MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MOLESTA Kawałeczek po kawałeczku coraz bardziej ten klub i ich zawodnicy się kompromitują. Jak to się mówi, w to mi graj :)
3
@Kessie klasyczny Kessie
1
@Sulimo Takie są efekty kiedy nad nadym serialem/filmem pracują osoby, które ogarniają temat i doskonale wiedzą co robić. Oby takich jakościowych projektów było coraz więcej.
Dla mnie osobiście póki co najlepszy sezon jakiegokolwiek serialu od Disneya jaki dostaliśmy.
Każdy odcinek wciągał i nie wiadomo kiedy się obejrzało a tutaj już koniec.
Oby drugi sezon równie dobrze dowiózł a może będzie nawet lepszy.
Z tymi ludźmi na pokładzie nie mam kompletnie czego się obawiać, że w czymś nie podołają.
1
@AlexDark00 Ooo mój ulubiony LaRamblowicz :)
9
La Rambla (nie)
La Spermiarze (tak)
1
@LAMC_10 Proszę mnie jeszcze dodać do tego grona :)
9
@Ilka Mój to @AlexDark00 bez dwóch zdań.
4
@Jakchcesz Ja bym sobie odpuścił taką robotę, przecież nie po to się tam zatrudniałeś abyś teraz musiał robić co Ci każą!
1
@BillyButcher Świetny wybór, Maul 2.0, który też w miarę niedawno wyszedł. Miałem te figurkę (nawet też starszą wersję) ale musiałem sprzedać. Natomiast polecam jak najbardziej, wygląda obłędnie na żywo.
1
@BillyButcher Tak, ogólnie HT naprawdę dobrze dopracowuje te figurki choć zdarzają się pewne wpadki albo niezrozumiałe działania. Np jak spojrzysz na głowę Grievousa (czy tam jego maskę) co podesłałem zdjęcie to widzisz takie dwie duże brązowawe rysy. A jak spojrzysz na to jak wyglądał w filmie to te rysy oczywiście są ale ledwo widoczne i żadne brązowawe.
https://zapodaj.net/plik-q4XEHL1v8d
Dlatego jak ta figurka już wyszła to ludzie trochę byli tym lekko zawiedzeni bo jednak trochę psuje ostateczny wygląd ale mi to jakoś nie przeszkadza.
1
@BillyButcher Na oku to mam ich wiele ale z kasą ciężko póki co na takie wydatki xD.
Ale te figurki mam na oku tak wstępnie:
https://www.sideshow.com/collectibles/star-wars-darth-vader-battle-damaged-hot-toys-913612?var=9136121
https://www.sideshow.com/collectibles/star-wars-914472-hot-toys-914472
https://www.sideshow.com/collectibles/star-wars-magnaguard-hot-toys-915174
https://www.sideshow.com/collectibles/star-wars-anakin-skywalker-hot-toys-914897
Coś dla @Kgorecki2500:
https://www.sideshow.com/collectibles/star-wars-obi-wan-kenobi-mustafar-hot-toys-914982
Jest tego ogólnie trochę ale to w swoim czasie kiedyś się ogarnie.
0
@Kgorecki2500 Ja Ci dam ponętnej ;p
4
Figurka Grievousa od Hot Toys:
https://zapodaj.net/plik-0Ml4A6LLUg
https://zapodaj.net/plik-G8pY1MrYdz
https://zapodaj.net/plik-g5fLMmpKEV
https://zapodaj.net/plik-hg1Q90hEHU
https://zapodaj.net/plik-NaKBPYNN72
A tutaj jak wygląda pudełko:
https://zapodaj.net/plik-74UJ4txLDm
https://zapodaj.net/plik-WZjM9JYzwv
Oczy mam wymienione na customowe zrobione przez jednego gościa bo wyglądają znacznie lepiej od tych oryginalnych. Dodatkowo jeszcze jest dołączona np peleryna, która super wygląda ale jakoś osobiście wolę bez. Są dodane jeszcze inne akcesoria jak blaster, ta pałka elektryczna (nie wiem dokładnie jak się to nazywa xD), dłonie z ruchomymi palcami, dwie ręce w pół przecięte jak to było w pojedynku z Kenobim i inne.
@BillyButcher @Kgorecki2500
4
@michaleu A to trzeba było przeprowadzać badania aby stwierdzić uraz głowy u tego pajaca? Przecież to świetnie widać gołymi oczyma bez żadnych zbędnych badań.
1
@BillyButcher Jutro za dnia zrobię zdjęcie Grievousa to wstawię i Ciebie oznaczę. Jakbyś był ciekaw to np na Youtube możesz zobaczyć kanał "Justin's Collection". Gość jest chyba największym kanałem o tej tematyce na YT i ciekawie pokazuje te figsy.
Jestem też na takiej polskiej grupie na FB i tam się zawsze śmiejemy, że jak ktoś juz zacznie kolekcjonować te figurki to jest już po nim bo będzie chciał ich coraz więcej a jednak swoje kosztują xD.
No tej strony co udostępniłeś link to akurat nie znam ale tak, to jest starsza wersja Qui Gona. Ta jest najnowsza:
https://www.sideshow.com/collectibles/star-wars-qui-gon-jinn-hot-toys-915616?var=915616
Ogólnie to strona dystrybutora ze Stanów i masz tam całą masę różnych rzeczy.
Ogólnie jest tak, że jak jakąś figurkę pokazują po raz pierwszy to można złożyć pre order bo dopiero do kupujących jest wysyłana po roku, czasami się zdarzy, że po półtora roku w zależności od figurki. Z tej strony akurat średnio się opłaca kupować (choć sam kilka figurek zakupiłem) bo jednak trzeba zapłacić nie mało za wysyłkę i potem jeszcze cło.
Na tej stronie można w zasadzie zakupić już gotowe do wysyłki figurki , które już wyszły i z tego co wiem to nic się dodatkowo nie płaci. Ale jednak towaru jest ograniczona ilość i nie ma też wszystkiego.
https://www.toys4kidults.com/
Ewentualnie można na OLX coś poszukać, różnie ludzie sprzedają, nowe albo używane. Albo też na grupce na FB na której osobiście jestem:
https://www.facebook.com/groups/479847674277315
1
@BillyButcher A ten Qui Gon co pokazałeś to już stara figurka, dosłownie kilka dni temu jakoś pokazali nową wersję 2.0. Jak masz Instagram albo FB to sobie obczaj na ich profilu.
1
@BillyButcher Hot Toys doskonale znam bo aktualnie zbieram od dłuższego czasu. Ostatnio zakupiłem Grievousa i jest obłędny. Miałem ogólnie z kilkanaście figurek jak np. Vadera z serialu o Kenobim, Boba Fetta z VI części, Ahsoke z jej serialu, Luka z Mando, Rexa, Dooku z II części itp. ale trochę musiałem sprzedać. Powoli będę wracał do zbierania ale drogie to jak cholera.
1
@TR3YWAY śmiech tego drugiego:
https://tenor.com/pl/view/joker-the-dark-knight-laughing-crazy-creepy-gif-17500235
4
@heniusss @Kessie robi go na miękko i okej.
9
@Comentateiro A Ty znowu swoje...
https://www.instagram.com/p/DX4vIujDWSP/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Eklerek @macio_944 @BillyButcher @Bolton @Bocheno1 @gumaz
0
@Tigermaus Ale mnie nie interesują kibice czy piłkarze realu. Mnie interesuje to aby nasi wygrali a najlepiej z jakąś większą przewagą aby ich dobić. To ja mam się cieszyć, że Barca wygrała a nie, że ich ten mecz/przegrana nie obchodzi.
2
@PatrychoO Nie, Ferran clear
1
@Kessie Potwierdzam, do teraz się oblizuje po tych pysznościach. Ale lepiej aby @Kgorecki2500 nie wiedział, że zjadłem kota ;p
Chyba, że chodziło o pizzę z sosem szefa to teraz wsuwam do meczyku i okej.
3
@rodineusz Jedyne co mówię to swoją subiektywną opinię na temat potencjalnego zarobku Lewego w przyszłym sezonie jako rezerwowego. Nie wiem ile dokładnie kasy ma Barca, na ile sobie może pozwolić ale wiem, że pensja zapewne kilkunastu milionów jako 38 letni rezerwowy (nie podstawowy piłkarz) to jednak trochę za dużo, nie uważasz? Może i ich stać na to, nie wiem. Taka jest tylko moja opinia i tyle.
0
@Terroriser Mówisz o tych książkach? To akurat jakieś w miarę nowsze wydanie ale były te bardziej klasyczne.
https://zapodaj.net/plik-IcqJyg1gDL
Akurat ostatnio je zakupiłem i będę się powoli myślę zabierał za czytanie. Thrawn bardzo ciekawa postać ale to znowu, polubiłem go głównie za serial Rebels ale oczywiście jest to znacznie starsza postać, chyba pierw zaprezentowana w książkach czy komiksach.
0
@rodineusz Księgowym bo?
0
@Terroriser Wiadomo, takich Star Warsów jakie dostaliśmy od Lucasa już nigdy nie uświadczymy. Szkoda, że w końcu je sprzedał ale rozumiem dlaczego to zrobił. Najbardziej boli fakt, że Disney mając genialny plan Lucasa na sequele stworzył coś kompletnie innego, coś czego oglądać się nie dało. A wystarczyło tylko trzymać się jego pomysłów, do realizacji tego projektu zaangażować odpowiednie osoby znające klimat SW, całe lore itp.
A co do animacji to kurczę szkoda, że nie chcesz oglądać bo akurat one trzymają naprawdę dobry poziom w odróżnieniu od live action. Rozumiem, że już pewnie w Twoim wieku ciężko byłoby się za to zabrać i jakoś przemóc ale naprawdę warto.
Najbardziej poleciłbym ten najnowszy serial o Maulu bo nie jest to typowa animacja dla dzieci jak to się może wydawać tylko naprawdę momentami dość mocne doznania emocjonalne. Jeszcze tym bardziej jak ktoś zna całą historię Maula (głównie z Clone Warsów, książek czy komiksów).
Akurat ta postać jest genialnym przykładem gdzie w filmie (w I części) nic nie mówi, jest bardzo tajemniczy, nic o nim nie wiemy a dopiero właśnie ta animacja Clone Wars wydobywa ogromny potencjał tej postaci. Z resztą ten serial bardzo dobrze pokazuje np etapy przejścia Anakina na ciemną stronę mocy czego w filmach tego aż tak nie widać. Jest kilka czynników, które o tym zadecydowały ale dopiero CW obrazują to o wiele bardziej dokładniej, szczegółowo i nie masz wrażenia, że ten etap przejścia był niemal natychmiastowy.
Nie wiem czy Twój syn oglądał te animacje ale jak tak to dobrze będzie wiedział o co chodzi. Niemniej jednak polecam kiedyś spróbować. Wiem, początek będzie ciężki, animacja też wtedy nie była na tak wysokim poziomie, więc nie wygląda to za dobrze ale z czasem jest coraz lepiej a historia, postacie i klimat nadrabia zdecydowanie.
2
@Sulimo A najlepsze, że nawet nie wypowiedział jednego słowa, czysty tank i maszyna do zabijania wykonująca swoje zadanie. Początkowo chyba się z nimi trochę bawił ale już na sam koniec jak dostał hita od Dakiego to wku*wienie weszło na wyższy poziom i nie było zlituj.
@Safrani Dobre pytanie co dalej. Oczywiście będzie szkolić Devon, pytanie czy zrobią z niej Darth Talon choć Maul formalnie nie jest Sithem to tego tytułu nadać raczej nie może ale kto wie. Zobaczymy dalsze losy Maula i jego przywództwo nad Crimson Dawn. Zobaczyliśmy Drydena Vosa, więc powoli będą pewnie łączyć to wszystko z filmem o Solo.
Ogólnie drugi sezon zapowiada się równie dobrze jak nie lepiej. Potencjał ten serial ma ogromny.
2
@Kgorecki2500 General Kenobi, You are a bold one (kaszelek), kill him!
1
@Kgorecki2500 Mi tam tyłka nie urwał ale i tak lepszy niż sequele to fakt.