MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BillyButcher A coś właśnie wiadomo o czym będzie ten Starfighter? Ostatnio gdzieś coś czytałem ale kompletnie uciekła mi ta informacja z głowy.
Akcja ma się dziać po sequelach, całkowicie nowe postaci (pewnie bez żadnego cameo), ale jaki zarys fabularny to nie wiem.
Fajnie, że zobaczymy Goslinga w SW, lubię tego aktora. Jeżeli jego postać miałaby być kimś podobnym jak ta w Blade Runnerze to kozak.
2
@Bolton Coś w tym jest jak mówisz. Fani nie raz pokazali w różnych fanowskich produkcjach, że potrafią zrobić coś ciekawego i kreatywnego.
Obecnie nie wiem czy kojarzycie takiego gościa na YT "Star Wars Theory", ogólnie największy kanał o tej tematyce na YT.
Jakoś niedługo będzie miała premierę jego nowa część "Vader episode 2", taki krótkometrażowy projekt, który kosztował go jak kiedyś mówił grubo ponad półtora miliona dolarów. Gościa już lata śledzę i jestem mega ciekaw co tam pokaże.
1
@BillyButcher Ooo tak! Zdecydowanie powinni w jakimś przyszłym projekcie pomyśleć o pokazaniu Cala Kestisa w live action lub animacji. W obie gry grało mi się naprawdę dobrze i zainteresowała mnie jego postać. Przy okazji jeszcze Merrin by pokazali to byłbym ucieszony.
Na pewno możliwości jest sporo aby pokazać coś ciekawego tym bardziej, że akcja drugiej części rozgrywa się w 9BBY. Pytanie jak poprowadzą fabułę trzeciej części i czy będzie też jakiś większy przeskok w czasie jak to miało miejsce między pierwszą a drugą częścią.
1
@Bolton
3
@Luciano99 Każdy kibic wstając rano i patrzący na newsy:
4
@MirusAmisz oraz @Vurt @Gibbon_FCB @Hindus @FCKubanczyk89 @ShawnC @Doren01 @JustJiff
20
Dzisiaj 82 urodziny obchodzi George Lucas, twórca naszego ulubionego uniwersum czyli Star Wars oraz Indiana Jones!
@Kgorecki2500 @BillyButcher @Bolton @macio_944 @norbi77 @FiscaelBarca @LAMC_10 @blakkudium @Kessie @Dari0G
Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)
4
@Eklerek Ale urwał, ale to było dobre!
0
@AlexDark00 Czasem się zastanawiam czy Ty w tej złości podczas pisania komentarzy w ogóle czytasz co piszesz? Jakim Lewy był bankrutem? I co ma do tego, że jest Polakiem? Fakt, na rodaka może się lekko inaczej patrzy ale to powiedz mi jakim cudem Hiszpańscy kibice nadal go uwielbiają i gdzie nie patrzę to mają go za legendę?
Do tego Lewy jest po prostu legendarnym napastnikiem, jedną z najlepszych 9'tek w historii. Jeżeli masz co do tego jakiekolwiek choć małe wątpliwości to serio współczuję.
Ale Wy niestety musicie z uporem maniaka ciągle i ciągle my dosrywać i umniejszać wszystkiemu co zrobił. A najlepsze, że on ma takich jak Wy w poważaniu bo wie co osiągnął i wie jakim piłkarzem był i jest. Niczego udowadniać Wam nie musi.
0
@Gibbon_FCB No niestety, Disney zbyt wiele dobrego nie przyniósł tej marce.
Ostatnio to serial o Maulu był dla mnie świetnym projektem i kibicuję aby drugi sezon był równie dobry albo i lepszy.
Pozostaje tylko liczyć, że Filoni choć nie idealny to może jakoś nada konkretny kierunek Star Warsom i za jego kadencji dostaniemy bardziej jakościowe produkty.
Pytanie na ile może sobie pozwolić, czy nie jest jeszcze ograniczany przez ludzi z góry.
W końcu gość teoretycznie czerpał od Lucasa, więc na bank ogarnia temat.
Ale to w przyszłości ocenimy czy przyczynił się do odbudowy marki czy nie zrobił nic konkretnego.
1
@Gibbon_FCB Mi tam osobiście serial się podobał ale tylko dwa pierwsze sezony. Wtedy pamiętam hype był ogromny. W drugim sezonie tak, cameo jest kilka ale nie jest to źle zrobione. Szczególnie miałem ciary i łzy w finalnym odcinku.
Ale też rozumiem, że komuś mógł się nie podobać jak to w sumie z każdym serialem/filmem.
Było to wtedy coś nowego ale teraz odgrzewanie tego samego trochę mija się z celem dla mnie. Podobno w ogóle jest już napisany cały scenariusz do czwartego sezonu a ten film ma być takim sprawdzeniem czy ludzie jeszcze mają hype na Mado i małego zielonego stworka. Trochę kosztowne sprawdzenie ale ok xD.
7
@Karol145 No ja właśnie nie chciałem nikogo z tych osób oznaczać (jak i wielu innych) bo mija się to z celem.
Ja w pełni rozumiem kogoś nie lubić, za kimś nie przepadać ale dosrywanie takiej personie jak Lewy i umniejszanie jemu jego dokonań jest dla mnie po prostu żałosne.
I to wszystko po to aby nie wiem, podbudować sobie ego czy nie wiem, być zabawnym? Nigdy tego nie zrozumiem i chyba nie chce.
1
@Gibbon_FCB Nie no jakiś tam marketing jest, szczególnie w Stanach. Ale fakt jest taki jak mówisz, mało to kogo w sumie interesuje. Ja oczywiście idę ale póki co hypu nie odczuwam a tutaj już tydzień do premiery xD.
Od początku nie byłem fanem powstania tego filmu po fatalnym trzecim sezonie. Ale może, MOŻE film okaże się całkiem niezły. Nie będzie to na pewno poziom Rogue One ale myślę, że będziemy się nie najgorzej bawić. Pytanie tylko na jak długo ten film pozostanie w naszych głowach. Dzień, dwa, może tydzień i tyle.
1
@JimMorrisonFCB Dzięki :)
65
Serce się łamie na myśl o odejściu Lewego ale to już chyba ten czas. Czas pożegnać, podziękować i cieszyć się z tej jakże pięknej historii, którą nasz rodak napisał w Barcelonie.
Sory za długie "pierdolenie" ale czuję, że muszę coś więcej napisać.
Przede wszystkim jestem cholernie szczęśliwy, że miałem taką ogromną przyjemność oglądać najlepszego polskiego piłkarza w historii w moim ulubionym klubie.
Jeszcze zanim ogłoszono oficjalnie, że przechodzi do Barcy, jak jeszcze pojawiały się plotki to kompletnie nie mogłem w to uwierzyć.
A tutaj proszę, doczekaliśmy się Polaka w Barcelonie a nawet mało tego, aż dwóch!
Dla mnie osobiście i mogą się ludzie nie zgodzić ale Robert odchodzi z tego klubu nie wiem czy jako legenda ale na 100% jako wielki bohater.
Bohater, który w swoim najlepszym czasie postanowił opuścić potężny Bayern aby przejść do fatalnej wtedy Barcelony w ogromnym kryzysie finansowym, kadrowym itd.
Przyszedł do tego klubu pomóc w jego odbudowaniu, pomóc młodym piłkarzom wejść na poziom tych najwyższych rozgrywek, zadbać o mental zwycięzcy w szatni oraz stać się mentorem i wzorcem do naśladowania dla młodych.
A jego dokonania w Barcelonie? Tutaj trzeba być tylko albo ślepym albo zwykłym głupim ignorantem aby nie zrozumieć tego co nasz rodak osiągnął.
119 bramek dla Barcelony, trzy mistrzostwa Hiszpanii, trzy superpuchary Hiszpanii, puchar króla i wiele innych. I takich osiągnięć nie dokonał w swoich najlepszych latach tylko właśnie jako ten "starszy" już piłkarz po swoim prime.
Jedyne czego tak naprawdę brakuje to tej ligi mistrzów, której niestety z Barceloną wygrać się nie udało, było blisko ale jednak.
Kurde, być w takim wieku i jako napastnik strzelić tyle bramek aby naprawdę mało co brakowało do top 10 najlepszych strzelców Barcelony? Przecież to są chore liczby.
Jestem pewien, że gdyby Xavi na początku potrafił bardziej wykorzystać Lewego, gdyby obecny sezon był jednak lepszy to Top 5 było by tylko formalnością.
Tak więc na zakończenie naprawdę jestem cholernie szczęśliwy, że mogłem uczestniczyć jako kibic w oglądaniu tej pięknej przygody Lewego w Barcelonie.
Oczywiście były momenty świetne jak i te złe, na tym to polega.
Czego tylko nie mogę strawić to wszechobecny hejt jaki przez te lata padał w stronę Lewego kiedy tylko zrobił coś źle. Ja w 100% rozumiem słowa krytyki (oczywiście konstruktywnej) bo jest ona też potrzebna. Nie można chwalić nawet jak jest dramat. Ale nie ma przyzwolenia na typowy hejt jaki niektórzy tutaj WIELCY KIBICE uskuteczniali przez te cztery sezony. Wymieniać tych asów nie ma co ale dobrze wszyscy wiedzą o jakie nicki chodzi. Są konta, które zostały stworzone TYLKO I WYŁĄCZNIE po to aby jechać po Lewym. Wystarczy wejść w ich komentarze i widać 90% wysrywów i obelg w jego stronę.
Na szczęście po odejściu Roberta te konta (mam taką wielką nadzieję) zostaną przez tych użytkowników usunięte albo przestaną się udzielać.
Także Panie Robercie, raz jeszcze OGROMNIE dziękuje za piękne chwile, za ten czas spędzony w Barcelonie i życzę wszystkiego dobrego na dalszej drodze kariery.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @BillyButcher @Bolton @Comentateiro @July_6_BcN @Marusek @gumaz
11
Komentarz usunięty
4
@horse To kiedy miał odejść jak nie teraz? Nic nie zapowiadało, że ten sezon będzie jaki będzie. W zeszłym był jednym z naszych najlepszych zawodników. 42 gole, trzy trofea i jak na ten wiek wysokie miejsce w rankingu ZP.
Teraz jest już najlepszy moment na odejście.
0
@4drian0 Kurde jestem fanem tej serii od dwójki, w piątkę rozegrałem blisko 400h ale kompletnie mnie już nie ciągnie do zakupienia nowej części.
Niby wszystko super bo w końcu dostaliśmy długo wyczekiwaną Japonię ale u mnie już chyba nie ma takiej podjarki jaka była jeszcze kiedyś. Ale mimo wszystko to nadal tylko nowa mapa, parę nowych pojazdów, jakieś nowe mechaniki z customizacją garażu i w sumie tyle.
Dla mnie o jedną może dwie części za późno a szkoda bo też lata czekałem na te Japonię.
2
@MateS @Kessie lubię ale jak odda rower złodziej pitolony
4
@Bzyczekk @AlexDark00 już tam strzelbę ładuje do tego klipu ;p
1
@VAMOS1899LaMasia A może cały skład od razu co? Po co się ograniczać tylko do siedmiu zawodników?
1
@Kgorecki2500 Szkoda strzępić nawet, nie wracajcie do domu!
0
@mateusz33 42 gole w zeszłym sezonie :D
3
Kurna Panowie ogarnąć się bo jeszcze real nas dogoni, a nie, czekaj...
1
@Kgorecki2500 Ale i tak to poświęcenie i “zabicie” Palpatina uja dało bo wiemy jak to się dalej potoczyło xD.
Dzięki Disney :)
1
@Kgorecki2500 Bo chodzi o to, że gdy umierał Anakin (oczywiście jako osobowość) to właśnie w takiej postaci. Dlatego jego duch w VI części wygląda tak a nie inaczej.
3
@Kgorecki2500 No ja jednak zgodzę się z @Bolton, wersja z 2004 lepsza. Jednak by się to kłóciło jakby zostawili oryginalną wersję.
25
Tak coś czułem, że Wojtek dziś zagra. Zajebiście będzie dziś znowu zobaczyć dwóch Polaków w składzie.
Ja pierdziele, to może być już ostatni mecz dwóch Polaków w Barcelonie.
Żyjmy chwilą bo jest ona piękna. Oby Barca wygrała, Wojtek dziś super obrony a Lewy brameczka i będę cholernie szczęśliwy.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @gumaz @macio_944 @July_6_BcN @BillyButcher @Vegeta88 @Marusek
7
Skład na dzisiejszy meczyk:
1
@Kozinho. Kozak tapeta bez dwóch zdań.