3

Jeżeli to faktycznie prawda to ja pitole, chore pieniądze. W takiej sytuacji nie zdziwiłbym się jakby faktycznie wybrał ten kierunek, chyba ciężko odmówić takiej oferty.
Szkoda bo jednak ciekawiej jakby dalej grał w Europie ale oferta jest cholernie kusząca.

1

@Vegeta88 Nawet nigdy nie myślałem o tym czy da się to zmienić aby pokazywało procenty xD. Ale wystarczy, że przejadę palcem z góry na dół i już mam pokazane w procentach. Tylko nie pokazuje tego na "głównej".

1

@July_6_BcN O proszę, ale co się dziwić, zajebista tapeta :D

1

@MessiForeverTheBest Aaa dobra, teraz ma to sens ;p

0

@Hosh Taki mecz koneserów, że jestem Gdyni a pierwsze słyszę o jakieś Arce.

2

@MessiForeverTheBest Oczywiście, że by mogli. Ale wątpię aby mieli jaja aby przyznać się do błędu po tylu latach.

3

@Bolton @Kessie opinia?

6

@MessiForeverTheBest "Ale przecież wtedy była pandemia dlatego odwołali galę i Lewy nie dostał". Po czym w następnym roku gdzie pandemia nadal szalała postanowili zorganizować galę bo co to by było jakby Messi nie dostał ZP.
Brak ZP dla Lewego to największa kradzież w historii przyznawania tej nagrody.

Nic, absolutnie nic nie stało na przeszkodzie aby w 2021 roku przyznać dwie ZP.

17

Flick lubi te informacje, czwarty trener śmietanek do zwolnienia czeka :)

7

W sumie spoko, może przychodzić. Przynajmniej Flick będzie miał czwartego trenera realu do zwolnienia.

2

@Bolton Koniec meczów Barcy >>>>> MŚ bez Polaków >>>>> zalanie siostry, fakty

1

@July_6_BcN Oglądamy Pedriego :D

1

@BillyButcher Też mnie to ciekawi dlaczego aż tyle czasu im to zajmuje ale miejmy nadzieję, że przynajmniej dowiozą.
Podobno w tym roku chyba jeszcze mamy dostać nowe Visions ale mnie akurat to ani trochę nie interesuje. Ewentualnie jest jeszcze jakaś mała szansa na Jedi 3 ale czy nw tym roku to ciężko stwierdzić.

2

@Kgorecki2500 Akurat jestem w trakcie oglądania z ziomkiem, który nigdy ich nie widział. Jesteśmy na początku trzeciego sezonu.
Osobiście chyba z dwa lata temu zrobiłem ostatni rewatch to też jestem w miarę na "świeżo" xD.

14

No to mamy potwierdzenie, że drugi sezon Ahsoki pojawi się dopiero gdzieś na początku przyszłego roku.

Szczerze trochę szkoda bo to oznacza, że pewnie Mando Grogu to ostatnie co dostaniemy ze Star Wars w tym roku, przynajmniej na to wychodzi. Czyli serio trzeba będzie czekać prawie rok na następny film/serial? Bo nic nie zapowiada się abyśmy jeszcze cokolwiek dostali w tym roku.
Ludzie spodziewali się zwiastuna drugiego sezonu a tutaj takie info.

No ale trudno, oby dopracowali wszystko co trzeba i niech ten drugi sezon będzie lepszy od pierwszego.



@Kgorecki2500 @BillyButcher @norbi77 @FiscaelBarca @Vurt @macio_944 @FCKubanczyk89 @Kessie @blakkudium @Bolton

Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)

1

@Kessie Podobno to również marzenie @MirusAmisz ale mogę się mylić.

0

@Marcelinho99 Nie wiem ale wiem, że Flick będzie miał czwartego trenera do zwolnienia i to się liczy.

10

@BulaKG I to są rozmowy, które powinny pojawiać się na La Rambli częściej.

@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @Comentateiro @LAMC_10 @BillyButcher @macio_944 @Bocheno1

0

56

MVP parady ląduje do naszych dziadków Lewego i Wojtka. Piękne show nam dziś dali :)


27

I kto tam będzie im robił taką atmosferę typowych upitych wujków jak Lewy i Wojtuś odejdą co? Przecież to się zajebiście ogląda.

1

@Luciano99 Nie wiem dlaczego ale Twoje wpisy zawsze poprawiają mi humor. Ale przypominam sobie, że w dzieciństwie zawsze miałem ch*jowy humor, więc teraz nadrabiam.

2

@July_6_BcN @majkiii, w końcu fote wysyłał ;p

0

@Zoker Aj tam nie znasz się, my sobie tak żartujemy. To wszystko pod kątem Pedriego.

0

@July_6_BcN Ta blondyna to Ty? No no no niczego sobie nie powiem, że nie. Pedri nie wie co stracił ;p

21

Upity Robercik jak @Luciano99 pod Orlenem ale jeszcze daje radę xD.


15

Zły @AlexDark00 wcielił się w postać drzewa aby zrzucić potężnych Polaków, na szczęście misja nieudana.


39

To po prostu pewnie po tych lodach im tak odbiło XDDD.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?