród Japoński.
A po drugiej stronie barykady AKURAT tak się niefortunnie złożyło, że mamy przedstawicieli ludzi już nie powiem jakich bo bana nie chce xD.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 Wszystko po to aby znowu za jakiś czas wznowić konflikt xD. I tak to się kręci i kręci.
13
A ja osobiście za to bardzo lubię i szanuję reprezentację Japonii. Choćby na sekundę do głowy im nie przyjdzie aby przestać pressować i walczyć o każdą możliwą piłkę czy to w obronie czy ataku.
Wiedzą, że wzrostem i siłą fizyczną nie zdominują rywala, więc trzeba skorzystać ze sprytu, który super opanowali.
Naprawdę bardzo waleczna reprezentacja, godna podziwu i szacunku.
Jeszcze do tego po meczu piłkarze oraz kibice pozostawią po sobie jak najlepszy porządek.
9
HAHAHAHA Japonia co oni robią!!!
To jest to co u nich uwielbiam, nie poddają się nawet na sekundę.
Cisną do samego końca bez żadnych kompleksów.
Lećcie Panowie po zwycięstwo!
3
Ciekawe czy ten Japoński bramkarz ma knagę jak @Kessie czy jak zwykły Japończyk…
4
Przynajmniej nie można powiedzieć, że druga połowa zanudza. Sporo się dzieje a to dobrze.
3
JAPONIA GOOOOL!!! Brawo!