MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Też nieźle buja trzeba przyznać.
3
Flick ja dla Ciebie ufam
4
@BulaKG Sory, już przestaję
0
@LukaszFan Bayern musiałby się nieźle sfrajerzyć aby pozwolić odejść Kaneowi. Nie ma nawet najmniejszej opcji aby Kane w najbliższych sezonach opuścił Bayern.
1
W związku z nowym DLC do Wiedźmina 3 ogłoszony został również nowy dodatek do Cyberpunka 2077, "Pleśń Przyszłości".
0
@marcin62 Ja tylko raz przechodziłem Wieśka z dodatkami to może nawet się skuszę na ponowne przejście gierki.
7
Osobiście jakoś bardzo w tym uniwersum Wieśka nie siedzę ale lubię oglądać ten kanał a akurat teraz wrzuciła filmik o nowym DLC.
Jestem ciekaw co nam jutro powiedzą na livie, może jakiś zwiastun czy coś ;p
@macio_944 @Jakchcesz @Kgorecki2500 @marcin62 @clyde @Filipem @4drian0 @Hosh
9
Wymarzona dziewczyna @Bolton?
https://www.instagram.com/reel/DY0Hf4_tiaE/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Eklerek @Comentateiro @gumaz @macio_944 @kundee @michaleu
0
@marcin62 Czyli co będzie grane Geraltem zamiast Ciri? Niby miał to być dodatek wprowadzający do Wieśka 4 a szczerze nie wiem czy na to wygląda.
Pewnie jutro się wszystkiego dowiemy.
1
@Jakchcesz Rambla nie uczy się na błędach? Stare, znałem.
3
@Kgorecki2500 Ja chciałem kupić tego Slave 1 UCS ale wydałem na co innego. Może kiedy indziej.
0
@krissu8 Ty się ciesz, że na Neptunie nie mieszkasz. Wiatry o prędkości ponad 2000 km/h to jest dopiero tragedia xD.
1
@Kgorecki2500 Nick Gillard the GOAT
5
@allien18 ale nie tak dużego jak @Kessie
3
Komentarz usunięty
14
Już kiedyś te filmiki widziałem ale teraz znowu się na nie natknąłem.
Ciekawie tak zobaczyć wycięte sceny z siódmego sezonu Clone Warsów oraz kilka nowych wątków, które miały początkowo pojawić się w tym sezonie.
Jeżeli chodzi o pierwszą część to tutaj osobiście ciekawy jest wątek rozmowy Anakina i Obi Wana, w którym ten obwinia siebie oraz zakon za to, że Ahsoka ich opuściła.
Widać, że ma ogromny żal i nie może się z tym pogodzić. Jest to kolejny kamień milowy jego przejścia na ciemną stronę mocy.
Do tego jeszcze ta wymiana zdań na końcu gdzie Anakin pyta się Obi Wana jakby spał, jakby się czuł gdyby to on go zawiódł. Po czym Obi Wan odpowiada, że nie za dobrze ale na szczęście to nie prawda i do tego nigdy nie dojdzie. A dokładnie wiemy co się niedługo potem dzieje.
W drugiej części widać, że potencjał na znacznie bardziej rozbudowany siódmy sezon był naprawdę ogromny.
Wątek Boba Fetta, jakiś wątek klonów z Bad Batch oraz Wookieech najwyraźniej na planecie Kashyyyk walczących z tamtejszą fauną ale przede wszystkim wątek Ventress i Quinlana Vos'a z książki "Dark Disciple".
Jak ktoś czytał te książkę albo przynajmniej oglądał jakieś streszczenie czy filmiki na ten temat to wie jak ciekawy wątek by to był gdyby zdecydowali się umieścić go w Clone Warsach.
Szczerze największa szkoda, że dostaliśmy finalnie zbędny wątek z tymi całymi siostrami w roli głównej bo każdy inny wątek, który tutaj przytoczyłem byłby o niebo ciekawszy.
Może jeszcze kiedyś doczekamy się któregoś z tych wątków w jakimś innym serialu np Talesach albo czymś innym.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @FiscaelBarca @AssisMoreira @MessiForeverTheBest @Bolton @norbi77 @macio_944 @BarceloDomo @Dari0G
Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)
1
@Eklerek @Encore Reakcja Hamiltona:
0
@esem91 Nie ładnie tak kopiować posty ;p
0
@maroon zgadzam się ale czasem można się pośmiać.
11
Oczywiście @jowita jak to ona, zawsze musi zrobić sceny jak razem wychodzimy.
Mówiłem jej, że zjeżdżalnia to zły pomysł ale się uparła jak to ona.
Boże jaki wstyd...
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @macio_944 @Eklerek @Comentateiro @gumaz @kundee
2
@MichuZ44 Nie no tego to już za wiele, Ferrari przegięło pałę. Ja to bojkotuje i na złość nie kupię tego auta!
5
@Kozinho. Na Orlenie to tylko @Luciano99 z @Kessie sobie sprawy wyjaśniają.
My tutaj z @Cochise wolimy jednak jak dżentelmeni dojść do porozumienia.
5
@Comentateiro Na Orlen można ale w regule każdy na każdego ;p
Tylko proszę nie w szczepionkę.
1
@MessiForeverTheBest Ta z tymi życzeniami to może nie za bardzo ale akurat taki post mi wpadł to udostępniłem.
1
@Cochise Nie no rozumiem, że mogłeś nie wiedzieć, w końcu nie da się przeczytać każdego komentarza. Natomiast jednak w jakimś celu oznaczyłem pewne osoby. Raczej z tyłka bym tego nie zrobił.
Ale luz, nic się nie stało, zwykłe nieporozumienie.
1
@Cochise Oznaczam bo nawiązuje do mojego innego komentarza sprzed kilku dni. Przypierdolka na siłę jak się nie zna tematu ale trzeba było "zabłysnąć".
14
@Cochise białe paznokcie >>> każdy inny kolor
@LAMC_10 @michaleu @blakkudium @Kessie @Luciano99 @Bolton @Eklerek @Comentateiro @gumaz
10
Wielka szkoda, że ten aktor zmarł chwilę przed premierą pierwszego sezonu Ahsoki.
Podejrzewam, że nawet mógł nie zobaczyć całego serialu przedpremierowo a szkoda bo był najciekawszą postacią w tym serialu.
Jestem bardzo ciekaw jak poprowadzą postać Baylana w drugim sezonie bo jak wiemy w jego rolę wcieli się Rory McCann znany chyba najbardziej z "Gry o tron".
Mam nadzieję, że choć trochę zastąpi Ray'a Stevensona i dowiezie postać Baylana.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @FiscaelBarca @AssisMoreira @MessiForeverTheBest @norbi77 @macio_944 @Bolton @Safrani @BarceloDomo
22
Elektryczne Ferrari, świat się kończy. Boże jakie brzydactwo XDDD.
4
@Cochise Brzmi jak więzienie tylko bardziej cukierkowe.