MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Doren01 Nie no akurat ja lubię takie nawet bardzo szczegółowe lore gdzie wyjaśnia się nawet najmniejsze detale. Przez to czuję, że to uniwersum jest naprawdę ogromne i, że wszystko da się jakoś wytłumaczyć.
Oczywiście czasem zdarzą się takie bardziej naciągane wytłumaczenia ale to przymykam trochę na to oko.
5
@Kgorecki2500 A potem i tak tworzenie całego lore wokół tego jak Windu zdobył fioletowy kryształ Kyber do swojego miecza.
A tutaj wystarczyło tylko poprosić o fioletowy miecz i tyle xD.
1
@fcbarcafan19 10? O kurde to podziwiam w takim razie.
0
@BorzyKrzys
1
@fcbarcafan19 Kurde, człowiek trochę się zna na samochodach a tutaj może z trzy marki znam i tyle xD.
10
@Kapitan hawk Ale coś wyczuwam, że będą jakieś niezłe dymy na tych mistrzostwach.
Nie wiem z czym dokładnie związane ale tak coś czuję xD.
1
@TR3YWAY Ty wiesz co właśnie napisałeś? Już serio ciężko mi się z Tobą dyskutuje facet. Przecież to jest oczywiste, że wypowiedź Lewego nie odnosi się do słów Anki, w końcu dzieli te wypowiedzi z tydzień?
Pomyśl serio za nim coś napiszesz, naprawdę pomyśl.
2
@Kgorecki2500 Sequele mieli tak naprawdę ogarnięte już przez Lucasa, który miał na nie zajebisty pomysł. Chcieli stworzyć coś swojego od zera (rozumiem to jak najbardziej) ale jak to im wyszło to dobrze wiemy.
Ogólnie Disney ma ogrom materiałów źródłowych z, których może czerpać wręcz tonami. Dlaczego nie biorą tego pod uwagę tylko uparcie idą w swoje, najczęściej nietrafione projekty to już nie wiem.
@DonCarletto O kurde, taka seria o Revanie weszłaby jak złoto coś czuję. Oczywiście o ile by zrobili to jak należy i pewnie musiałby być to serial/film animowany bo z live action coś czuję, że by tego nie udźwignęli.
@BillyButcher Ja to czasami sobie odpalam te cinematici i za każdym razem wychodzę z podziwu i mam ciarki. Genialnie to zrobili to trzeba przyznać.
Teraz sobie wyobraź, że dostajemy w takim stylu normalnie cały serial czy film.
To byłoby coś pięknego.
Może kiedyś kto wie...
30
Tymczasem odpowiedź Lewego:
"Łatwo jest tak pie*dolić głupoty co?"
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Bolton @Comentateiro @BillyButcher @Marusek @July_6_BcN @kundee
4
@MirusAmisz oraz @Dari0G @mekston @JustJiff @Vurt
2
@Kgorecki2500 A to nawet nie wiem kto go dubbingował w polskiej wersji językowej.
17
W wieku 64 lat zmarł Tom Kane, głos Mistrza Yody oraz Admirała Wullf Yularena z Clone Warsów.
Kurde ale teraz zrobiło mi się smutno tym bardziej, że aktualnie jestem w trakcie oglądania całego serialu z moim ziomkiem, który nigdy nie oglądał Clone Warsów.
No to teraz każdy odcinek zaczynający się narratorem będzie jakiś taki, smutniejszy.
Niech moc będzie z Tobą.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @macio_944 @Bolton @Gibbon_FCB @LAMC_10 @Vurt @blakkudium @FiscaelBarca @norbi77
2
@Bolton O właśnie, kolejna gra, która najprawdopodobniej nie wyjdzie. Tyle ciekawych tytułów, potencjalnych super wątków a tego nie zobaczymy.
0
@LAMC_10 Za dzieciaka jadało się KFC ale już od dłuższego czasu dla mnie osobiście straszna lipa. Jeszcze może raz na ruski rok zje się skrzydełka ale potem na drugi dzień jest walka o życie.
Obecnie to co prawda rzadko ale jak już to MC, ewentualnie właśnie Popeyes choć tam to jadłem może dwa razy.
1
@Gibbon_FCB Te gry za ery LucasArts miały po prostu inny genialny klimat. Zgadzam się w 100%, szkoda, że choć jeszcze jednej gry wtedy nie dostaliśmy. Nie ważne co, i tak pewnie byłby to duży sukces i kolejna kultowa gierka.
5
@MirusAmisz oraz @Dari0G @LAMC_10 @JustJiff @Doren01 @ShawnC @mekston @Vurt @Hindus
15
Chyba największe moje rozczarowanie, że nigdy nie dostaliśmy tej gry a zapowiadała się naprawdę genialnie.
Najlepsze, że gra nigdy nie miała swojej premiery a nadal po tylu latach ma status legendarny i jest co jakiś czas przypominana.
Jakie to byłoby moje marzenie gdyby Filoni albo kto tam jest odpowiedzialny za dawanie zielonego światła do powstania nowych gier ze Star Wars przywrócił "1313".
Nie ma chyba drugiej tak pożądanej gry przez fanów jak właśnie "1313".
A druga anulowana gra, która wręcz musi powstać na fali hypu serialu o Maulu to właśnie gra w której wcielamy się w rolę kultowego Zabraka.
Ostatnio coś Sam Witwer mówił o tym, że bardzo by chciał aby przywrócili ten projekt i pewnie sam by się wcielił w jego rolę.
Pewnie byłoby to coś z rodzaju serii "Jedi" ale bardziej mroczne, brutalne (jak na Maula przystało).
Mogliby np akcję z serii komiksów "Star Wars: Darth Maul. Son of Dathomir" przenieść do tej gry, na pewno byłoby to coś bardzo ciekawego. Dodatkowo jest to okres między końcem Clone Warsów a początkiem serialu o Maulu tak, więc był by to zajebisty pomost i wątek do dalszej historii Maula.
Ewentualnie mogliby też cały ten wątek zrobić klasycznie w animacji a najlepiej jako film bo na serial już raczej za późno. Wątpię aby w serialu o Maulu mieli się cofać do tego wątku, który też krótki nie jest.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @FiscaelBarca @norbi77 @macio_944 @FCKubanczyk89@Gibbon_FCB @Bolton @Kessie @blakkudium
Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)
1
@Kgorecki2500 Weź nic nie mów, jeszcze się okaże, że faktycznie po tym filmie dostaniemy czwarty sezon xD.
3
@Kgorecki2500 @FiscaelBarca A dajcie spokój w ogóle, do takiego poziomu walk na miecze jakie miał Lucas (głównie prequele wiadomo) to Disney nigdy chyba nie doczłapie.
Animacje się bronią bo tam faktycznie to wygląda zjawiskowo ale live action to w dużej większości lipa.
Nie wiem kogo oni tam zatrudniają w roli choreografa ale ogarnęli by legendarnego Nicka Gillarda i od razu by to zupełnie inaczej wyglądało.
0
@TR3YWAY Jak Ty jesteś zwykłym hipokrytą chłopie, sam mnie atakujesz pod moim postem XDDD. Gdybyś miał ciut oleju w głowie to byś ten wpis olał a tak to jak na takich jak Ty przystało trzeba było się dowalić o byle pierdołę.
Ciekawe tylko dlaczego ludzie na tej stronie mają z Ciebie bekę i kilku innych hejterków. Nie wiem, może sterydy Ci mózg wyżarły co by mnie nie zdziwiło kompletnie.
Adios
1
@TR3YWAY Płacz tam dalej, jak masz idiotycznie komentować to zamilcz.
5
Szkoda, że nigdy nie został na stałe jednym z kapitanów Barcy a w pełni na to zasłużył.
0
@VamoSBarca88 Jeżeli tak to pół biedy.
0
@esem91 To sobie jeszcze niestety poczekamy pewnie dodatkowe dwa lata. A liczyłem, że może GTA VI na premierę będzie również na PC. No nic, mówi się trudno, trzeba poczekać.
21
Ale gość by chodził na 9'tce, przynajmniej można zaoszczędzić dużo kasy na inne transfery.
49
Wojtuś jak to on, klasycznie w swoim stylu xD.
Za to go uwielbiamy.
14
Wspaniała wiadomość! Wódz Flick po kolejne trofea i zwolnienia trenerów realu.
Życzę mu aby doprowadził nas do wygrania upragnionej Ligi Mistrzów.
18
Panie Flick, nasz wodzu, prowadź naszych piłkarzy po kolejne trofea i miejmy nadzieję upragnioną Ligę Mistrzów od lat.
Ufam Tobie bo wiesz co trzeba zrobić aby osiągnąć sukces.
Do tego czasu po drodze jeszcze zwolnij z dwóch trenerów śmietankowych i okej.
3
@Faro Piszę gdzie piszę żeby było to napisane gdzie ma być napisane.
3
Szkoda mi Fermina i piszę to na La Rambli a nie w sekcji komentarzy pod artykułem.