MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
JUST IN: Julian Alvarez has everything agreed on personal terms with @Luciano99 vulcanization. @MirusAmisz #Transfers
@Kessie @blakkudium @Comentateiro @macio_944 @Bolton @kundee @gumaz @majkiii
1
@Kgorecki2500 Będzie Tivolt oglądany :)
13
Po cholerę nam jakiś Alvarez czy inne dziwne wynalazki, to jest dopiero prawdziwa maszyna. Flick niech się nie zastanawia tylko pakuję Laporte do składu to facet 30 bramek strzeli z palcem w tyłku.
4
@MirusAmisz oraz @blakkudium @MessiForeverTheBest @szela1899 @JustJiff @Safrani @mekston @DonCarletto @Dari0G @MkBarcafan
15
Nowe zdjęcia z muzeum Georga Lucasa wyglądają genialnie.
- Futurystyczny wygląd samego budynku, bardzo mi się podoba
- Piękny pojazd Grievousa oraz sam cyborg, wygląda to obłędnie
- Myśliwiec N-1 to jest już jakiś kosmos, naprawdę prezentuje się pięknie
- Model Sokoła Millenium (obstawiam, że ma z dwa metry)
- Piękne obrazy koncepcyjne
- Kostium Vadera z III części
- Kostium Szturmowca dowódcy
Jestem bardzo ciekaw jakie jeszcze eksponaty ze Star Wars znajdą się w tym muzeum.
Macie może jakiś pomysł albo co chcielibyście zobaczyć?
@Kgorecki2500 @BillyButcher @macio_944 @Bolton @norbi77 @AssisMoreira @FiscaelBarca @BarceloDomo @Vurt @macio_944
Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)
18
Są pewne rzeczy, które się nie zmieniają.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @gumaz @macio_944 @Bolton @kundee @majkiii @gumaz
7
"Rozegrał też całkiem dobry sezon". No oczywiście nie mógł powiedzieć, że świetny sezon bo inaczej by go pewnie zjedli za takie słowa xDDD.
1
@norbi77 Ta bramka zdecydowanie, jego jedna z najbardziej znanych jak nie najbardziej. Takie bramki można oglądać wiele razy.
3
@norbi77 piękne gole, to był świetny piłkarz trzeba przyznać.
2
@LAMC_10 @Luciano99 to taką flaszkę opitala na dzień dobry xD.
5
@blakkudium Tymczasem:
@kundee potrzymaj mi piwo xD.
0
@PatrykBarca Tylko, że Kane nie przyszedł w tym samym czasie co odejście Lewego a rok później. A poza tym to Lewemu zależało na odejściu a nie Bayernowi. Bayern jakby Lewy chciał zostać to pewnie jeszcze nawet by mu ten kontrakt przedłużyli i możliwe, że grałby kolejne dwa/trzy lata.
Do tego Kane jest obecnie najlepszą 9'tką na świecie, robi kosmiczne liczby, jest świetnym piłkarzem to byłby to ogromny strzał w kolano tak samo jak to było z Lewym. Dać odejść topowemu napastnikowi do innego klubu.
I wtedy kto za Kane? Nie ma nikogo równie dobrego obecnie.
2
@BillyButcher @szela1899 Dzięki za polecenie, przeczytam pierw tego Plagueisa i na pewno ogarnę coś z tego co mi poleciliście.
Wiadomo książek z SW jest od groma i jeszcze więcej xD.
5
@FiscaelBarca No to ta jest taką pozycją jedną z obowiązkowych. Jeszcze mógłbym polecić np Thrawna, trzy tomy:
https://www.swiatksiazki.pl/star-wars-thrawn-7259663-ksiazka.html
https://www.swiatksiazki.pl/star-wars-thrawn-zdrada-7259665-ksiazka.html
https://www.swiatksiazki.pl/star-wars-thrawn-sojusze-7259664-ksiazka.html
To już są kanoniczne książki.
6
@macio_944 Ja osobiście nie wierzę w to, że Bayern chciałby zrezygnować z takiego grajka, drugiego takiego błędu jak z Lewym by chyba nie popełnili.
Pytanie też czego chce Kane bo to chyba najważniejsze.
3
@szela1899 To prawda, wielka szkoda, że nie jest kanoniczna. Jedyne jak mogliby się wybronić teraz to nakręcić film lub serial na podstawie tej książki.
To byłoby coś pięknego, oczywiście o ile wziąłby się za to ktoś kto udźwignąłby ten temat i nic nie spierdzielił xD.
10
No to poszło zamówienie na te książkę, trochę wstyd bo nigdy jej nie czytałem choć historię znam czy to z omawiania czy nawiązań. Wiem, że to już klasyk i pozycja obowiązkowa to w końcu trzeba się za nią wziąć.
https://www.swiatksiazki.pl/star-wars-darth-plagueis-kolekcja-legend-7418755-ksiazka.html
Ostatnio ogólnie wzięło mnie na taki powrót do częstszego czytania książek to jak nie lepiej wrócić jak ze Star Warsami :)
Jak macie coś jeszcze do polecenia to dajcie znać.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @macio_944 @Bolton @norbi77 @AssisMoreira @FiscaelBarca @BarceloDomo @Vurt @macio_944
2
@BillyButcher Jak to kiedy, na otwarcie ;p
0
@Kgorecki2500 Zdecydowanie 5 u mnie, ewentualnie 3.
0
@Kosmici Osobiście mam ten i mogę polecić:
https://www.x-kom.pl/p/1362014-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-g34wqc2.html
2
@michaleu O kurde ale piękny stadion, prawnuczka Puskasa też spoko.
1
Bułka ale forma MUTANT, ale on to wybronił :O
2
@FcPortoFan1999 my przesuwamy a oni nas posuwają, detale...
8
@Hosh chodzi tak jak @Luciano99 po czteropaku pod żabką czyli w ogóle xD.
@Kessie @blakkudium @Bolton @Comentateiro @gumaz @kundee @Eklerek
3
Bartosz Kapustka a w głowie pustka.
2
@Kgorecki2500 Aaa szkoda, już narobiłeś smaka.
1
Może w bramkę trafić nie potrafią ale w mur za to wzorowo :)
4
@macio_944 W Atletico to już chyba sobie zamknął drogę. Podejrzewam, że koniec końców trafi do Barcy ale szczerze nie wiem czy jest to piłkarz wart aż takich wielkich pieniędzy.
Oczywiście jest to bardzo dobry piłkarz, jakościowy ale cena jest trochę chora. Natomiast pewnie i wpasowałby się w grę Flicka a sam Niemiec zrobiłby z niego potwora, w to nie wątpię.
4
JA PIE*DOLE jaki wstyd XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Reakcja La Rambli na wyczyny sędziego i okej: