MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dosłownie każdy jebany pokaz growy to 90% japońskiego/chińskiego badziewia xD.
Każda gra Azjatów to nawalanka i jeszcze więcej nawalanki.
Kompletnie nie rozumiem dlaczego tyle gier stamtąd musi się pokazywać a tak mało ciekawych gier z innych regionów.
1
@FiscaelBarca Dosłownie każda wygląda identycznie i niczym się nie różni xD.
0
@Kgorecki2500 Od lat sobie żartują z tego, że w końcu pokażą nowego Turoka.
1
@BillyButcher Spoko spoko ale dalej jakoś szczęka mi nie opadała. Będzie kiedyś na przecenie to się pewnie zagra.
0
@Kgorecki2500 Nie no ja też pewnie ale może kiedyś jak będzie na sporej promce.
1
@Kgorecki2500 Niby SW ale kompletnie mnie to nie jara jakoś xD.
0
Ten wąs nie jedną... trząsł xD.
1
@VamoSBarca88 Tragicznie się ogląda
11
@Verore Ale żeś chłopie hat tricka gorących zapodał to gratuluje naprawdę xD.
0
@Azazel_Pazuzu Ja też niedawno jeszcze raz przechodziłem obie części, dobre gierki :)
9
To co dziś spodziewamy się zwiastuna Jedi 3 czy jednak za dużo sobie obiecuję? xD.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @macio_944 @Bolton @FiscaelBarca @norbi77 @AssisMoreira @BarceloDomo @Vurt @mekston
8
@Herato 7:0 z Koreą Północną czyli najlepszą reprezentacją wtedy na świecie (przynajmniej tak mówił Kim Dzong II). Ronaldo wtedy zapakował najpiękniejszego gola na turnieju oraz sezonu i takie są fakty.
@Popitek12 @Kessie @mekston @Luciano99 @Bolton @Comentateiro @macio_944 @gumaz @blakkudium
6
@aszymbeher Dla kogo to jest jasne? Chyba tylko dla kibiców śmietankowych o ujemnym IQ.
2
@July_6_BcN Lepsze to niż ta muzyka rodem z reklamy nowego pick upa od Forda, którą wcześniej zaprezentowali XD.
1
@ranger3120 dziewczyna może Ciebie zostawić ale dobre chłopaki nigdy! Pamiętaj o tym.
4
@Kessie Stare dobre czasy mówisz :)
14
Nie żeńcie się tylko weźcie sobie chłopa to przynajmniej w spokoju pooglądacie sobie razem mecze Barcelony, i to jest jak najbardziej okej.
14
@beter2 ok (15 znaków)
0
@Salazar dzięki za poprawienie, faktycznie powinno być współczesna.
6
Nikt o zdrowych zmysłach i choć minimalnym IQ nie zamieni gry w stabilnym klubie z ogromnymi perspektywami (jak Bayern) na jeden wielki cyrk jakim jest real.
9
Dokąd zmierza ówczesna motoryzacja? Wiadomo są różne gusta ale wizualnie przecież to wygląda tak tragicznie, że szkoda słów xD.
Brak jakiegokolwiek charakteru, wszystko bardzo podobne do siebie.
8
@Verore śmietankowi np wierzą w Negreirę
1
@FiscaelBarca Ooo Fortnite coś nowego w końcu ;p
7
@kundee @MirusAmisz @Bolton @Kessie @Luciano99 @blakkudium @Comentateiro w przyszłości i okej.
1
@Bzyczekk Ale ten tatuaż nie pasuje do preferencji @Kessie, coś tu jest nie tak.
9
Nic tylko pozazdrościć Tobie @Bolton dziewczyny :)
https://x.com/cleAr418_/status/2062471110655131859
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @gumaz @kundee @macio_944 @majkiii @BillyButcher
2
@Frimpong dzisiaj to modne ;p
2
@Kgorecki2500 Jak pokażą Jedi 3 to tak :)
2
@Kgorecki2500 Upolowałeś jakiegoś kibica śmietankowych?
1
@BillyButcher Nigdy nie grałem ale coś kojarzę, że była taka gra.