3

Dosłownie każdy jebany pokaz growy to 90% japońskiego/chińskiego badziewia xD.
Każda gra Azjatów to nawalanka i jeszcze więcej nawalanki.
Kompletnie nie rozumiem dlaczego tyle gier stamtąd musi się pokazywać a tak mało ciekawych gier z innych regionów.

1

@FiscaelBarca Dosłownie każda wygląda identycznie i niczym się nie różni xD.

0

@Kgorecki2500 Od lat sobie żartują z tego, że w końcu pokażą nowego Turoka.

1

@BillyButcher Spoko spoko ale dalej jakoś szczęka mi nie opadała. Będzie kiedyś na przecenie to się pewnie zagra.

0

@Kgorecki2500 Nie no ja też pewnie ale może kiedyś jak będzie na sporej promce.

1

@Kgorecki2500 Niby SW ale kompletnie mnie to nie jara jakoś xD.

0

Ten wąs nie jedną... trząsł xD.

1

@VamoSBarca88 Tragicznie się ogląda

11

@Verore Ale żeś chłopie hat tricka gorących zapodał to gratuluje naprawdę xD.

0

@Azazel_Pazuzu Ja też niedawno jeszcze raz przechodziłem obie części, dobre gierki :)

9

To co dziś spodziewamy się zwiastuna Jedi 3 czy jednak za dużo sobie obiecuję? xD.



@Kgorecki2500 @BillyButcher @macio_944 @Bolton @FiscaelBarca @norbi77 @AssisMoreira @BarceloDomo @Vurt @mekston

8

@Herato 7:0 z Koreą Północną czyli najlepszą reprezentacją wtedy na świecie (przynajmniej tak mówił Kim Dzong II). Ronaldo wtedy zapakował najpiękniejszego gola na turnieju oraz sezonu i takie są fakty.

@Popitek12 @Kessie @mekston @Luciano99 @Bolton @Comentateiro @macio_944 @gumaz @blakkudium

6

@aszymbeher Dla kogo to jest jasne? Chyba tylko dla kibiców śmietankowych o ujemnym IQ.

2

@July_6_BcN Lepsze to niż ta muzyka rodem z reklamy nowego pick upa od Forda, którą wcześniej zaprezentowali XD.

1

@ranger3120 dziewczyna może Ciebie zostawić ale dobre chłopaki nigdy! Pamiętaj o tym.

4

@Kessie Stare dobre czasy mówisz :)

14

Nie żeńcie się tylko weźcie sobie chłopa to przynajmniej w spokoju pooglądacie sobie razem mecze Barcelony, i to jest jak najbardziej okej.

14

@beter2 ok (15 znaków)

0

@Salazar dzięki za poprawienie, faktycznie powinno być współczesna.

6

Nikt o zdrowych zmysłach i choć minimalnym IQ nie zamieni gry w stabilnym klubie z ogromnymi perspektywami (jak Bayern) na jeden wielki cyrk jakim jest real.

9

Dokąd zmierza ówczesna motoryzacja? Wiadomo są różne gusta ale wizualnie przecież to wygląda tak tragicznie, że szkoda słów xD.
Brak jakiegokolwiek charakteru, wszystko bardzo podobne do siebie.


8

@Verore śmietankowi np wierzą w Negreirę

1

@FiscaelBarca Ooo Fortnite coś nowego w końcu ;p

7

1

@Bzyczekk Ale ten tatuaż nie pasuje do preferencji @Kessie, coś tu jest nie tak.

2

@Frimpong dzisiaj to modne ;p

2

@Kgorecki2500 Jak pokażą Jedi 3 to tak :)

2

@Kgorecki2500 Upolowałeś jakiegoś kibica śmietankowych?

1

@BillyButcher Nigdy nie grałem ale coś kojarzę, że była taka gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?